واقعیت های علمی در مورد سفر به مریخ

سفر به مریخ یکی از آرزوهایی بشر می باشد که در کره مریخ زندگی نماید ولی ادعاهای عجیبی در این میان درباره سفر به مریخ وجود دارد که بسیاری از این ادعاها بسیار عجیب و غیر منطقی می باشد بسیاری از افراد پولدار دوست دارند نفر اولی باشند که به مریخ سفر نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر واقعیت های علمی در مورد سفر به مریخ را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : ادعای مهاجرت به مریخ مدام در زمان مورخ مطرح می شده البته در قرن تازه , کل کل موسسات فضایی و بشر پولدارها به نقط ی اوج خودش رسیده است . در‌این گزارش , سراغ تعجب آور ترین ادعاها در رابطه مسافرت به مریخ رفته ایم . از مردی که می گوید در یک پروژه فوق خصوصی کمپانی داشته و تمام کهکشان را چشم تا معضل های خیره کننده هجرت به مریخ که تا به هم اکنون خبری در رابطه آن شنیده اید .

 

مریخ ; پایانه بین راهی

حدود 1‌سال پیش , یک کمپانی تحقیقاتی که در رابطه علم ها فضایی فعالیت و پژوهش میکرد , طرح عجیبی را ارائه اعطا کرد . کمپانی «لاک هید» که می اذعان کرد صادر کردن فضانورد به مریخ عمل دشواری است , اذعان کرد که می بایست اولیه زیرساخت های معاش مریخی را مهیا کرد .

آن گاه نیز توصیه ساخت یک پایانه به بزرگی وزن 120 بدن روی مریخ را مطرح کرد . این پایانه مشتمل بر دو کپسول برای مهاجرت در مرحله مریخ و دو پایانه رفاهی برای معاش یا این که پژوهش ها فضایی است .

این مجموعه گفته شش فضانورد را برای یک ماموریت یک ساله به مریخ می فرستد تا ربات های این موسسه را روی تراز مریخ عمل گذارده و برای ساخت کمپ کوچک مریخی طرح ریزی نمایند . ربات های دیگری نیز برای رفتن به قمرهای مریخ ساخته می گردند که نصب و فعال سازی شان با این تیم است . کمپانی گفتهتا سال 2028 میلادی اولی فضاپیمایش با این قابلیت و امکان را به عرش می فرستد و تمام جزئیات مرتبط با آن را بعدا می گوید .

کل کل پولدارها

اشخاص ثروتمند عالم نیز به خیل مریخ دوستان عزیز پیوستهاند . «جف بروس» مدیر کمپانی آمازون که اخیرا نامش تحت عنوان پولدارترین بشر کره زمین ارائه شده , یک پروژه ماجراجویانه مطرح نموده است .

وی با تاسیس کمپانی «بلو اوریجین» وعده داده تا یک سری سال دیگر یک راکت فضایی به وجود می آورد تا کارمندانش در مریخ سرگرم فعالیت شوند . «نیو گلن» نام این پروژه است و قرار است در گام های بعدی , میلیونرهای بزرگ جهان را به سفرهای تفریحی مریخ بفرستند .

این پروژه که قرار است تا سال 2020 میلادی یک مثال آزمایشی داشته باشد , از سوخت جدیدی استفاده می نماید که از تمام سوخت های موشک که تا به اکنون تشکیل شده قدرتمندتر است . ولی وی صرفا بشر فئودال در جهان نیست که روی چنین پروژه ماجراجویانه ای سپرده گذاری نموده است .

قانون ها نانوشته ناسا

رقابت بعدی جهان بر رمز ارسال کردن انسان به سیاره های دیگر است . مدیر جمهور ایالات متحده یک سری سال پیش وعده اعطا کرد که ناسا ( اداره فضایی آمنریکا ) می‌تواند حداکثر تا سال 2030 میلادی , بشر به کره مریخ بفرستد .

این اداره نیز برای این‌که بتواند به چنین هدفی رسد از سال‌ها گذشته یعنی از نوامبر 2000 میلادی فضانوردان را به پایانه فضایی بین المللی می ارسال کرد . در بخش مهمی از این پروژه ها , روی مساله مختلفی که احتمال دارد مهاجرت فضایی روی تن بشر ها بگذارد , پژوهش میشد .

ممکن است برای تان دیدنی باشد که بدانید به غیر از مساله علمی , روی رفتارهای تعجب آور آدم در حالت مختص فضایی نیز تحقیق می نمایند . یکی معضل هایی که روانشناسان در ناسا در رابطه آن پژوهش می نمایند , رفتارهایی است که یک فضانورد شاید در حین مسافرت از خودش پیدایش بدهد . آن ها برای اینکه مسافرت به مریخ ریسک کمتری داشته باشد , در رابطه سوابق مردمان از ملل گوناگون و اخلاق و رفتار آنان برعلیه همدیگر یا این که چه بسا پیشنه تاریخی کشورهای شان همفکری می نمایند .

براین اساس ضابطه نانوشته , هم محلی کشورهایی که وقتی با نیز معاند بوده اند , نمی توانند درین هجرت فضایی با یکدیگر همراه شوند زیرا این احتمال موجود هست که در زمان این هجرت طولانی که یک‌سری ماه ارتفاع میکشد , از دست نیز عصبانی شده و بین شان دعوا در بگیرد .

در بهترین موقعیت , آن نیز در حالی که از خانواده شان بدور می‌باشند , یکسری ساعت قهر کرده یا این که به میزان کافی در پروژه همیاری نمی‌کنند که در غایت به ناکامی پروژه و مرگ تمامی شان باعث خواهد شد .

در‌این پروژه افرادی که از نگاه دیوانه موقعیت متعادلی ندارند یا این که بیشتراز مقدار شوخ طبع می باشند , کنار نهاده میشوند . زیرا احتمال دارد از رمز تفریح با دوست شان مزاح نمایند و اورا به کشتن بدهند . حقیقت این است که داده ها ما زمینی ها در رابطه مریخ هنوز آن قدر نیست که بتوانیم تمام اتفاقات را پیش گویی کنیم واقعیت این است که داده ها ما زمینی ها در رابطه مریخ هنوز آن قدر نیست که بتوانیم تمام اتفاقات را پیش گویی کنیم . با این اکانت هر طنز می‌تواند به بها جان مان به پایان برسد .

 

هجرت در طول و مکان

در حین عصر کهن مدام جمع ای بودند که داعیه می کردند به مریخ مسافرت کرده اند , به ویژه حدر دوران قرن ها وسطی و در ایتالیا چنین ادعایی بین جادوگران یا این که افرادی که می خواستند مردمان را فریب بدهند وجود داشت البته درحال حاضر قصه طور دیگری تعیین شده است . یک کدام از تعجب آور ترین ادعاها در رابطه هجرت به مریخ را خیر یک مرد معمولی بلکه وکیلی تحصیلکرده از ایالت سیاتل ایالات متحده بر گویش آورده که می گوید دولت آمریکا اورا سالیان پیش مبنی بر یک طرح تحقیقاتی فوق خصوصی به کره سرخ رسول است .

نماینده قانونی «اندرو بسیاگو» می گوید که در کودکی بوسیله دولت ایالات متحده تحت عنوان جزء یک پروژه تحقیقاتی فوق محرمانه به اسم «پگاسوس» که در رابطه سشاخت اتومبیل زمان یا این که مسافرت بین سیارات عمل میکرد , عمل می نموده است . به گفته او , این پروژه را وزارت دفاع ایالات متحده حدود 40 سال پیش برنامه ریزی کرده بود تا خبرچین هایش را در حین زمان جنبش داده و هدف ها خاصی که در رمز داشت را پیاده نمایند .

قدم اولیه این پژوهش ها که نماینده قانونی «بسیاگو» در حین کودکی در آن کمپانی کرده بود مشتمل بر چند آزمایش های روانشناسی در رابطه تاثیرات مهاجرت در حین روی روان کودک ها و بزرگسالان بود .

وی آن قدر کلام هایش را حق به جانب و مطمئن بیان میکند که خبرنامه «هافینگتون پست» نیز سراغش رفته و با وی گفتمان نموده است . وی در رابطه این‌که چنین پروه هایی چطور می‌تواند صورت دهد آن نیز در حالی که محققان سال هاست در رابطه قابلیت و امکان مسافرت در طول جناح گرفته اند , به سخن یک دانشمند مجنون اشاره می نماید که داعیه کرده هجرت در حین بیشتر از 40 سال است که از روش جور خاصی از امواج در جریان است .

وی داعیه کرده که «رامسفلد» وزیر دفاع وقت ایالات متحده با یاری همین خودرو زمان که یک فناوری فوق خصوصی به حساب آورده می شود , تروتمیز به قسمت های خاصی از مورخ مهاجرت می کرده و مذاکرات را طوری به جریان می انداخته که مدام فایده ایالات متحده در حیث گرفته شود .

وی گفته در‌این روش , تن در قالب ذره هایی از انرژی در آمده و به مقصدهایی که از قبلی رقم خورده جنبش می نماید . وی داعیه کرده با همین روش در فضای بی پایان جنبش کرده و بخهش هایی از مریخ را از نزدیک چشم است . وی برای این‌که صحبت هایش باورپذیر به لحاظ رسد , به بعضی از حقیقت های علمی اشاره می نماید . به عنوان مثال می گوید که در مریخ بشر فضایی نداریم ولی هوایش به شدت سرد و مسموم است . اینجانب نیز به اجبار کپسول اکسیژن و جامه فضانوردی منحصربه‌فرد زنده ماندم . در‌حالتی که خواستید به سیاره سرخ بروید این سخن ها را یادتان باشد .

 

واقعیت های علمی در مورد سفر به مریخ + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.