پست تسلیت شهره سلطانی برای فوت هومن سلیمی

شهره سلطانی برای درگذشت مدرس آشپزی در صدا و سیما یک پست تسلیت زد که مورد توجه بسیاری از افراد در فضای مجازی قرار گرفته است شهره سلطانی یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی های مشهور  ایرانی می باشد که از درگذشت هومن سلیمی بسیار اندوهگین می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پست تسلیت شهره سلطانی برای فوت هومن سلیمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

«هومن جان قطـــعـــا تو یکی از مهــربونتــریـن و بهـتریـن مردهای این روزگار بودی و با رفتـــنـت نه تنـهـا زن و خانوادهـ‌ات رو بلکه دوستــانت رو هم تنـها گذاشتــی. امــروز حدود ساعت ۷ صبح خبــر رفتـــنــت رو متوجه شدم و تا الان گیــج بودم. امیـد داشـــتـم اشـتــبــاه باشـه ولی نه… گلـــبرگ جان میـــ‌ــدونم و دیـــدم در تمام مراحـل مریـــضی همیشـه کنار هومن بودی. گلـــبــرگ جان میــ‌ـــدونم چقدر امـید داشتــی که هومن خوب بشـــه…. افـسوس… چی میـ‌ـشـه گفت؟ چطور می‌تونم تو رو تسلـــا بدم؟ امــکان نداره… نمــیـ‌شــه فقط مثل همــیــشـه باید گفـــت تسلـــیت… تســـلیــت… هرگز خاطـرات مهربانی‌های هومن از یاد نمیــره، هرگـز… تسلیت…»

دی سال گذشـته بود که خبر آمـد هومن سلیـــمـــی از مدرسیــن برجسته کشور در زمینــه آموزش آشــپـــزی، کارشـــناس برنـامه‌های تلویزیونی و عضو تحـریریـــه نشـــریه «آشـــپـــزباشی» به بیماری سرطـان مبـتـــلـا شده اسـت و طبـق آن‌چـــه شهـره سلطـــانی اعـــلـــام کرده امـروز جمعـــه، 11 اسفنـــد درگـــذشـته اســـت.

پست تسلیت شهره سلطانی برای فوت هومن سلیمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.