چند بازیگر زیبای زن هالیوود که در سن کودکی مورد تجاوز قرار گرفته اند

بازیگر زیبای زن هالیوود که در دوران کودکی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است بسیاری از این بازیگران به این تجاوزهای که در سن کودکی برایشان رخ داده است اعتراف نموده اند و از این تجاوز بسیار ناراحت می باشند آزار و اذیت جنسی کودکان در همه کشورهای جهان رایج می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چند بازیگر زیبای زن هالیوود که در سن کودکی مورد تجاوز قرار گرفته اند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

تری هچر ( Teri Hatcher ) :
چیره گلدن گلاب برای بازی در سریال «کدبانوهای وامانده» , اعم از بازیگران شناخته‌شده هالیوود است که در سنین کودکی مورد آزار رسانی قرار گرفته است . تری هچر در دورانی که صرفا 8 سال سن داشت , بارها به وسیله عمویش مورد آزار رسانی قرار گرفت ولی هیچ وقت این رمز را افشا نکرد تا این که مدت‌ها سپس وقتی که متوجه شد عمویش به یک دختر نوجوان دیگر هم تجاوز کرده و آن دختر نیز قتل نفس کرده , قصد به علنی کردن این مسئله گرفت و در غایت عموی تبهکار او در سال 2002 به تحمل 15 سال حبس محکوم شد .

کوئین لطیفه ( Queen Latifah ) :
هنرپیشه , خواننده و تهیه‌کننده پر اسم و رسم هالیوود یکی دیگر از قربانیان تجاوز بوده که‌این تجاوز بوسیله پرستاری که مسئول محافظت او در دوران کودکی بوده , چهره داده است . کوئین لطیفه این قضیه را اولین دفعه در گفتمان با خبر نامه اِسنس علنی کرد و خاطرنشان کرد که «من هیچ گاه به کسی نگفتم که اون به اینجانب تجاوز کرده . اینجانب این مورد رو به بیماری آلزایمر سپردم و دیگه به آدم‌ها اذن ندادم متعددی به اینجانب نزدیک بشوند! اینجانب می بایست سال ها پیش تزویج می کردم البته این مسئله واقعاً سبب به‌وجود وارد شدن مشکلاتی برایم شده بود . »

ریتا هیورث ( Rita Hayworth ) :
هنرپیشه دوست داستنی اثر ها کلاسیک هالیوود و همسر قدیمی اورسن ولز و شاهزاده علی‌خان هم اعم از قربانیان تجاوز است . ریتا هیورث در دوران کودکی یک رقصنده بود و به همراه پدرش به سرتاسر مرزو بوم مهاجرت کرده و برنامه اجرا میکرد البته پدرِ ریتا به اسم ادواردو , به شنیع‌ترین صورت ممکن در جریان این سفرها به ریتا تجاوز می کرد و نقل شده که‌این تجاوزها گاها به دو توشه درطول روز نیز می‌رسیده است! نکته خیره کننده در رابطه ریتا هیورث این است که او تا مدت‌ها تفکر می‌کرده این جور رفتارها بین بابا و دختر یک مورد معمولی و همگانی به حساب می‌آید و هنگامی که که‌این این مسئله را برای اولین دفعه با همسرش اورسن ولز در بین گذاشت , نو متوجه شد که حقیقت چه گونه بوده است!

اشلی جود ( Ashley Judd ) :
هنرپیشه مطرح هالیوود و ستاره فیلمهایی مثل «مخمصه» و «حشره» نیز یکی‌از چهره‌های شناخته‌ شده‌ای است که در دوران کودکی به آن‌ها تجاوز شده‌است . اشلی جود در خاطراتش که به عنوان «همه‌اش تلخ و شیرین است» پخش شده , متن که او در دوران کودکی به وسیله شخصی که به او اذن بازی کردن با دستگاه دارای اسم و رسم پینبال را می‌داده مورد تجاوز قرار گرفته است .

اپرا وینفری ( Oprah Winfrey ) :
یک کدام از قدرتمندترین و ثروتمندترین اشخاص دنیا و کاندیدای اسکار شایسته ترین هنرپیشه نقش تکمیل کننده زن برای فیلم «رنگ ارغوانی» , مشهورترین زن در عالم است که در کودکی بارها مورد تجاوز قرار گرفته است . اُپرا وقتی که 6 ساله بود به همراه مادرش به میلواکی هجرت کرد و وقتی که مادرش برای تامین خرج خانواده‌اش ساعتها فعالیت میکرد , عموی او و یکی عزیزان خانوادگی‌شان بارها اُپرا را مورد آزار رسانی قرار می‌دادند . ابعاد در سن 9 سالگی هم او مورد آزار رسانی یکی اقوام 19 ساله‌اش قرار گرفت , به نحوی که بدون چاره شد از آن محل بگریزد و برای معاش خوب تر عملکرد نماید .

چند بازیگر زیبای زن هالیوود که در سن کودکی مورد تجاوز قرار گرفته اند + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.