پسر خسرو شکیبایی پوریا + بیوگرافی پوریا شکیبایی

پسر خسرو شکیبایی پوریا بازیگر فیلم باز باران می باشد پسر خسرو شکیبایی کار هنری خود را از تئاتر شروع نمود پوریا شکیبایی متاهل می باشد و با پریا دختر مورد علاقه خود ازدواج نموده است  مادر پسر خسرو شکیبایی پروین کوشیار است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پسر خسرو شکیبایی پوریا + بیوگرافی پوریا شکیبایی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بـــیوگرافـــی پوریــا شکـیــبایی پسر خسرو شکیــبـــایـی

نام:پوریـــا شکـــیـبایــی

نام خانوادگـــی:شکـیبـــایـی

تاریـــخ تولد:1361/5/19

محـــل تولد:تهـــران

تاهــل:متاهــل

فرزنــد خســـرو شکــیــبـــایـی و پروین کوشیار

زنـــدگـی شخـصـــی پوریـا شکـیبایـــی

پوریـا شکـیـــبـــایــی 19 مرداد ماه 1361 در تهران متولد شد.


کودکـی پوریــا شکــیـــبایی در کنار پدر

او فرزنـــد همـســـر دوم زنده یاد خسرو شکـــیبایـی و پروین کوشیـار است یک خواهــر ناتـنی بنام پوپک دارد.


پوپک خواهــر ناتنی پوریـا شکیبــایی و دختر تانیــا جوهری

ازدواج پوریــا شکیبـــایی

پوریا متـــاهـل است و با پریا در سال 1388 ازدواج کرده است.

 


پوریا شکیبایی و همـــســرش پریــا

شروع فعالـــیـت بازیگـــری پوریـا شکـیـبــایی

فرزنــد خســرو شکـــیـــبـایـــی او حالا تمایـــل دارد راه پدر رو ادامه دهد و وارده عرصــه بازیـــگـری شده است. او با صداپـــیشـــگی در فیــلــم «باز باران» با موضوع کودکــان مبـتلا به بیمــاری نقص ایمـــنــی اولیـه و اهــدای سلول های بنیــادی اولیـن حضور سیــنـــمایی خود را در یک فیـلم تجـربـــه می کند، پوریا شکـــیـبـــایی فرزنـــد خســرو شکـیـــبــایــی درباره آغـــاز فعــالیت سیــنمــایـی اش و چگونگی همـکاری با عوامــل فیـلم «باز باران» و موسســه ای با همــیـن نام گفــت:باز بارانی ها به سراغ من آمدند و برایــم حالی خوب به سوغات آوردنــد و حضور معــنوی در کنار کسانــی که به انســانـیت فکـــر می کنـــنـــد برایـــم آرامـــش بخش اســت.


پوریا شکیبایـــی در فیـــلـــم باز باران

نظر پدر برای بازیگر

وی در خصوص علـــاقـــه خود اظـهار کرد :من خیلی دوست دارم که پیــشـنهـــادات برای بازی در سیــنمــا باشد الــبتـــه اگر پدر در قید حیات بودند می گفـتــند تئاتــر . حالــا بایـــد ببـینـیـــم چه می شود، امـا انتـــخابــم سینــماست.


عکــس خسـرو شکیــبـایــی و پسرش پوریا

ماجرای سیـــلی خوردن پوریا شکــیبـایـی از پدر

پویا شکــیبـــایـی تعریــف کرده که شب قبل از فوت خسـرو شکـیبایــی کاری کرده که او تا آخـــر عمـــر از یادش نمـی رود . پویا می گوید بابـا در سه چهـار شب آخـر قبل از مرگ نا و توان حرف زدن نداشت و حتـی توان بلنـد شدن از جایش را نداشـت با این حال شب قبـل از مرگ پویا را با اشاره صدا می زند که پیــش او برود.

 


بوسه پوریـا بر پیــشانی پدر

همـین که پویا کنار او می نشــیــنــد شکــیـبایـی نیم خیـز می شود و بدون هیچگونه توضیــحـی سه کشـیــده ی محـــکم به گوش پویا می زنــد پویا بعد از این اتفاق عجـــیـب مات و مبــهوت به او نگـــاه می کنــد.


پوریا شکــیـبایــی

همسر و دیـگــر نزدیکان شکـیـــبــایی می گویند هرچـه فکـــر کردیـم تا علــت کار او را بفــهــمیم به جایی نرسیدیــم تا ایــنـکــه شبـــی پویا گفــت احتمالـا پدر توان حرف زدن نداشــتــه و خواســـته با این کارش به او بفـهمانـــد که بعــد از رفتـن من مسئولیت خانواده بر عهـــده اوست ، فهمـــیدم که مرگ را هم زنـــدگـی بایــد کرد.


عکـس پوریا شکـیبــایی و مادرش پروین کوشیـــار
عکــســهای پوریــا شکـیـــبـــایی


سلفی پوریا شکیبـایـی و پوریـــا پورسرخ


خسرو شکیبایـــی و پسرش پوریـا


خســـرو شکـــیـبایـی بر دوش پســرش پوریــا


پوریـــا شکــیـــبــایی در خنـــدوانـه


پوریــا شکیـــبایی و رامبـد جوان در خنـــدوانــه

پسر خسرو شکیبایی پوریا + بیوگرافی پوریا شکیبایی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.