چهارشنبه 2 اسفند برنامه دورهمی پخش نمی شود

برنامه دورهمی با کارگردانی مهران مدیری فردا پخش نخواهد شد چون هم سالروز شهادت حضرت فاطمه می باشد هم به دلیل کشته شدن سرنشینان پرواز 3704 عزای عمومی در سراسسر ایران اعلام شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چهارشنبه 2 اسفند برنامه دورهمی پخش نمی شود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: هــمـــزمان با شهـادت حضــرت زهرا (س) و همـچـنین همـدردی با خانواده های داغدار جانـبـــاخــتگان سقوط هواپــیــمای مســافربری تهـــران-یاسوج، برنامــه «دورهمــی» چهارشنــبه پخش نخواهد شد.
گفـــتـنی است؛ برنـــامـــه تلویزیونی دورهـــمی به کارگـردانـــی و اجرای مهـران مدیـــری و تهـــیه کننــدگـی سیـد مصطــفی احمـــدی شب های چهارشنــبـــه، پنحـــشنبه و جمـــعــه، ساعـت 23 به روی آنــتـن شبکـــه نســـیـم می رود.

دورهمـی نام یک برنـامه تلویزیونی با اجــرا و کارگردانـــی مهران مدیـــری اســت که از 27 اسفــنـد 1394 در شبـکه نســـیم پخــش می شود. ابتدا مهــراب قاسـم خانی کارگـردانی این برنـــامه تلویزیونی را بر عهده داشـــت بعـداً به دلــیل برخی مشکلـــات از قسـمت سیزدهـم به بعـد مهـران مدیــری کارگـــردانـی را بر عهـــده گرفـت. این مجــموعه، اواســط پاییــز سال 94 و با آغــاز مقـــدمـات ساخت دکور وارد مرحـــله پیش تولیـد شد. هدف سازنــدگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساخـتــاری کامـــلاً متفـــاوت نسبــت به سایر آثـــار نمایـــشـــی پیشـین تلویزیون بوده اســت.

عکس مهران مدیری در فصل سوم برنامه دورهمی و مرجان محتشم به عنوان میهمان برنامه

چهارشنبه 2 اسفند برنامه دورهمی پخش نمی شود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.