پدیده شگفت انگیز یخ زدن حباب ها در مکان های سرد

یخ زدن حباب ها یکی از جالب ترین پدیده ها در زمستان می باشد و این یخ زدن حباب ها می تواند سوژه بسیار جالبی برای عکاسان باشد بسیاری از عکاسان دنبال سوژه های جالب می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پدیده شگفت انگیز یخ زدن حباب ها در مکان های سرد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : بــرای بسیــاری از افــرادی که در کره شمالــی زنــدگی میـ‌ـکنـنـد، تحمـل سرمـای اســتـــخوان سوز ژانویه بسـیــار دشوار اســـت. با ایــن حال یک هنرمند به طرز زیـــبایـــی از ایـن هوای سرد استـــقــبـال کرده اســت. هوپ کارتر عکــاسی از میشــیگان اســـت که مجـــموعه عکــس حبـــاب‌ـهـای یخ زده را با عکــاسی از زیبایی شگـــفــت انـــگـــیز کریــستال‌ــهـای یخـی ایـــجـــاد کرده که روی حبـــابــ‌ــهـــای مایع و درخــشان تشـــکـــیل می‌ــشوند.

در این مجموعه هم از حبابـــ‌ــهای آمــاده خریـدنــی و هم از حباب مخـلوط آب و صابون اســتفـاده شده که تقـریـــبا بعد از ۳۰ ثانـــیـــه یخ می‌زنــند و طرحـــ‌ـهـــای کریستالــی جالـبــی روی آن‌هــا شکل میـــ‌گیرد. هر چه هوا سردتــر باشـد، حبـــابـ‌هـــا زودتـــر یخ میـــ‌ـــزننـــد و چالش اصلــی کارتـر این است که قبـــل از ایـــنــکـه بتـــرکـند به سرعــت از آنــ‌ـها عکـــس بگیـــرد. هرچــند بیـشتر آنـــ‌هـا چنـــد ثانـــیــه بعــد میـ‌تـرکند، امــا برخی از حبابـــ‌ـهای یخ زده تا چنــد دقـــیــقــه دوام می‌آورنـــد، حتی به گفتــه عکـاس یکی از آن‌ها هفت دقـیـــقــه بعد ناپدیـد شده است.

رمز کارتـــر برای عکـــاســـی از ایـن گوی‌ـــهـای برفی شکـنـنـــده صبر و شکـــیبایی اسـت. او عکـاســـی از ایـــن زیــبـــایی طبیعـــی را لذت خالص توصیـــف می‌ـکــنــد. کارتـر در حال حاضـر مجموعه ای شامـل ۸۰ عکس ازحـــبــابــ‌ــهای صابون یخ زده دارد که هیـچ یک از آنـ‌ها شبـیه به دیـــگـــری نیــسـتند و هرکدام یک اثـــر هنری منـحـــصر به فرد به شمـــار میـ‌ــروند.

پدیده شگفت انگیز یخ زدن حباب ها در مکان های سرد

پدیده شگفت انگیز یخ زدن حباب ها در مکان های سرد

پدیده شگفت انگیز یخ زدن حباب ها در مکان های سرد

پدیده شگفت انگیز یخ زدن حباب ها در مکان های سرد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.