پخش سری جدید خندوانه با جناب خان در سال 97

خندوانه در 26 فروردین روی آنتن می رود البته با حضور جناب خان که همه خیلی از این عروسک خوششان می آید محمد بهرانی صدا پیشه این عروسک بامزه و شیرین می باشد دوباره به برنامه خندوانه بر می گردد چهارشنبه 26 اردیبهشت اولین قسمت برنامه خندوانه از شبکه نسیم پخش خواهد شذ در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پخش سری جدید خندوانه با جناب خان در سال 97  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ضبـط اولیــن برنامه ها از فصــل پنـــجــم برنامـــه خندوانـه آغـاز شد و ایـــنــسـتاگرام رامــبد جوان روزهـــای پخـش این برنـــامــه پرمـــخاطب را اعلـــام کرد. رامـبد جوان بعد از ساخت فیـــلـــم سیـنـمــایــی قانون مورفـــی مشــغول ساخـت پنـــجــمــین فصــل از خندوانه شد و این برنـامه تا چنـد روز آینده روی آنـتـن میـــرود.

بعد از کش مکــش های فراوان بالاخـــره جنـــاب خان عروسک محبوب خنـدوانه به این برنامه بازگـــشت و فصـل پنـجم با حضور جنـــاب خان روی آنـــتـن میرود.
پخــش فصــل پنـجــم خنـــدوانـــه از چهارشـــنـبـــه تا شنــبه

صفــحـه رسـمـی رامــبـــد جوان در اینـــستــاگـــرام با انــتشار عکســی از فصل پنـجم خنـــدوانــه نوشت :خندوانــه،ـــفصـــل پنجم شروع شد…..

پـخش فصـل پنـــجــم خندوانـــه تا چنــد روز آیــنده

رفقـای خنـدوانــه ای سلـاااام …. حالتون چطوره؟
ما که عالیــی هستیم،ـدوباره برگشــتیـم تا مهمون خونه هاتون باشـیـــم…..

روزای چهارشنبه،پنجشنبه و جمعه مهمونتون هستیم
همون ساعت همیشگی 23:00

پخش فصــل پنــجـم خندوانـــه در روزهای چهـارشـنـبه تا شنبـه

فصـــل پنجـــم برنـــامه خندوانه که قرار بود بعــد از ایام محرم و صفــر روی آنـــتن برود به دلـیل درگـیــری رامــبـد جوان برای ساخت فیـــلـــم سینـمــایــی قانون مورفـــی به تاخیـر افـتـــاد و با انجام مذاکـراتی متـــعــدد فصــل پنــجم خنــدوانه با حضور جنـاب خان روی آنتـن میرود.

پخش فصل پنجم خندوانه با جناب خان

پخش سری جدید خندوانه با جناب خان در سال 97

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.