پارتی شبانه در شهرک غرب تهران همراه با رقص و مشروب و قتل !

پارتی شبانه

پارتی شبانه در شهرک غرب تهران همراه با رقص و مشروب و قتل !

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از وقوع جنایت در یک میهمانی شبانه در شهرک غرب خبر داد. حوالی ساعت شش بامداد پنجشنبه یک فقره تیراندازی منجر به مرگ به کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب اعلام شد که با حضور مأموران در خیابان فلامک و تأیید خبر فوت فردی ۴۷ساله موضوع به اداره دهم ویژه قتل آگاهی تهران اعلام و پرونده‌ای با موضوع قتل تشکیل و تحقیقات آغاز شد.

به گزاش دانستن در تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول، میهمان بوده و همراه تعدادی دختر و پسر در محل حضور داشته که صاحبخانه به هویت فرهاد، ۴۰ساله با انگیزه شوخی‌ با میهمانان اقدام به آوردن اسلحه شکاری از نوع ساچمه‌زن کرده که در زمان بازی با اسلحه مسلح‌شده، ناگهان گلوله‌ای شلیک شده و بیشتر ساچمه‌های شلیک‌شده به‌واسطه فاصله نزدیک به قفسه ‌سینه مقتول اصابت کرده و باعث مرگ وی شده است.

سرهنگ علی ولیپورگودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر گفت: متهم در محل وقوع دستگیر و به اداره دهم آگاهی منقل شد؛ همچنین مشخص شد افراد حاضر در میهمانی شبانه، از جمله شخص صاحبخانه شرب خمر کرده و هیچ‌گونه سابقه درگیری و اختلافی نیز میان قاتل و مقتول وجود نداشته است.

جرم متهم و دیگر افراد حاظر در میهمانی  مستی با مشروب و رقص در حالت نیمه عریان دختران و زنان حاظر بوده است .

به گفته وی متهم با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل قرار گرفته است.

به گفته کارشناسان ، مشروبات الکلی و غیر الکلی که باعث از خود بی خود شدن انسان می شود ، معمولا ابعث رفتارهای غیرعقلانی می شود .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.