چیدمان اتاق کوچک پذیرایی با رنگ های شاد

اتاق پذیرایی کوچک باید به طرز بسیار اصولی چیدمان شود تا در اتاق پذیرایی احساس شلوغی ننمایید اگر وسایل و دکوراسیون اتاق پذیرایی را مناسب اندازه و متراژ انتخاب نمایید به پرده ها توجه فرمایید تا اتاق پذیرایی را زیباتر و دلبازتر نشان دهد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان اتاق کوچک پذیرایی با رنگ های شاد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : در یک پذیرایی کوچک مهم ترین کاری که می بایست انجام دهید این است که دور و بر را ازنظر بصری بزرگ‌تر جلوه دهید ; یعنی زمانی در اتاق پذیرایی قرار می گیرید حس سروصدا و جنجال نکنید .

نکته قابل‌توجه ساخت نظم در پذیرایی است . به‌این مضمون‌ که علاوه بر قرار دادن هر چیز راز جای خودش , استفاده از اسباب مازاد و تزیینی را به دستکم برسانید . در طول رفت و آمد نباید چیزی راز خط مش مهمان باشد . می بایست مسیر نشستن مهمان بر روی مبل به‌راحتی صورت بگیرد و شما به راحتی پذیرایی را انجام دهید .

نقش پرده را در پذیرایی کوچک دور از شوخی بگیرید

از تعیین پرده‌های والان دار یا این که کناره دار دوری کنید . پرده‌ای معمولی تعیین نمایید و اذن بدهید نوروروشنایی خورشید وارد اتاق شود . شایسته ترین جنس برای پرده , حریر یا این که تور است . نکته دیگر در رابطه پرده , بعدها آن است . پرده را سرتاسری نصب نمایید ; یعنی تا جای قابلیت و امکان از فضای دیوار نیز برای پرده استفاده نمائید . این فعالیت وسعت فضای اتاق را بزرگ‌تر می کند .

نقش رنگ در اتاق پذیرایی کوچک

از رنگ‌های روشن استفاده فرمایید . رنگ‌های تیره یا این که تند دور و بر را تنگ و خفه نشان می دهند . درصورتی‌که عشق و علاقه دارید از رنگ‌های تیره استفاده نمایید به شما سفارش می کنم از تنالیته های رنگی یک رنگ مورد علاقه‌تان استفاده نمایید . همینطور برای سود خوب تر سقف را نیز با روشن‌ترین تنالیته رنگی از به عبارتی رنگ انتخابی‌تان رنگ‌آمیزی نمائید .

در پباده سازی دکورا سیون پذیرایی نور و روشنایی را دور از شوخی بگیرید

در فضاهای کوچک فروغ نقش مهمی را ایفا می‌نماید . قطعاً در فضایی مثل اتاق پذیرایی که شما میزبانی مهمان را بر عهده‌ دارید , یک نورپردازی عالی میزبانی شما‌را ایده آل می‌سازد . همت نمایید ابتدا از فروغ روز استفاده بی نقص را ببرید . بعدازآن نوبت به استفاده از نورهای تصنعی و مصنوعی است . نورهای ترکیبی سپید و آفتابی شایسته ترین گزینه‌ها می‌باشند .

 

استفاده از آینه در پذیرایی کوچک

آینه به دلیل رفلکس نوروفروغ در خودش برای فضاهای کوچک کاربرد ویژه‌ای داراست . تنها اعتنا نمائید آینه را درجایی قرار دهید که مبلمان و اثاثیه کمتری را در خودش نشان دهد تا ساخت سرو صدا نکند .

تابلوها را افقی قرار دهید

قرار دادن کادر عکس یا این که تابلوهای نگارگری به‌صورت افقی در اتاق پذیرایی منجر میشود دیده درسمت افقی جنبش نماید و حس گستردگی در اتاق تولید شود .

مبلمان با بعد ها کوچک را تعیین نمایید

قطعاً بایستی در فضاهای کوچک مبلمان با اندازه‌های کوچک را گزینش نمایید . درصورتی‌که نتوانستید مبلمان موردنظرتان را پیدا فرمایید آن را توصیه دهید . ممکن است به دلیل سفارشی بودن آن ناچار به پرداخت هزینه بیشتری گردید اما این هزینه در قبال آرامشی که حاصل میگردد کم است .

چیدمان اتاق کوچک پذیرایی با رنگ های شاد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.