پست جنجالی سحر قریشی به فیلم دست به دستش در قطر با طارمی

سحر قریشی به فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان می داد با مهدی طارمی دست به دست در یک مرکز خرید می باشد در یک پست استوری واکنش نشان داده و نوشت خدایی هم هست که موجب جنجال در فضای مجازی شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر  پست جنجالی سحر قریشی به فیلم دست به دستش در قطر با طارمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: به تازگی فیلـــمی از سحـر قریــشـی بازیـــگر معـــروف و پرحـــاشــیه به همراه مهـــدی طارمـی فوتبــالیـــست معـــروف منــتشــر شد ,که دســت در دســت هم در یک مرکز خرید ساحـلی در یک کشور عربـی دیــده شدنـد.

مهدی طارمی و سحر قریــشی دربــاره این فیلـــم سکوت اختیــار کردند ولی بالاخره سحـر قریـــشـــی متـنـــی در ایــن باره منــتــشـر کرد.
سحر قریـشی بازیــگـر

سحـر قریـشــی در استوری اینـــســـتــاگـرام خود به شایعـات مربوط به ارتبــاطش با مهـدی طارمـی بازیکن تیـــم ملــی واکنش نشان داد.

دربــاره جزیـیــات فیـلم جنجــالی سحـــر قریشـی و مهــدی طارمـــی بیـشـــتـر بدانیـد

مهـــدی طارمـــی از فوتبـالــیســت های خوب کشورمــان اســت که چنـــدی پیـــش فیلـــمـــی از او منــتشـــر شدکه در آن فیـــلم,ـــدر کنار سحر قریـشـــی بازیـگــر سینـمـا و تلویزیون در کشور قطر در یک بازار در حال خریـــد کردن بودنـــد این فیلـم ,جنجـال زیـــادی در فضـــای مجـازی به وجود آورد. حال جزئیات جدیـدی از فیـلـم طارمی و سحـــر قریــشی,ـمنــتشر شده اسـت که می‌خوانـیــد.


پسـت جدیـــد سحـــر قریـــشـــی

فیلمی از طارمی و سحــر قریشــی منـــتشر شد که فضای مجـــازی را به تســـخـــیـر خود درآوردو بازتاب زیادی هم در ,شبکــه‌ـــهــای اجتماعی مخـتـلــف داشت.

فیلمی که منــتـــشــر شد از مهـــدی طارمــی بود. در این فیلم دیده شد که مهدی طارمیو یکی از بازیـگـران مطرح سینما ,که چند وقتی اسـت شایــعه ازدواجـــشـان به گوش می‌ـــرسد، در حال خریــداز یکی از مراکــز خریــد در کشور قطر هسـتـــنــد.

ایــن فیـــلم از زمـانی که توسط کاربـــران صفــحات مجازی منـتشـر شد، جنجال زیـادی به راه انـــداخت و همـه جا ,نقــل محــافل فوتبـالــی این موضوع بود، امـا این فیـــلم جریـان دیـــگری دارد.

جریــان واقـعــی این فیلــم از ایـن قرار است که، ایـن فیلـــم اصــلا برای چند روز و یا چنـــد هفـته پیـــش نیــست بلـــکـــه برای ماه‌ــهـا پیـش اســت.

این فیـــلم برای حدودا ۷،۸ ماه پیـش اسـت. زمــانی که مهدی طارمـی هنوز بازیکــن تیــم فوتبـال پرســپولیــس بود ,و ایـن تیـم برای بازی خود در لیگ قهرمـانـــان آســیـا مقـابــل الهــلال در کشور امارات و شهر دبی حضور داشت.
محل فیــلــم منـتـشـر شده طارمی و سحـر قریـــشـــی

نکـــته جالب توجه این موضوع هم این اسـت که ایــن فیلم در دبی گرفــته شده و اصلـــا در قطـــر نبوده اســت.در آن زمــان مهدی طارمی تازه خبر محرومیـــت ۴ ماهــه خود را از سوی فیـفـــا شنیـده بود ,و همـــراه با این بازیگـــر سیـنـــما به خرید رفــته بود که ایـن فیلـــم گرفته شد.


سحر قریـــشی بازیـگــر سیـنــمــا و تلویزیون

انــتـــشـــار یک فیــلـــم در فضای مجازی حالـا زنــدگــی دو سوپراستار را وارد ابعــاد جدیدی کرده اسـت.

فیلم کوتاهــی که از قدم زدن ستـاره فوتبال و سیـنـــمــا دست در دست هم در یکـی از بازارهایــســـاحـلی قطر در فضای مجازی,ــپخــش شده، قبل از هر چیز تأـــیـــیدکنـــنده خبـــری است که چنــد ماه قبــل منتــشـــر شد.

در ایـــن خبــر آمـــده بود که «لژیونر ایرانـی شاغل در قطـر از مسئولان باشـگــاهش خواســتهـــبرای یکـــی از بازیگران زن سیــنــمای ایــران,که او را نامـــزدش معرفی کرده، ویزای اقامــت در قطر را بگـــیــرند.»

آن زمــان برخــی رســـانه‌ـــهـا مدعی شدند چنـــین چیزی صحـــت نداردو رابطـــه ایــن دو ستـاره اصـلـــاً جدی نبوده و با انتــقال,ستـاره فوتبـال به قطـــر، ارتبــاط آنهـا قطـع شده اســـت.

یکـی از دوستـان نزدیـک ایـن ستــاره فوتبال به خبــرورزشی گفــت:«از مردم میـــ‌ـــخواهـــم با زندگــی خصوصی ستـــارهـــ‌هـای ,محــبوب کاری نداشته باشـند.آنها هیــچ کاری خلاف شرع و خلــاف عرف انجـام نداده‌انــد.»

پست جنجالی سحر قریشی به فیلم دست به دستش در قطر با طارمی

مطالب مرتبط:

فیلم لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در قطر

عکس لو رفته سحر قریشی در کنار مهدی طارمی در قطر

عکس سحر قریشی قبل از عمل زیبایی

عکس های سحر قریشی در تبلیغ روسری و شال عید

سیاوش خیرابی،سحر قریشی و بازیگران ایرانی در اینستا

مدل پالتو خز و موهای بلند بور سحر قریشی در اینستاگرام

عکس سحر قریشی در حال تبلیغ روسری و شال یک برند

شوهر اول سحر قریشی و ماجرای طلاقش

رابطه جنسی سحر قریشی با مهدی طارمی لو رفت

درخواست ساکت ماندن طارمی از سحر قریشی برای آرامش

تیپ های خفن و دیدنی از سحر قریشی + بیوگرافی کامل سحر قریشی

تیپ جذاب پوریا پورسرخ و سحر قریشی در اکران خالتور

مراسم ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست + تصاویر

سحر قریشی در تلویزیون ممنوع الکار شد + تصاویر

تیپ دیدنی سحر قریشی در کنار بارگاه امام رضا (ع)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.