ایده های جالب برای پرده اتاق بچه با طرح های مختلف

پرده اتاق بچه باید از رنگ های شاد و زیبایی تهیه شود شما می توانید با استفاده از پرده های رنگارنگ اتاق کودکتان را زیبا نموده تا کودکتان از ماندن در اتاقش لذت ببرد بسیاری از کودکان از رنگ های شاد لذت می برند و دوست دارند اتاقشان از رنگ های مختلفی و متنوعی چیدمان شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده های جالب برای پرده اتاق بچه با طرح های مختلف را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : زندگی در آپارتمان‌ها , فضای بازی خردسال ها را محدود نموده است . وجود فضای ناکافی در خانه و تجمع متعددی از اسباب و اثاث سوای کاربرد در اتاق‌خواب بچه‌ها , سبب می شود که آنان باوجود اتاقی مملو از اثاثیه متنوع , گشوده نیز در اتاق خویش استمرار نیاورند و ترجیح دهند در کنار بزرگ‌ترها زمان خویش را سپری نمایند . پباده سازی مطلوب اتاق‌ خواب به بچه‌ها هدف بیشتری می دهد که در اتاق خویش بمانند و مشغول شوند . درین مقاله نقش کلیدی پرده‌ در اتاق کودک ها را بررسی میکنیم تا بتوانید با کمترین هزینه ادب و تنوع چشمگیری را ساخت فرمائید .

اجازه ندهید پرده مانعی برای نور طبیعی شود

پرده‌ای گزینش نمایید که نوروفروغ روز به‌راحتی از آن عبور نماید . اتاق نوپا نیاز بدون شوخی به نوروروشنایی ارگانیک داراست تا مانعی بر راز روش رویش میکروب‌ها شود . همینطور رنگ شی ها در نور و روشنایی ارگانیک خوب تر ادراک میشوند و درخشش اتاق یک سری برابر می شود که‌این دستور از افسردگی و یکجانشینی خردسالان جلوگیری مینماید .

پشه‌بند یا این که تور دکوری

درصورتی‌که اتاق کودکتان سازه به دلایلی پنجره ندارد مأیوس نشوید . یکی راهکارهای جذاب استفاده از پشه‌بند یا این که تور تزیینی است . شما میتوانید با استفاده از این موادتشکیل دهنده قشنگ درحال حاضر و هوای اتاق را متحول فرمائید . نصیب بالا یا این که کنار تخت محل قابل قبولی برای جاگذاری تور است . تور را می توانید به انواع متعدد نظیر پاپیون دربیاورید . همینطور می توانید دو قلاب خوشگل تنظیم فرمائید و تور را از آن معلق فرمایید . همینطور درصورتی که قابلیت و امکان معلق کردن پشه‌بند را از سقف ندارید , می‌توانید مبنا فلزی پشه‌بند که در بازار وجود دارد را خریداری نمایید و بر حسب نیاز طول مبنا را تهیه فرمائید .

کدام جنس خوبتر است؟

جنسی که برای وسایل بچه‌ها استفاده می شود بایستی از مواد ارگانیک باشد تا ساخت حساسیت و آلرژی نکند . الیاف ارگانیک شایسته ترین آیتم برای پرده است . جنس کتان و پنبه ازجمله پارچه‌های پرکاربرد درین بخش می باشند .

همینطور به دلیل رعایت بهداشت می بایست بافاصله هنگامی کم و با جايگاه حرارت بالا پرده‌ها شسته شوند درنتیجه جنس مقاومی مثل کتان مورد مناسب‌تری برای پرده است .

کدام طرح را تعیین کنید؟

طرح‌های متنوعی درزمینهٔ پرده اتاق بچه تولیدشده است . از شخصیت‌های کارتونی تا چاپ عکس نوپا دلبندتان , امروزه بر روی اشکال پرده عرض اندام مینماید . اما توصیه ما به شما گزینش یک تصویر خوشگل از کودکتان و چاپ آن بر روی پرده موردنظرتان است . درصورتی‌که سازه به دلایلی قصد انجام این فعالیت را ندارید , به شما توصیه می دهیم طرح چشم انداز یا این که گل و گیاه را تعیین نمایید . حتمی به یاداوری است تعیین شخصیت کارتونی برای خردسال ها از جنبه‌های روانشناسی که شرح آن در‌این مقاله نمی‌گنجد پیشنهاد نمیشود .

ایده های جالب برای پرده اتاق بچه با طرح های مختلف

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.