پیروزی تیم فوتبال روسیه با 5 گل در مقابل عربستان در جام جهانی 2018

تیم فوتبال روسیه در اولین بازی خود توانست عربستان را با 5 گل شکست دهد این بازی نخستین بازی جام جهانی 2018 بود که با 5 گل در کشور روسیه و به میزبانی تیم روسیه تمام شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پیروزی تیم فوتبال روسیه با 5 گل در مقابل عربستان در جام جهانی 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دیدار افتتـاحـــیـه جام جهـــانی 2018 روسیــه در حالی بیـــن تیــم های میزبان و عربستـان برگزار شد که ولادیمیــر پوتیـن رئیس جمهور روسیــه و محــمـد بن سلمـــان ولیـعهد عربـــستــان تمـاشــاگـران ویژه این دیدار بودند.

پوتین قبـل از آغـــاز این بازی خطـــاب به بن سلمان گفــت: خوشحالم که شمـــا را می بیـنم و خوشحالم که بازی افـــتتـاحــیـه را باهـــم برگـزار می کنـیم. ایـــن بازی کاملـــاً جدی اســت و می دانید که من به شمــا علـــاقـه دارم. قطــعاً مرا درک می کنـــیــد که چرا نمــی توانم برای شما آرزوی موفقـــیت کنم.

بن سلــمان نیز در پاســخ به پوتیـــن گفت: ما حتی اگر ایـــن دیدار را ببازیــم، با توجه به سطــح بالـــای روابـــط سیــاســی، اقـــتـــصادی و … که بین ما جاری اسـت، هر دو برنده خواهــیم بود و ایـن دسـتاوردی بزرگ برای ماست.

جالب است بدانـیـد بعـــد از به ثمــر رسیـــدن گل اول بازی پوتیــن و بن سلــمان با هم دســت دادند.

پیروزی تیم فوتبال روسیه با 5 گل در مقابل عربستان در جام جهانی 2018

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.