پرونده پزشک معروف تبریزی در آخرین وضعیت

پزشک تبریزی که متهم به قتل زن و مادربزرگش در روز عاشورا شده بود همچنان پرونده اش در حال بررسی می باشد و هنوز قاتل اصلی این پرونده معلوم نشده است و همچنان دادستان تبریز در حال بررسی این پرونده قتل می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پرونده پزشک معروف تبریزی در آخرین وضعیت را در مجله خبری دانستن خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : حجت‌الاسلام و المسلمین مظفری مدیر کل دادستانی آذربایجان شرقی در رابطه با پایانی شرایط پرونده دکتر تبریزی ذکر کرد :
حسب ادعای مجرم و وکلای او , نیاز بود پژوهش ها تکمیلی و آزمایشات جدیدی درباره با ادعای مطروحه صورت پذیرد که اخیرا جواب استعلام از پزشکی رسمی واصل شد .

او با دقت به فنی بودن استعلام انجام یافته و پژوهش ها تکمیلی تصریح کرد : دادگاه در اولی زمان برگزار خواهد شد .گفتنی است ; کیفرخواست پرونده دکتر تبریزی در وسط فرودین ماه همین سال صادر شد و چهارم مهرماه گرد‌همایی رسیدگی بدین پرونده در شعبه ۳ دادگاه کیفری یک تبریز برگزار شد .

بیستم مهر ماه سال پیشین و هم‌زمان با روز تاسوعای حسینی خبری مبنی بر فوت ۲ عضو خانواده یکی‌از پزشکان تبریز در رسانه‌ها منتشر شد .بر پایه ی گفته مدیر کل دادستانی آذربایجان شرقی این دکتر معالج مدعا شده بود که شخصی یکسری غذای نذریدر اختیار آن ها قرار داده و اعضای خانواده‎اش با مصرف این طعام مسمومیت پیدا کرده , راهی مریض‌خانه شده‌اند و در غایت همسر و مادربزرگ این دکتر فوت میشوند .

پژوهش ها برای شناسایی علت این رخداد با پیگیری‌های شبانه روزی دادستان راس استان و بازپرس پرونده ادامه داشت تا این‌که این پرونده بعدها تازه‌ای به خویش گرفت و ۱۰ آبان ماه سال قبل قاضی موسی خلیل الهی دادستان همگانی و انقلاب راس استان آذربایجان شرقی جرئیاتی نو از پرونده فوت دو عضو خانواده این دکتر را شرح داد .

او از صادر شدن نظریه پزشکی رسمی درباره با این پرونده خبر اعطا کرد و بیان کرد :
بر پایه ی نظریه پزشکی رسمی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر معالج مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها هم این دسته سم کشف شده‌است .

پرونده پزشک معروف تبریزی در آخرین وضعیت

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.