چند مورد که میل جنسی را کاهش می دهد

میل جنسی افراد بستگی به طرز زندگی شما بستگی دارد بسیاری از افراد عادت به رابطه جنسی عادت می نمایند و عادت باعث می شود میل جنسی افراد کاهش یابد و بیشتر زوجین تمایلی برای برقراری رابطه جنسی نداشته باشند در ادامه جزئیات بیشتر چند مورد که میل جنسی را کاهش می دهد را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

برای آنکه میل از دست رفته را به دست آورید کافی است این مشکلات را برطرف فرمایید .

1 – خستگی :
خستگی روحی یا این که افسردگی قادر است انرژی شما‌را به صفر برساند و تمایلات جنسی را کاهش دهد . درصورتی که حس میکنید نیز از نگاه جسمی و نیز روحی مضاعف خسته‌اید و تمایلی به برقراری ارتباط ندارید یه خرده به خویش زمان دهید تا آرامشتان را بازیابید .

عدم رغبت شما به ارتباط عاشقانه در معنای زدگی شما از همسرتان نیست . در صورتیکه می پندارید مساله‌ای که با آن روبه‌رویید یه خرده بغرنج شده‌است به یک روان‌شناس مراجعه‌نمایید .

 

2 – عادت :
در شرایطی‌که سال‌هاست که از ازدواج‌تان می‌گذرد , مسلما تا به امروز بحران‌های متعددی را تجربه و از آن سربلند خارج آمده‌اید . با نیز بودن فعلی شما علتی بر این حرف است . هنگامی شما دوران نسبتا متعددی با همسرتان معاش کرده باشید , زیرا به وی اطمینان دارید , تمایلات جنسی‌تان به ندرت آرام‌تر می شود .

این مساله‌ای مختص نیست درواقع شما بعداز مدتی به شکلی از معاش که دارید عادت می کنید . کافی است یه خرده در زندگی‌تان تغییر و تحول تولید فرمایید . عادات که به نیز بریزد , تمایلات جنسی بیشتر می گردد . نترسید و همت خویش را به عمل گیرید .

3 – داروها :
مصرف بعضا داروها می تواند بر تمایلات جنسی تاثیرگذار و منجر ناتوانی جنسی در مردان و سردمزاجی در زنان شود . تحت عنوان مثال بعضا داروهای قلب , داروهای ضدافسردگی یا این که داروهای پایین‌آورنده قندخون از این دسته‌اند .

 

4 – تغییرات هورمونی :
در تئوری کاهش هورمون‌ها علی الخصوص در حین یائسگی زنان قادر است تمایلات جنسی را کم کند . ولی خویش یائسگی باعث کاهش رغبت نمی شود بلکه تماما برعکس عدم تخمک‌گذاری تمایلات جنسی را ارتقاء نیز میدهد البته کاهش بعضا هورمون‌ها و به‌دنبال آن مشکلاتی مانند کم آبی واژن دلیلی برای کاهش میل جنسی است که با درمان‌های به جا برطرف می شود .

چند مورد که میل جنسی را کاهش می دهد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.