چند هوس جنسی دخترانه اشتباه در رابطه جنسی

رابطه جنسی برای دختران مانند یک فیلم رمانتیک جذاب و زیبا می باشند چون دخترانی که هنوز رابطه جنسی را تجربه نکرده اند بی شک با توهمات خود در ذهن خودشان فکرهایی می نمایند که بسیار غیر واقعی می باشد ولی اگر وارد زندگی همان فرد مورد علاقه خود شوند این فکرها را توهمی و هوسی جنسی خواهند یافت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چند هوس جنسی دخترانه اشتباه در رابطه جنسی را در سایت مجله خواستن خواهید دید با ما همراه باشید.

شش فانتزی نادرست دخترانه
فانتزی اول

من درصورتی که قشنگ باشم زندگی خیر و خوبی خواهم داشت
یكی از فانتزی‌های متعلق به زیبایی , تب تند آرایش و پیرایش و جراحی‌های زیبایی است ; زنانی كه می خواهند به هر قیمتی شده خودشان را زیباتر كنند و گمان می‌كنند كه تنها زیبایی محافظ معاش زناشویی آن‌ها خواهد بود . در‌این موردها احتمال دارد برای بازه زمانی زمان كوتاهی شخص شم بهتری نسبت به‌خودش پیدا كند ولی این شم در طولانی زمان از بین خواهد رفت . فارغ از پیدا‌كردن ریشه این مشكل و پذیرش كردن خویش به به عبارتی شكلی كه میباشد این عدم‌رضایت دنباله‌دار خواهد بود .

 

فانتزی دوم

خودرو مدل بالا برای زندگی بهتر است
احتمال دارد شما نیز به تازگی اصطلاح «آهن‌پرستی» یا این که روایت مردی را كه پراید داشت و هیچ‌كس نگاهش نمی‌كرد ولی پرادو كه خرید کلیه او‌را به دیده «مورد ازدواج» دیدند شنیده باشید . حقیقت این است كه داشتن پول در بخش قابل توجهی از جامعه ما اکنون به‌عنوان یك بها و چه بسا ملاكی برای تزویج تلقی می شود . اما اینجا دیگر دعوا اندازه معقولی از پول و داشتن خانه‌ای نقلی و ماشینی معمولی نیست ; مشاجره داشتن خانه‌های رۆیایی است و زندگی‌های آن چنانی ; از همان‌هایی كه در فیلم‌ها چشم می گردند و آنگاه آنقدر دور از شوخی گرفته میشوند كه یا این که می بایست در دنیای حقیقی و واقعی نمود پیدا كنند یا این که به هیچ عنوان ازدواجی در كار نخواهد بود .

جزء این رفتارها به خاطرعدم‌ثبات اقتصادی مو جود در جامعه ما ارگانیک است ولی متأسفانه گزینش براساس داشتن این امكانات با فدا شدن کلیه ملاك‌های دیگر همراه است .

 

ازدواج‌هایی كه تنها بر این اصول شكل میگیرند معیارهایی خنده‌دار دارا هستند . در كنار كسانی كه تمام تلاش‌شان را می‌كنند كه سالی یك‌بار ماشین‌شان را برای جلب اعتنا سایر افراد نیز كه شده عوض كنند و یا این که پز ثروتشان را از روش خرید پنت‌هاوس بدهند , اشخاص دیگری می باشند كه امكانات مالی ندارند و در قبال همت می‌كنند با دستكاری‌های مداوم در فیس و تن و در وضعیت دیگر , چه بسا مدرك‌گرایی و به دست آوردن مدرك‌های بی‌شمار شم ضعفشان را مخفی كنند ; زن میداند كه این مرد سرمایه دار است و برای به‌دست آوردن این پول میخواهد او‌را به‌دست بیاورد .

در عین هم اکنون میداند كه مردها بصری می‌باشند پس آغاز می‌كند به انجام عمل‌های جراحی زیبایی تا به دیده مرد بیاید ولی متأسفانه در همین تراز باقی می ماند . احتمالا برهان دارای اهمیت تمام این ماجراها به فقر برگردد ; نیز فقر اقتصادی و نیز فقر فرهنگی . كسی كه شكمش گرسنه است به فكر سیر كردن مغزش نخواهد بود! براین اساس اشخاص کارایی می‌كنند با چنگ زدن به كسانی كه در گیر فقر نیستند امنیت و ثبات خاطر را به زندگیشان برگردانند .

 

فانتزی سوم

در‌صورتی‌که برایم گل نخرد!
گل یكی دیگر از فانتزی‌های دنیای زنان است كه میتواند نشانگر مهر و محبت مرد نسبت به نامزد یا این که همسرش باشد . در حالی‌ كه برای بخش اعظمی از مردان خرید یك شاخه گل نسبتاً امری بی‌معنی است . تعریف گل در ذهن آن ها با آنچه زنان به گل نسبت می دهند فرق می‌كند .
برای اینكه بتوانید همسرتان را ذوق زده كنید گاه و بیگاه برایش گل بخرید . هیچ گاه حین عبور از كنار یك گلفروشی از وی نپرسید «برایت گل بخرم؟» این یعنی ته دلتان لزومی بدین كار نمیبینید و زن این جمله شمارا به شكل «تو برایم آنقدر دارای اهمیت فنا كه پیاده نحس و فارغ از سۆال برایت یك شاخه گل بخرم» تعبیر و تفسیر می‌كند . خریدن هدیه‌های معمولی البته بی‌مناسبت و بامناسبت را نیز فراموش نكنید . زمانی ریشه عشق محكم باشد فرقی نمی‌كند برایش یك گردبند طلا جواهرات خریده باشید یا این که یك بلوز معمولی . با اهمیت این است كه برایتان اهمیت دارااست .

 

فانتزی چهارم

سالگرد ازدواج را یادش رفته!
سالگردها برای زنان دوچندان حساس می‌باشند و فراموش كردنشان به همین آسانی ترجمه می شود : «دیگر دوستم ندارد!» درحالی‌كه ممكن است آقایان به دنیا آمدن بابا و مادرشان را نیز فراموش كنند و این در معنای اهمیت نداشتن خانواده برای آن ها نیست . مردان خیلی بی آلایش طور دیگری فكر می‌كنند . خانم‌ها بایستی بدانند این مساله در دنیای مردانه حقیقتا مهم نیست و در حالتی‌که مردی سالروز تزویج را فراموش كرد در معنای بی‌مهری وی نیست .

 

فانتزی پنجم

چنانچه نگفت دوستم دارد
در كنار تمام فانتزی‌هایی كه كلی‌تر میباشند فانتزی‌های جزئی نیز قرار دارا هستند ; ریزه‌كاری‌هایی كه در شرایطی که مردی به آن ها کار كند به راحتی قادر است زندگی‌اش و لوازم رضایت‌خاطر همسرش را مهیا كند . یكی از فانتزی‌های زنانه شنیدن جمله «دوستت دارم» است . حتما این حدیث از رسول اكرم ( ص ) را شنیده‌اید كه

:«این گفته مرد به همسرش كه دوستت دارم هرگز از قلب او خارج نمی‌شود.»

زنان اصولا احساساتی‌تر و شنیداری‌تر هستند. دوست دارند همه‌‌چیز رمانتیك باشد. دوست دارند همسرشان مرتب قربان صدقه‌شان برود. درحالی‌كه مردان اصلا قربان‌صدقه‌ای نیستند. در دنیای آنها این همه هیجان وجود خارجی ندارد. برای اینكه زن و شوهر بتوانند از پس این اختلاف بعضا ژنتیك بربیایند نیاز است كه هر دوی آنها با هم همكاری كنند و به‌خصوص مردان بیشتر ابراز احساسات كنند؛«مثلا مرتب به همسرتان بگویید چقدر دوستش دارید، چقدر زیباست، چقدر خوب است كه او را در كنارتان دارید و چقدر از پیدا كردن او خوشبخت و خوشحالید».

در مقابل زنان نیز باید بدانند كه جنس ابراز احساسات مردان فرق می‌كند. EQعبارتی است كه برای این مواقع به‌كار می‌رود؛ یعنی بتوانیم خودمان را جای دیگری بگذاریم و از دید او دنیا را ببینیم. اگر كسی چنین مهارتی داشته باشد در تمام روابطش، نه فقط روابط زناشویی، موفق‌تر عمل خواهد كرد. در مقابل مردان هم دوست دارند بشنوند چقدر مهم و قوی هستند و چقدر همسرشان به آنها نیاز دارد. با رعایت این ریزه‌كاری‌ها، رابطه موفق‌تر پیش خواهد رفت.

 

فانتزی ششم

چرا من را به دوستانش معرفی نمی‌كند؟
رسمیت بخشیدن به رابطه برای زنان اهمیت زیادی دارد؛ زن دوست دارد در همان ابتدای ازدواج مرد هر چه زودتر او را به فامیل یا دوستانش معرفی كند و رسما به همه اعلام كند كه ما ازدواج كرده‌ایم. بنابراین لازم است آقایان توجه كنند كه زن‌ها دوست دارند بدانند در زندگی شما معنا و مقام دارند. در مقابل اما خانم‌ها باید بدانند این پروسه برای مردان زمان‌بر است و به‌تدریج اتفاق می‌افتد؛ ممكن است خانمی در همان روزهای ابتدایی ازدواج به معرفی شدن توسط همسرش به فامیل یا دوستان فكر كند ولی مرد اصلا اهمیت چنین چیزی به ذهنش نرسیده باشد.
از آنجا كه زنان احساساتی‌تر هستند و سریع‌تر وابسته می‌شوند وقتی انتظاراتشان برآورده نشود سریع به هم می‌ریزند. درحالی‌كه مردان ممكن است تا مدت‌ها اصلا متوجه ماجرا نشوند و حتی بعد از مدتی تازه متوجه شوند چه اتفاقی افتاده است. بنابراین سعی كنید زودتر سنگ‌هایتان را با خودتان وابكنید. اگر زن زندگیتان را پیدا كرده‌اید به او نشان دهید كه چقدر برایش ارزش قائلید.

 

چند هوس جنسی دخترانه اشتباه در رابطه جنسی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.