پسر 20 ساله هکر 300 سایت ایرانی دستگیر شد

هکر جوانی ایرانی که 300 سایت ایرانی را هک نموده بود در دام پلیس فتا گرفتار شد این پسر در یزد زندگی می نماید او در عرض سه سال 300 سایت را هک نموده است و صاحبان این سایت ها از این هکر به پلیس فتا شکایت نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پسر 20 ساله هکر 300 سایت ایرانی دستگیر شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : پلیس فتا در تشریح حادثه ها ۲۴ ساعت پیشین , از دستگیری هکر ۲۰ ساله ای خبر اعطا کرد که طی ۳ سال , سه هزار تارنما را هک نموده است .

سرهنگ دوم مرتضی ابوطالبی مدیریت پلیس فتا استان یزد اظهار‌کرد :
درپی رصد و پایش فضای مجازی ,
شخصی که با سوء استفاده و هک وای فای سایرافراد مبادرت به هک کردن سایت‌های داخلی و فرنگی میکرد , برخوردیم , بعد از بررسی‌های واجب ,
نام و نشان شخص مذکور با اسم مسعود ف محرز شد که با هماهنگی منزلت قضایی او به پلیس فتا احضار شد
که در بازپرسی نخستین و اظهاراتش معلوم شوید که وای فای منزلش هک شده‌است .
او افزود : با اقدامات فنی , مجرم حساس شناسایی و با امر قاضی پرونده بازداشت و با دلیل مکشوفه به پلیس فتا ارجاع داده شد
که در تراز در آغاز او منکر هک وای فای و سایت‌ها شد که با رؤیت مستندات دریافت شده بوسیله کارشناسان فتا از لپ تاپش ,به اعمال مجرمانه خویش اعتراف کرده و انگیزه‌اش را کسب درآمد و سرگرمی اعلام‌کرد .

او اعلام‌کرد : تبهکار ۲۰ ساله به هک بیش تر از سه هزارسایت در زمان ۳ سال
با سوءاستفاده از وای فای‌های قبیله و همسایگان خویش اعتراف کردو اقرار کرد که بعد از هک سایت‌های داخلی و فرنگی جهت اخاذی به صاحب سایت‌ها پیام داده و از آنان پول اخذ کرده که از هرمورد از سایت‌های فرنگی حدود ۱۰۰ دلار پول اخذ نموده است .

دستگیری هکر ۲۰ ساله در یزد

سرهنگ ابوطالبی همینطور در هشدار به مدیران و دارندگان سایت‌ها اظهار‌کرد : در مراحل بررسی پرونده مشخص و معلوم شد ,سایت‌هایی که از سمت این هکر مورد هجوم قرار گرفته است , سایت‌هایی است که از راز عبور معمولی برخوردار بوده یا این که سایت‌هایی که راز عبور نخستین آن ها تغییر تحول نکرده است و به قولی سر عبور پیش فرض که تعدادی عدد بی آلایش با اسم کاربری ادمین بوده است مورد یورش قرار گرفته است .

پسر 20 ساله هکر 300 سایت ایرانی دستگیر شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.