پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما + عکس پژمان بازغی و همسرش

پژمان بازغی یکی از مجریان محبوب تلویزیونی می باشد او یک بازیگر بسیار خوب و جذابی در ایران می باشد مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی می باشد ثمره ازدواج مستانه مهاجر و پژمان بازغی یک دختر زیبا به نام نفس است که در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما + عکس پژمان بازغی و همسرش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

پژمـــان بازغـــی متولد ۱۹ مرداد ۱۳۵۳ تهران، بازیــگـــر سینـــمـــا و تلویزیون ایـــرانی است.

بیوگرافـی پژمــان بازغـی:

نام: پژمـــان بازغی
زمـــینه فعالیت: سینـمـا و تلویزیون
تولد: ۱۹ مرداد ۱۳۵۳
۱۰ اوت ۱۹۷۴ ‏تــهران
پیشــه: بازیـگـــر
همســر: مستـانـــه مهـــاجـر (ازدواج ١٣ــ٨۶)
فرزند: نفـس (تولد ١٣٨ــ٧)

زنـدگــی شخصـی پژمـــان بازغـــی:

به گزارش سایت دانستن : پژمــان بازغی، متولد 19/5/1353 در یک خانواده 5 نفره در تهـران به دنیا آمـده است. اصـــل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهـــر لاهیـــجـان بر می گردد. در دوران کودکـــی به واسطـــه شغـل پدرش در شهـــرهای مخـــتلـف زنـــدگـی کرده و تجــربیـات زیـادی را بدست آورده اسـت.

پژمـــان بازغــی پس از تولد 4 سال در تهــران و در منازل سازمــانـــی نیروی دریایی جمهوری اسـلامــی ایـــران زنـــدگی کرده و همــزمـان با پیـــروزی انــقلاب اسلامــی ایران به شهــر رشــت می رود. با شروع جنـگ و اعزام پدرش برای محـافـــظت مرزهـای آب ایـــران و خلیــج همیشگــی فارس به بوشهـر رفـتـــه. با پایان جنـــگ به تهـــران باز می گردد.

برادران پژمـان بازغـی:
ما سه برادريم، من پسر دوم خانواده هسـتم، پيام برادر بزرگـتـــر و پرهـام برادر كوچكــتـر؛ جالـب اينـــكـــه هر سهــ‌ ما در دانـــشـــگـاه اميركـبـير درس خوانديم. پيام در رشـــتــه مهـــندسي شيمـــي، صنـــايع غذايي خواند و پرهام در دانشـــگاه امـــيركـــبــير، مهـــندسي صنـايع خوانده اســت.

ورزش مورد علاقـــه پژمـان بازغی:
پژمـان بازغــي يك ورزشـكـــار همـــه فن حريف است، خيلــي كم بســكـــتبـال بازي كرده، فوتبـــال و والــيبــال را به صورت حرفهـــ‌ــاي ادامـه داد و مدتــي هم اتومبـيلــ‌رانـــي… «ورزش جايگــاه مهمي در زندگـي افراد دارد، عشق من به ورزش، بيشــتر بر مي‌ـــگردد به تمــاشــاي مســـابقـــه فوتبال، همــان طور كه مي‌ـدانـيد عضو تيمــ‌هـــاي واليبـــال و فوتبال هنرمـندان هستم. معمولا براي ديدن بازي‌هــاي ملــي به ورزشـگــاه آزادی میـروم و اين عشــق تا آنــجـــا بود كه در كوران رقابت‌ــهـــاي جام‌ـــجهانـــي 2006 آلــمـــان، همراه تيم ملـــي فوتبــال دو هفـــتـــه در فرانـكـفورت آلمــان بودم. تيم ملي فوتبــال ايران عشق منــه! با فوتباليست‌هاي زيادي هم دوستــم، مثـــل عابـــدزاده، دايي، جمشيدي، كريمي و… اگر به ياد داشـته باشـيد براي افـتـــتــاح رستوران عابـــدزاده هم رفــتـــه بودم.» پژمـان بازغـــی مي‌گويد: «اي كاش مسئولين آموزش و پرورش به ورزش مدارس بيشــتـــر رســيدگي كنـــند.» اما شروع ورزش: «در مدرسـه با فوتبـــال و واليبال ورزش را آغــاز كردم و الـبـتـــه كمي هم بسكتـبـــال…»

تیم مورد علــاقه پژمـان بازغـی
من و كامبــيز ديربـــاز، از طرفداران پـرسپوليس هستـــيــم، داريوش مصطــفوي مديرعـامل باشـگاه هم لطف كرد و ما را جزو اعضاي افـتـــخـــاري باشــگـــاه پرسپوليس كرده، پيراهـــن شماره 53 پرسپوليس را به من و شمـاره 54 را به كامبيز ديربــاز اهدا كرد.

ازدواج پژمـــان بازغــی:

همسرم «مســتـــانـــه مهاجر» از تدوين‌گـــرهـــاي سينمـــاي ايران اسـت كه اصولا تدوينـــ‌گر فيلـــمـــ‌هـاي مســـتـــند اســـت امـــا در عرصـه سينما، فيلم‌ـــهاي بمـــاني داريوش مهـــرجويي، سفـــر قندهار، آتـــشـــ‌بس تهمينـــه ميلـانـــي، زن‌ها فرشـــتـهـــ‌ـانـد، كلاغ پر، كنــعـان، خواسـتــگـــار محــترم و مهــمـان،وصل مســتــان و چند فيلـــم ديگـر را كه حضور ذهن ندارم، تدوينـ‌گـــري كرده اما مي‌ــدانم پرونده كاري‌ــاش از من شلوغ‌ــتـــر است. پژمــان بازغـی و مستـــانه مهـاجر سال ١٣ـ٨۶ در يك فضاي سينمـايي با يكديگــر آشـنـــا شدند و اين آشـنايي منجر به ازدواج شد. حاصـــل اين ازدواج هم يك دخــتـــر كوچك به نام «نفس» است.

پژمـان بازغـــی در مورد ازدواجــش میـگوید: ازدواج من هم منــطـــقــی بود و هم عاشقانه، زیـــرا هر کســی که بخواهـد با یک بازیگر ازدواج کنــد باید از تمــامـــی مشکــلـــات ایــن کار مطـلع باشــد و از آن جایــی که مستــانـه مهــاجـر، همـسرم نیـز در ایـــن عرصـه فعــالیــت میـ‎ــکــنـد و از نزدیــک دشواری‎ــهای کار ما را میـــ‎ـــداند، ازدواج‎ــمــان منـــطـقیـــ‎ـتر بود.

دخـتـــر پژمـان بازغـــی:
دخــتر پژمــان بازغی نفس در سال ١٣ـ٨٧ متولد شد. دخـترم آزاد است هر رشتـهـــ‌اي را كه دوست دارد انـتخاب كنـــد، منـــتــهی در كمـــال دانـــش و آگاهي، دلــم مي‌خواهد دخــتــرم دنــيا ديده شود و با كشورهاي مختلــف جهان آشــنا شود، اگر دوست داشت در سينــمـا باشد، من مخـــالـــفــت نمي‌كــنــم.

زندگی هنری پژمــان بازغی:

پژمـان بازغــی پس از قبولی در دانـشـــگـــاه آزاد در لاهـــیجـان برای تحصـــیل رشته مهــنــدسی معـــدن به آنـــجا بر می گردد و از همـــانــجـا با سیـــنـما آشــنـــا می شود. در سال 1373 با ورود به سیـنـــمای جوانـــان مرکز گیلان در اولیـن فیــلمش با نام اعـــتـراف ساختـــه مجـیــد زیــم خواه باز می کند.

پس از آن پژمان بازغی به اسـتخــدام آژانس دوستــی در می آید و به مدت 2 سال همـراه بازیگــران خوب این مجـــموعه علـــی تاخـــصوص مرحوم حسـین پناهی به ایـــفـای نقـــش می پردازد. بعد از آژانـــس به سراغ جوانــی مجــیـد قاریـــزاده می رود و با مســـعود جعــفر جوزانــی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهـرداد خوشبخـــت می پیوندد و گمگـــشـتـه اش را با رامبـد جوان پیـــدا می کنـــد.

پژمان بازغی همــراه سیـــروس مقـــدم با دریــایــی ها سفـــر می کنـــد و در سال 80 برای نجـات دخـتری در قفس با قدرت اللـــه صلــح میـــرزایــی همراه می شود پس از آن به دوئل با اســـتــاد بزرگوارش احــمدرضـــا درویش می پردازد و با تارا و تب توت فرنگی سعــیــد سهــیلــی و سربـــازهــای جمــعـــه کیمـیایــی کارش را به پایـــان می رسانـد. پس از سایـــه آفتاب ، نفـــس تازه می کنـــد و در حال حاضر نیز با سامـــان مقدم برای سال آیـــنده نفـســـتو حبــس کن را آمــاده می کنـــد. برادر کوچکــتــرش هم علاقــه زیـادی به ایــن پرده نقره ای دارد و در 2 فیلـــم پسران مهتاب و شب برهــنـه سعـــیـــد سهـیـــلـی بازی کرده است.

ســیـنـــمـــا
اعـــتـراف (مجـیــد فهـیمـــ‌ـــخواه، ۱۳۷۳-۱۳۷۵)
جوانی (مجید قادریـــ‌ـــزاده، ۱۳۷۶)
بلوغ (مســـعود جعفـــریــ‌ـجوزانی، ۱۳۷۷)
دخـــتری در قفس (قدرتـ‌ــالــله صلحــ‌ـــمیــرزایــی، ۱۳۸۰)
دوئل (احمدرضـا درویش، ۱۳۸۱-۱۳۸۲)
سربــازهــای جمـعه (مســعود کیمیایــی، ۱۳۸۲)
تارا و تب توت فرنـگــی (سعـیـد سهیـــلـــی، ۱۳۸۲)
کافـــه ستاره (سامـــان مقدم، ۱۳۸۴)
ریســمان باز (مهرشـاد کارخانــی، ۱۳۸۶)
خواب لیـلـا (مهـرداد میـــرفلاح، ۱۳۸۷)
خاطره (نادر طریقــت، ۱۳۸۸)
فاصــلـــه (کامران قدکــچیــان، ۱۳۸۸)

تهرون (نادر تکمـــیل همایون، ۱۳۸۸)
ندارهـــا (محمدرضا عرب ۱۳۸۹)

مرگ کسب و کار من است (امـیـــر ثقـــفی، ۱۳۸۹)
ایـــنــجا شهـــر دیـگری اسـت (احمــدرضــا گرشاسـبــی، ۱۳۹۰)
ساعت شلوغی (آرش معیریـــان، ۱۳۹۰)
نازنـــین (مهـــدی گلستانـــه، ۱۳۹۲)
دو ساعـت بعد مهـــرآبـــاد (علیـرضـــا فریـــد، ۱۳۹۲)
انـــارهـای نارس (مجیدرضا مصطـفوی، ۱۳۹۲)
خنده‌ـــهــای آتوسا (علـــیـــرضـا فریــد، ۱۳۹۳)
ایــن سیـب هم برای تو (سیـــروس الوند، ۱۳۹۳)
ناهـــید (آیدا پنـــاهــنـــده، ۱۳۹۳)
من و شارمـین (بیـژن شیــرمرز، ۱۳۹۴)
بارکد (مصـــطفی کیـایی، ۱۳۹۴)
هلن(علی اکــبر ثقفی، ۱۳۹۴)
زار (نیمــا فراهی ۱۳۹۵)
اسرافــیل (ایــدا پنــاهـــنــده ۱۳۹۵)

تلویزیون
آژانس دوستـی (علیرضــا ایزدی)
ایـــن یک دادگــاه نیــست (مجـــید کاشــی فروشان)
گروه ویژه (مهـــرداد خوشبـخت)
زیر آسـمـــان شهـر (مهران غفوریان)
گمـــگـشـــتــه (رامبد جوان، ۱۳۸۰)
دریـــایــی‌ها (سیـــروس مقـــدم)
گذر عاشـــقی (محمدرضــا آهنج)
مرد هزار چهــره (مهـــران مدیـــری، ۱۳۸۶)
مرد دو هزار چهـــره (مهران مدیـری، ۱۳۸۷)
تاوان (شهرام شاه حسیــنی، ۱۳۸۹)
همــچون سرو (بیژن بیـــرنگ ، ۱۳۸۹)
مادر (بیژن بیـــرنـــگ ، ۱۳۸۹)

دولت مخــفی (عبدالحــسن برزیـده ۱۳۹۱)

فرشته ها بر فراز اسمان (محـمدرضا آهنج، ۱۳۹۲)
گذر از رنــج‌ـهـا (فریدون حســن پور ، ۱۳۹۳)
مسابـــقـــه ستاره بیـســـت (داور، ۱۳۹۳)
خنــدوانه (شرکـت کننده در مسابقه لبـاهـنـگ،۱۳۹۵)

شبــکه خانگـی
خیابـان یک طرفـه (اسـمـــاعیـل فلاح پور، ۱۳۹۰)
قلـب یخـــی(فصـــل سوم) (سامـان مقدم، ۱۳۹۱)

شام ایرانـــی (سروش صحت, ۱۳۹۳)

عکـس های پژمان بازغی و همــســرش مستـــانـــه مهـــاجر و دخـــتـــرشــان نفـس

پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما

همسر پژمان بازغی

پژمان بازغی و دخترش نفس

پژمان بازغی و دخترش نفس

پژمان بازغی

همسر و دختر پژمان بازغی

مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی

پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما + عکس پژمان بازغی و همسرش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.