چهره های زیبای ستاره های هالیوود از نظر علمی

ستاره های هالیوود زیبا و دوست داشتنی می باشند و بسیاری از این ستاره ها اغلب طرفداران زیادی در کل جهان دارند چهره برخی از ستاره های و بازیگران هالیوود جذاب و زیبا می باشد ولی در بررسی علمی که بر رئی زیبایی این ستاره ها انجام شده است زیباترین آنها را از نظر علمی انتخاب نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چهره های زیبای ستاره های هالیوود از نظر علمی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : سلبریتی ها معمولاً چه بسا چنانچه ظواهر معمولی داشته باشند هم دیدنی و دوست داشتنی به حیث می رسند . بخش متعددی از دوست داشتنی بودن این شخصیت ها به آوازه , پیرایش و جراحی های گوناگون گشوده می گردد . البته بخش اعظمی دیگر هم به خاطر رفتارهایشان دوست داستنی گردیده اند . درین در میان سلبریتی هایی هم وجود دارا‌هستند که صورت مضاعف متقارنی داشته و از نگاه علمی دارنده چهره‌ای خوشگل و جالب می‌باشند و اثبات شده که داشتن چنین چهره‌ای نقش مهمی در موفقیت افراد در هالیوود داشته و دارااست . بنابراین درپی این مقاله میخواهیم شمارا با سلبریتی هایی آشنا کنیم که مبنی بر بررسی های علمی انجام گرفته زیباترین و متقارن ترین فیس ها را دارا‌هستند .

1 – جیمز فرانکو

در سال 2008 , گروهی از پژوهشگران یک سیستم زیباسازی را ساختند که با استفاده از فرمول های ریاضی می توانست عکس های رخ اشخاص را با تغییراتی که خودبخود و بر طبق این فرمول ها انجام می‌شد به عکس هایی جالب تبدیل نماید . در طول پژوهش ها , این پژوهشگران عکسی از جیمز فرانکو را در دستگاه جنجالی خویش قرار دادند و دریافتند که محاسبات این دستگاه هیچ تغییری را در عکس او تولید نکرده است . در واقع مبنی بر محاسبات ریاضی این دستگاه , رخ فرانکو خویش زیاد خوشگل و دیدنی و اما بدون نقص بوده و نیازی به تغییر تحول آماده کردن در آن فقدان .

2 – پیروزی پیت

در سال 2013 , دکتر معالج کندرا اشمید فرمولی را پباده سازی کرد که جذابیت اشخاص را مبتنی بر 29 خصوصیت و نقطه گوناگون بر روی صورت را با توکل بیشتر بر روی تناسب و تقارن مبتنی بر مقیاسی از یک تا 10 انتخاب میکرد . مبتنی بر این فرمول معین شوید که پیروزی پیت بدون نقص ترین فیس را در هالیوود به خویش اختصاص داده است . او از 10 امتیاز ممکن نمره 9 . 67 را بدست آورد و پس از وی هم رایان گاسلینگ , جورج کلونی و بن افلک قرار داشتند که به ترتیب امتیازهای 7 . 31 , 6 . 77 و 6 . 55 را بدست آورده بودند .

3 – لینا دانهام

مبتنی بر فرمول اشمید در بین دختران سلبریتی هم لینا دانهام هنرپیشه سریال «دختران» ( Girls ) با بدست آوردن امتیاز 6 . 82 فراتر از سلبریتی هایی نظیر جنیفر لوپز که در سال 2011 بر طبق اعلام روزنامه ی «People» تحت عنوان زیباترین زن دنیا و جسیکا بیل که در سال 2005 تحت عنوان جالب ترین زن دنیا گزینش شده بودند قرار گرفت . مبنی بر این فرمول , دانهام فقط . 31 امتیاز از آنجلینا جولی عقب خیس بود که امتیاز 7 . 13 را درین منزلت بندی کسب کرده و در سال 2006 تحت عنوان زیباترین زن عالم گزینش شده بود .

4 – مایلی سایروس

در فرموی تشکیل‌شده بوسیله پزشک معالج اشمید , مایلی سایروس هم با نمره 7 . 36 از 10 امتیاز کلی فراتر از بیانسه با 7 . 28 امتیاز قرار گرفت هرچند از او تحت عنوان فریبنده ترین زن قرن 21 یاد میشود . فراتر از سایروس هم کیت آپتون قرار گرفته بود که نمره ی 7 . 46 را از پزشک اشمیت اخذ کرد .

5 – دیوید گندی

در سال 2015 , یک محقق علم ها کامپیوتری به اسم پزشک معالج کریس سالومون مطالعه ای دو ماهه را با استفاده از یک اپلیکیشن پباده سازی شده بوسیله خودش برای معلوم کردن فاکتورهایی که منجر زیبایی صورت مردان و زنان میشوند انجام بخشید و درین تحقیق به کامنت های مردمان بریتانیا رجوع و برگشت نمود . او سود تحقیقاتش را درباره ی رخ های جالب هالیوود اعمال کرد و اخذ که دیوید گندی که یک کدام از مشهورترین دسته های مرد در بریتانیا به شمار می‌آید فی مابین سلبریتی های مرد زیباترین و دیدنی ترین فیس را دارااست . با مسافت یه خرده بعداز او بازیگرانی مثل کریس همسوورث و بردلی کوپر , دیوید بکهام ستاره دنیای فوتبال و جاستین بیبر پرحاشیه قرار داشتند .

6 – ناتالی پورتمن

مبنی بر مطالعات سالومون و اعمال یافته هایش بر روی زنان هالیوودی , معلوم شد که ناتالی پورتمن زیباترین صورت را داراست و بعداز وی هم اسکارلت جوهانسون و تیلور سویفت در منزلت های دوم و سوم قرار دارا‌هستند .

7 – امبر هرد

در سال 2016 هم پزشک معالج جولین دسیلوا با استفاده از فرمولی یونان باستان موسوم به «فای» ( Phi ) اعلام‌کرد که امبر هرد , همسر دیرین جانی دپ , زیباترین چهره را در میان زنان جهان دارد. در این رده بندی کیم کارداشیان در رتبه ی دوم قرار گرفته و کیت ماس، امیلی راتاجکوفسکی و کندال جنر نیز در رتبه های بعدی قرار داشتند.

چهره های زیبای ستاره های هالیوود از نظر علمی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.