ورزش در زنان رابطه جنسی را با کیفیت می نماید

زنانی که ورزش می نمایند رابطه جنسی با کیفیتی نسبت به زنان دیگر دازند ورزش باعث می شود هیجان و استرس زنان کم شده و سکس با کیفیتی با همسرشان داشته باشند شما خانم ها هم می توانید در باشگاه های ثبت نام نموده و به ورزش بپردازید تا بدن آماده ای داشته باشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ورزش در زنان رابطه جنسی را با کیفیت می نماید را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ورزش آثـــار مفیـــد متعــددی در حفظ و ارتـــقای سلـــامت جنسی دارد. بررســی‌ــهـــا نشــان داده‌ــانـــد زنـــان که بهـ‌ــطور منـــظم ورزش میـ‌کنـند، به علـت خون‌ـــرسانـی بهـــتر به اعـــضای مختـلـف بدنشان، سلامت جنسـی و لذت جنــســی بیـــشـتــری را در مقایسه با زنــانی که اهـل ورزش نیــســتنـد، تجربه میــ‌ـــکـنـــنـد…

بررســـیــ‌ـهـــا نشــان می‌دهــنـد ۳۰ دقـیــقــه ورزش در روز نه فقط باعـث بهـبود سلـــامـــت جنــسی می‌ــشود، بلــکـه توان و بنـیه افـــراد را افزایـش میـــ‌ـــدهد و باعــث بهــبود عمــلکـرد قلب و گردش خون میـــ‌ـــشود و در نتیجـــه خون به بهتـریـــن نحو جریـــان پیدا می‌کـــنــد. حتــی ورزش باعث تحریک حواس پنج‌ـــگانه می‌شود.

ورزشــ‌ـهای قلـــبــی و عروقی، تحـمــل و توان فرد را بالـــا می‌ـــبرنـد و باعـث میــ‌شوند بنـــیه جسمـی فرد به حدی قوی شود که دیگـــر مانـند قبــل به سرعــت خسته و درمانــده نشود.

ورزش به تناسب انــدام فرد کمک میـــ‌ـــکنـــد و درنـتــیـــجـه جذابـیت جنـسی وی بیـشــتر می‌ـــشود. افرادی که به طور منظم ورزش میـ‌ــکنند، احـــســاس خوبی درباره خودشان دارنــد و حس میـ‌کــنـــنــد جذابـیــت آنـــها بیـشـــتـــر و احــســـاس رضـــایت آنهــا از وجود خود و زنـــدگی مشترک بیشـــتر میـ‌شود.

ورزش و میـل جنــسی
ورزش از طریــق کاهــش استــرس و هیجــانــ‌ـــهـای روانـــی نیز به سلامت جنســـی کمک میــ‌ــکـنــد.

تاثـیـــر ورزش بر میـل جنسی
نتـــیـجه یک تحقیق، نشــان داده‌ اســـت که ۸۰ درصد مردان و ۶۰ درصد زنانــی که دست‌کم هفــتـــهــ‌ای ۲ تا ۳ بار در یک برنـامـــه ورزشــی شرکـت میــ‌کنـنـــد، میل جنـــسی‌ـشان بیشتر از حد میــانگیـن است. ورزش منــظــم، سن جنســـی افـراد را کاهــش میــ‌ـــدهــد. به عنوان نمونه، در یک مطـالـــعـه، سن جنـــسـی در افـراد ۶۰ سالــهـ‌ای که به طور منـظم شنا می‌ـــکنــند، حدود ۲ دهه کمتر از سن شنـاسنـــامـه‌ای آنـــها است.

همچنـین در یک مطالعه دیگـر مشـخص شد مردان بیــش از ۵۰ سالـی که به طور منـظم ورزش میـــ‌کنند، ۳۰ درصـــد کمـتــر از دیـگــر همسالان غیرفـعالـ‌شـان به ناتوانـــی جنسی دچار میـ‌شوند. افــزون بر ایـن، ورزش منظـــم باعـث آزاد شدن مقدار زیادی ماده اندروفیــن در بدن می‌شود که این امر به نوبه خود باعث لذتـــ‌ جنــسی بیـــشـتــر در فرد میـ‌شود.
فوایــد ورزش پیــلـاتس

از سوی دیـگـــر، ورزش منظــم باعـــث افزایـــش استـقامـت قلـبـی-عروقی و استـــقامـت عضلـانـــی میـــ‌ــشود و رابــطـه زناشویی را تقویت می‌کـــنـــد و باعث می‌ـــشود فرد در ایــن رابـــطه، کمتـــر به ضعـف و خســـتگـــی دچـار شود. همچنـــیـــن نتــایــج یک تحقیــق دیـــگـــر نشان داده است که یوگا تاثیر بسـزایی در ارتــقای سلـــامت جنــسـی مردان و بهبود قوای جنســـی و میل جنـــسی آنـــهـــا دارد.

نسخـــه‌ای برای ارتــقـــای سلامــت جنــسی
برای بهــرهــ‌منـــد شدن از آثــار سودمـــند ورزش در سلــامت عمومی و سلــامـت جنـــسی، بهـتــر اســـت در یک برنامه ورزشی مبــتـنـی بر اصول علمـی شرکـت کنــیــد. البـته نبـایـد فراموش‌ کرد که نســخه ورزشی هر فرد همـانـنــد نســـخه دارویی او بایــد دقـیـــقا براسـاس ویژگــی‌ـهـا، نیــازها و عوامل‌ جسمــانـــی و فیــزیولوژیـک وی تجویز شود.

ناگفـــته نمانـــد که همه افراد، به ویژه افرادی که سن بیـــش از ۴۵ سال دارند یا به بیمـاری خاصی دچــارنــد، باید پیــش از شروع یک برنـامـه ورزشی حتمــا با یک متخصص پزشـــکـــی ورزشی مشورت کنند تا برنــامه ورزشــی منــاســـب و متـنـــاسـب با شرایـط جسمـانـی و فیـزیولوژیــک خود را دریـافت کنــنـــد.

ورزش در زنان رابطه جنسی را با کیفیت می نماید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.