پیرزن خوشگل و خوش اندام مدلینگ شد

پیرزن خوشگل در سن 58 سالگی مدلینگ یک برند معتبر در جهان شده است این پیرزن به سن به اندام و زیبایش توجه می نماید و اینگونه در سن پیری زیبا به نظر برسد بیشتر افراد حس می نمایند با بالا رفتن سن دیگر کاری نمی توانند انجام دهند ولی باید بدانید که سن یک عدد بیشتر نیست در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پیرزن خوشگل و خوش اندام مدلینگ شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن :سن تنها یک عدد اســت. شایــد بســیــاری از ما این حرف را قبول داشـــتـــه باشیم امــا زمـانـی که پای عمــل می رسـد، از باورمان دور می شویم و محـتـاطــانــه عمــل می کنـیم. اصـلا چه دلـــیــلـــی دارد که علـاقه ما با افـزایــش سن تغـییـــر کنـــد؟! شما می توانـید همـــانـطوری که دوست دارید کیک تولد 20 سالگـی تان فوت کنـــیـــد یا ببـــریـــد، همـــان کار را هم با کیک تولد 60 سالگـــی تان انــجــام دهــید. آنچـه مهم اســـت خود شمـــاییـد نه اطرافـیــان تان.

سوزی گراند «Suzi Grant» زنی است که به شمــا ثابــت می کند، سن تنهــا یک عدد اســـت و شما حتـی در میــانـــســالــی هم می توانیـد علاقمـــنــدی هایـتان را از ماجراجویی گرفتـــه تا مد و فشن، دنـبال کنــید.

گراند، 68 ساله و ساکن برایـــتون در انگــلـــستان اسـت. او در سال 2014 وبلــاگـی با موضوع سبـــک زندگی راه اندازی کرد تا در آن زنان بالای 50 را به داشتن زنـــدگــی شادتـر و سالــم تر ترغـــیــب کنــد. گرانـــد در بلـاگش در مورد موضوعات مختـلـفـی، از سلامت گرفـتـــه تا تغـذیـه، بحــث می کنـــد اما مهـــمتریـن موضوعی که به آن می پردازد، مد و فشـــن است. مطـالـــب او آنقــدر الـهـــام بخش زنـان بوده که تعـداد فالوورهـــای اینــســـتـــاگـــرامــش به 11500 و بیـــش از 6500 فالوور در فیـــسـبوک رســیده اســت.

گرانــد اعـــتـراف می کنــد که او از سن 50 سالگـی به بعد، نگـاه جامـعـــه به خودش را به عنوان یک زن میانســـال، نادیده گرفــتــه و هر طوری که دلــش خواسـتـه زنـــدگـی کرده است. هدف او از راه انــدازی ایـــن وبلاگ نیــز همـیـن اســـت. به گفته او: «اگــر چه من در سن 50 سالـــگی احـــســـاس پیری می کردم امــا اکــنون ایــن حس را ندارم. شما هم نباشد داشـته باشیـد. من تجربـــیات ایـن چند سالــه خودم را به اشـــتــراک می گذارم تا شما هم از لحـــظـــه لحـــظــه زنـدگــی تان لذت ببریـد. من دوست دارم که تمام زنـــان بالــای 50 سال این انـرژی مثبــت را دریــافت کنند.»

او عکــس های جذابی را در صفـــحـه اینستـاگـرامـــش «alternativeageing» منـــتـــشــر می کند که نشـاندهـــنده علــاقـــه او به دنـــیای مد و فشـن اسـت. او حتی ایده های خوبی را در مورد لباس پوشیـدن به دیگـــران می دهد که تمــام ایـــنــها در شهرت و محـــبوبیــت او موثر بوده اســـت.

گرانـد گزارشــگر رادیو و تلویزیون بوده و برای شبـــکـه های مشـهوری چون «Sky News» و «BBC Radio 4» کار می کرد. او سبـــک زندگـی سالمی نداشـــت، به عنوان مثال از مشــروبات الـکی مصـرف می کرد و مرتب سیگـــار می کشـــید امــا پس از آن که مادرش در سن 63 سالـــگی به علـــت حمـله قلبـی از دنیا رفت، تصــمـــیم گرفـت که سبــک زندگـــی سالمـــی را دنـــبال کند. تغذیـــه سالم باعث شد که او به ظاهر خود نیز اهمیت بیـــشــتـری دهـد و در سن 68 سالگــی به عنوان یکی از مدل های جذاب در صنــعت مد و پوشاک، بدرخشــد.

پیرزن خوشگل و خوش اندام مدلینگ شد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.