عکس پوریا حیدری و همسرش + بیوگرافی پوریا حیدری خواننده

پوریا حیدری یکی از خواننده های ایرانی خوش استایل و خوش تیپ می باشد او یک خواهر زیبا به نام پریا دارد پوریا حیدری آهنگساز نیز می باشد کار هنری خود را از دوران بچگی با پیانو آغاز نمود تنظیم کننده خواننده های معروف بسیاری می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس پوریا حیدری و همسرش + بیوگرافی پوریا حیدری خواننده را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: پوریا حیدری ، خوانــنــده ، تنــظــیم کننـــده و آهنـگـــساز جوان و خوش آتـیـــه است . پسر داوود حیـدری ، یکـی از مجـــریـان هنــرمـند عرصه ی رادیویی است . پوریــا حیدری 29 مهـر 1360 (چهارشنــبـــه، 21 اکـــتبر 1981) در تهـران به دنیا آمــد وی در سن 8 سالـــگی موسیقــى را با ساز پیانو شروع کرد و در سال ۷۹ موفق به انـتشار اولیـن آلبومش با نام پونه شد. او به سازهــای کیـــبورد و پیـــانو مسلط بوده و در بیش از ۱۷ آلــبوم موسیـقی خوانـنـــده های مشهور ایرانـی به عنوان تنظـــیـم کننده و آهــنگساز حضور داشـــتـه اســت.

بیوگرافـی پوریا حیدری

او در بیـش از ۱۷ آلبوم موسیـقـی خواننده های مشهور ایـرانــی بعــنوان تنـــظـیـم کنـــنــده و آهــنگـســاز حضور داشـــته است و در بیــســـت سه فیـلـم متـن موسیقــی را کار کرده اسـت.

ماجـرای خبــر ها و عکــس های مربوط به ازدواج پوریا حیـــدری صحت نداریــد. او مجـــرد اسـت و هنوز ازدواج نکـــرده.

پوریــا حیـــدری

آثـــار پوریــا حیـدری :

آهنـــگــسازی و تنـظـیم کنـنــده آلبوم های : داوود حیـــدرى، مسـعودامامـــى، مجتـــبـــى کبیرى، قاسم افــشـار، امـــیـــر کریـــمـــى، بابـــک جهــانــبخش، فرزاد فرزیـن، نیـما مســیـــحـــا، حمیدحـامى، مهـــدى یغمــایـــى، حمـــیــد عسکـــرى، رضـــا صادقـــى، محـــمــداصــفــهـانـى، عماد طالـب زاده و…

عکس های پوریا حیدری

تعدادى از موسیقـــى متن فیــلــم ها : دوخواهــر، کیش و مات، لوتکا، تو و من، مثــبـــت هجـده، در امـتداد شهر، آخرین فرصــت، آتـــیـــش بازى، دو دوست، گنــگ خواب دیـده و…

بیـشــتــر از سى تیـتــراژ براى برنامــه هاى تلوزیونى

موسیــقـــى اولیـن کنـــفــرانــس سران کشورهـــاى اســلامـى

پوریـــا حیـــدری و پدرش داوود حیدری

آهــنگ های پوریــا حیدری :

عشق جان

پاییـزی

بدونه تو

آقای ریـیــس جمـهور

پنــجـــشـــنــبـه

بک گرانـــد

آی هان

کبیــســـه (به همـــراه پدرش داوود حیدری )

۲۴/۶۸

آهـــنــگ و…

بیـســت و نه هفـت

کاریزمـــا

شب طولانـی (به همــراه پدرش داوود حیــدری )

پوریا حیــدری

عکس های ایــنـســتـــاگـــرامـی پوریــا حیدری

پوریــا حیـدری اهـــنگ ساز

عکــس پوریــا حیــدری و خواهرش پریا حیــدری

عکس های پوریــا حیــدری

زندگــیـــنامه پوریــا حیدری

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.