چگونه دختران با این رفتارها مردان را به سمت خود جذب نمایند

مردان از این خصوصیات اخلاقی دختران بسیاز خوششان می آید و جذب این دخترها و زنان می شوند ما در این بخش به خصوصیات و ویژگی های اخلاقی که مردان را به سمت خود جذب نمایید را بیان خواهیم نمود در ادامه تصاویر وجزئیات بیشتر چگونه دختران با این رفتارها مردان را به سمت خود جذب نمایند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : وقتی کلام از این میشود که مردها چه‌طور می باشند , نمیتوان یک لحاظ کلی برای همگی صادر کرد , البته تعدادی ویژگی‌های همگانی و مشترک موجود است که نسبتاً درباره ی همه‌ی مردها صحت می‌نماید و می‌توان اظهار‌کرد که بیشتر از هر چیز دیگری آنان‌را زیر تاثیر قرار داده و جذب‌شان میکند .

۱ . اهمیت دادن ظاهرا خویش

او‌لین چیزی که یک مرد در شما می‌بیند ظاهرتان است و به‌این مفهوم نیز نیست که سطحی نگر و ظواهر بین است , بلکه خواسته ما این است که چه بسا پیش از این‌که مجال دهن باز کردن و کلام زدن با اورا پیدا فرمایید , تاثیر خویش را در به عبارتی نگاه نخستین گذاشته‌اید! چنانچه عالی به حیث برسید و در ظاهر خویش اهمیت بدهید , وی متوجه خواهد شد .

در صورتی ویژگی‌هایی در ظاهر خویش دارید که دوست‌شان ندارید , ترفندهای آرایشی موجود است که میتوانید از آن ها برای کمتر جلوه دادن این ویژگی‌ها استفاده نمایید . در صورتی بلد نیستید چطور آرایش و پیرایش نمایید که شایسته ترین ویژگی‌های ظاهرتان را مشخص‌تر نمائید , می توانید از توصیه‌های کارشناسان استفاده نمایید .

۲ . رابطه‌ی عالی با بچه‌ها

زمانی که یک مرد درپی سهم دار مطلوب برای معاش است , زنی که رابطه‌ی خیر و خوبی با بچه‌ها داراست نظرش را جلب خواهد کرد , زیرا میداند زنی که از بودن با بچه‌ها لذت می برد می تواند خانواده‌ی خیر و خوبی تشکیل دهد .

۳ . خلق و خوی کاری عالی و مطلوب

مردها دوست دارا هستند با زنی تزویج نمایند که کردار کاری خیر و خوبی دارااست . اما بدین مضمون‌ نیست که می بایست سه شغله باشید و ۲۲ ساعت شبانه روز عمل فرمایید تا اعتنا مردی را جلب فرمائید , در حالتی‌که در کارتان غالب باشید و بازه زمانی زمان طولانی در یک شغل باقی مانده باشید نشان میدهد در کارتان دورازشوخی و سخت کوش می باشید و می‌توان در صورت لزوم روی امداد شما اکانت کرد .

 

۴ . غیر وابسته بودن

مردها زنانی را می‌پسندند که روی پاهای خویش می‌ایستند . یک مرد دوست داراست شما‌را زنی قادر ببیند , هر کس نیاز ندارد کس دیگری از وی حمایت نماید یا این که مراقبش باشد . ولی زمانی زمینه غیروابسته بودن مطرح میشود , نکته‌ی ظریفی نیز موجود هست : اگر‌چه مردها از زنهای جداگانه خوش‌شان می آید , ولی این را نیز دوست دارا هستند که گهگاه کسی به آن ها نیاز داشته باشد . در ضمن شما نیز زمان‌هایی نیاز به شانه‌هایی دارید که سربر آنان بگذارید .

شما تحت عنوان یک زن , نباید در رابطه‌ای قرار بگیرید که تنها بدین استدلال که استقلال را دوست دارید , کسی مراقب‌تان نباشد و به نیازهای‌تان اهمیت ندهد . شما میتوانید یک زن جدا و خویش ساخته باشید و هم زمان هر وقت اضطراری شد درخواست یاری هم بکنید .

۵ . سنجیده و منطقی بودن

مردها دوست دارا‌هستند زنی را برای معاش مشترک گزینش نمایند که سنجیده و منطقی باشد . بیشتر مردها دوست ندارند با زنی ارتباط داشته باشند که با هر خلل کوچکی آشفته می شود . چنانچه رفتاری سنجیده نداشته باشید , احتمالا زمان‌هایی که میان جمعی می‌باشید , کارهایی بکنید که سبب خجالت‌تان بشود و به درد رمز بیفتید . همینطور در شرایطی که نتوانید خشم‌تان را در دست گرفتن نمایید , هر مردی را از خویش بدور خواهید کرد .

اما واجب نیست شخصیت خویش را به صورت کلی تغییر و تحول دهید . سنجیده و منطقی بودن , یک انگیزه فردی است که می بایست برای آن تمرین فرمائید . سنجیده بودن خیر تنها به نفع ارتباط ها شماست , بلکه در تمام جنبه‌های معاش روزانه کمک‌تان میکند .

زنان متعددی میباشند که‌این نکات را نمی‌دانند ولی شما دیگر می دانید با چه رفتارهایی میتوانید دقت یک مرد عالی و برازنده را به خویش جلب کنید!

دختران با این رفتارها مردان را به سمت خود جذب نمایند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.