پژمان جمشیدی کاندید بهترین نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر

پژمان جمشیدی کاندید بهترین مکمل مرد در فیلم سوتفاهم انتخاب شد که برای بیشتر خبرنگاران این انتخاب جالب بود و کسی انتظار نداشت که پژمان جمشیدی به عنوان بهترین مکمل نقش مرد در این فیلم انتخاب شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پژمان جمشیدی کاندید بهترین نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

پـــژمان جمــشــیـدی در برنـامـــه هفت

به گزارش مجله خبری دانستن : پژمـان جمشیــدی در برنامـه هفت , ویژه برنامـــه «هفـت» برای جشــنواره فیـــلم فجـــر، پس از پایـــان آییــن اخـــتتـامــیه سی و ششمــین جشـــنواره فیلم فجـر شامــگاه شنبـه با حضور پژمــان جمشـیــدی از شبــکــه سه پخـــش شد.

ایـــن بازیگــر در ابـــتـدای گفت وگو دربـاره واکنـــش های منـفــی به کاندیدا شدنـــش در جشـنواره گفــت:
اصـلا ناراحـت نشدم، من دیگر ۴۰ سال دارم و اگر اتفـــاقــی بیفتــد و امروز بازیگـری را کنــار بگـذارم
اتفاقی نمــی افـتد و آنقـــدر وابـستـــه به چیـزی نیــستـم که نیاز به تعــریـف و تمـــجیــد از آن را داشته باشــم.به روح مادرم ناراحــت نشدم، امروز بابـت اعتــراضـــاتـــی که به آقـــای فروتن شده بود ناراحـتم که مورد بازخواست قرار گرفـتـنـــد به خاطــره خنده شان در اعـلام نامـزدهای جشــنواره و از ایــشان عذرخواهــی می کنم.

او افـزود: یک عمر همــیـن خبــرنگــارانـــی که آنـجـــا بودند مرا در فوتبــال با تشویق هایـــشــان پژمــان جمشیدی کردندو در سیــنــما هم از من تعــریـف کردند. از ایـن اتــفاق نه تنهــا ناراحـــت نشـــدم بلکـه باعـــث شد دوستانم را بیـــشـــتر بشنــاسم. از جملـه آقـــای پرســـتویی که صمــیمـــیــانــه از ایــشان بابـت حمــایـــتـــی که کردنـد ممــنون و سپاســـگــزارم.

جمـشــیـــدی درباره اهدای سیــمرغ به جمشــیـــد هاشـم پور بیــان کرد: از ته قلـبـــم خوشحال شدم که آقـای هاشــم پور جایــزه را دریافـت کردند و خیـــلــی خوشحال شدم که ایـــشان را در پردیـس ملت دیدم.

بازیــگـــر «سوتفـــاهم» دربـــاره آثـــار ایـن دوره جشنواره فجر گفت: متاسفـــانـــه فیـــلـم آقـــای سیـــدی را به دلــیـل ایــنکــه سر فیـــلمبرداری مجـــموعه «دیواربـــه دیوار» بودم نتوانـسـتــم ببیـنـــم. فیـــلم آقــای نعمـــت الـــله را چون خیلی دوستـــ‌شـان دارم دیـدم،
«تنگـه ابوقریـــب» هم واقعا در بعــضی از صحـــنـــه ها من را شگـفت زده کرد. فیـلـم «سوتفــاهم» خودمان و «خجـالت نکـــش» را به عنوان یک اثــر کمــدی تمـــاشـــا کردم. «بمـب، یک عاشــقـــانه» آقای معــادی هم واقــعا برایم جذاب بود و نوستالــژی خوبی برای ما دهــه پنـــجـــاهی ها داشـــت و سیامـک انصـاری هم خیلی بامـزه بود و به نظرم حق او بود که کاندیدا شود.»
اظـــهارات پژمــان جمــشــیـدی در برنـــامــه هفـــت

او در پایـــان اضـافه کرد: به خاطر مردم و مسایـــلی که رخ داد ایـنجــا به احـتـــرام شما حضور پیــدا کردم و از تمــامـی افرادی که در ایــن فیلـــم کنارم بودنـــد واقعا سپــاســـگـــزارم. این عوامـل باعـــث شدند که من بتوانـم کانــدیـــدا شوم.

جمـــشیـدی در پاسـخ به رشـیـــدپور که گفـــت با توجه به کاندیدا شدن آیــا در سینـــمـا حضورت را پررنگ تر می کنـــی، به شوخی گفت: امروز سر کار آقــای مقـدم گفـــتم که من دیـــگـر سریال بازی نمـــی کنـــم و دوربیـن بفرســـتیـــد خانه تا سکانـــس های بعدی را بگیـرم. به نظــرم یک تشویق بود برای چهار سالـــی که در ایـــن عرصـــه حضور دارم و زحـمـت کشیدم، الـــبــته راه زیـــادی تا موفقـیــت باقی مانــده است و شایـــد دیـگر چنـین شانسـی نداشـتــه باشم و شاید هم این بخـت را بار دیـگـر در آینـده پیــدا کنم . امـــیــدوارم بتوانــم دوباره تکرار کنم. به امیـــر جدیــدی، سارا بهـــرامـــی، سحر دولتـــشـــاهـی، هومن سیدی، آقای هاشـم پور و همـــه برگزیدگـان تبریک می گویم.

او همچنــین اضافـــه کرد: انتخاب کردن من به عنوان کانـدیـدا جسارت می خواسـت
که از ایــن بابت از هیات داوران سپــاســـگــزارم زیــرا که خودم فکر نمی کردم اصلـــا کانـــدیـدا شوم.

پژمان جمشیدی کاندید بهترین نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.