چیدمان اشتباه دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب باید اصولی و از چیدمان بسیار زیبا بر خوردار باشد و بسیاری از افراد در چیدمان خانه مخصوصا اتاق خواب با اشتباهاتی روبرو می شوند ولی باید این اشتباهات را انجام ندهند و چیدمان اصولی را در نظر داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان اشتباه دکوراسیون اتاق خواب را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :در هنگام پباده سازی اتاق خواب تازه , این نکته را بایستی در لحاظ داشته باشید که محیط , انبار و پباده سازی چه گونه قادر است به ساخت محیطی ادب بخش یاری دهد . پیش از این‌که برای صفحه ارایی اتاق خواب نو منزل تان طرح ریزی نمایید , این خطاها متداول در پباده سازی را بررسی نمائید و مشاهده کنید که چطور می‌توانید جلوی آنها‌را بگیرید تا خواب شمارا بهم نریزد .

1 . بیشتراز مقدار بزرگ بودن تخت خواب

تخت خواب های بزرگ مسلماً لاکچری می باشند و احتمالا در فهرست آرزوهای شما نیز باشد , اما حتماً به‌این نکته دقت نمائید که تخت خواب بزرگ متبوع شما چقدر گوشه و کنار قرار است اشغال نماید . تختی که برای اتاق بیشتراز میزان بزرگ باشد شاید منجر شود که شالوده های آن رمز شیوه قرار بگیرد . فراموش نکنید که شما احتمالاً نیاز دارید که وسایلی برای نشستن و دیگر اسباب و اثاث را نیز در اتاق جا نمایید .

شیوه حل؟

در صورتی‌که اکنون همیشه پایتان به خاطر برخورد با تخت کبود میشود , پس می بایست اعتنا متعددی به میزان تخت خواب تازه خویش نمایید . منش عبور به هر دو طرف تخت می بایست راحت باشد تا بتوانید سوای زحمت رویکرد بروید , و نصیب انتهایی تخت هم می بایست فضای متعددی برای جنبش شما باقی بگذارد . زمینه اساسی این است که درخصوص اتاق خویش واقع نگر باشید , و اصلی ترین تختی را تعیین نمایید که با فضای اتاق خوابتان تناسب داشته باشد .

2 . جریان نداشتن محیط

در‌صورتی‌که بیشتر از یک نفر یک اتاق خواب را با نیز به اشتراک میگذارید , پس مسلماً میدانید که بخش های مالامال تردد اتاق کجاست . چنانچه زمانی که مدام یک کدام از شما بوفه خرقه را گشوده کرده نفر دیگر در اکنون عبور است , پس احتمالاً واجب است که راجع به فضای اتاقتان مجدداً تصور کنید . درها و کشوهای جامه گشوده شایع ترین خلل است , اما چه بسا پرده های بزرگ که در راهروی کوچک بین دیوار و تخت قرار گرفته نیز قادر است سبب شود که دور و بر نا مرتب به حیث رسد .

روش حل؟

به جریان خط مش های عبوری فضا اتاق تصور کنید , و مشاهده کنید که چه فعالیت می توان کرد که چیزی جلوی این‌شیوه ها را نگرفته باشد . احتمال دارد تصمیم بگیرید که درِ لغزشی افقی را برای کمددیواری خرقه خویش گزینش نمائید , یا این که این که درهایی که بسیار به آنان مراجعه می گردد را به نقاط بخشی آهسته خیس جابجا فرمائید .

3 . فقدان فضای کافی برای مراقبت جامه ها

هنگامی که فضای ذخیره سازی در اتاق خواب خویش را طرح ریزی می‌کنید , احتمالاً دو مورد ضد هم است که بایستی آنان‌را با نیز متناسب نمائید . یکی این که کمد دیواری جامه یگانه و جذابی را گزینش نمائید , و دیگر این‌که فضای ذخیره کافی برای تمام جامه ها , کفش ها , کیف ها یا این که چه بسا کلاه هایتان تولید فرمائید . یک بوفه جامه شیک احتمال دارد به خیر و خوبی با سبک طراحی صفحه تخت شما دسته در بیاید , البته از سوی دیگر احتمال دارد فاقد گنجایش واجب برای تمام اقلامی باشد که شما واقعاً در منزل تان نیاز دارید .

رویکرد حل؟

پیشین از این‌که از روی هوا و هوس آغاز به خرید نمایید , اولیه فضای فیزیکی جامه هایی که نیاز دارید ذخیره نمائید را بررسی نمائید . از متر استفاده فرمائید و فضای موردنیاز برای معلق بودن خرقه ها را یادداشت نمایید , و فراموش نکنید که چگونگی محافظت کفش ها را هم مورد‌علاقه قرار دهید .

کمدهای جامه مطلوب با وجود فضای معلق بودن , قفسه ها و احتمالا چه بسا کشوهایی که دارا‌هستند , میتوانند مشکلات متعددی برای مراقبت کالاها را رفع نمایند . میتوانید پیشنهاد ساخت کمدی متناسب با اتاق خویش دهید که در آن وضعیت احتمالا چه بسا تا سقف اتاق شما نیز رسد , یا این که این‌که قطعاتی بخرید که خودتان آن را پباده سازی و رمز نیز فرمائید تا فرم متبوع شما‌را داشته باشد .

4 . ناتوانی در کشف کردن پریز برق

فقدان خروجی های برق نقص پباده سازی بزرگی در مضاعف از اتاق خواب ها است , علی الخصوص که عمده ما درحال حاضر تعداد متعددی گجت های الکترونیکی داریم که واجب است همیشه آن‌ها را شارژ کنیم . پریز برق دوتایی دیرین پشت تخت قبلاً کافی بود , البته اکنون با وجود خیل عظیم وسایل برقی قادر است باعث به حالت درهم و برهم و شلوغ سیم ها شود .

 

راه حل؟

چنانچه به تفکر بازسازی اتاق خواب خویش می‌باشید , لیستی از تمام گجت هایی که همیشه استفاده و شارژ میکنید تهیه و تنظیم فرمائید و مطمئن گردید که خروجی های برق کافی برای تمام آن‌ها داشته باشید .

چه بسا در شرایطی که نیز پروژه بازسازی اتاق شما خیلی بزرگ نیست , گشوده نیز خوب تر است که از برقکار قابل اعتمادی درباره‌ی گذاشتن تعدادی سوکت مازاد برق در اتاق مشورت کردن بگیرید . این مورد بستگی به‌این داراست که سوکت های فعلی در کجا قرار گرفته اند , و افزودن سوکت های تازه روی به عبارتی دیوار یا این که در جوار آن خیلی پیچیده نخواهد بود . ولی یادتان باشد که هنگامی که سیم کشی تازه صورت پذیرد ناچار خواهید بود که‌این مناطق را مجدد گچ کاری و رنگ نمائید , پس مقداری چینش دوباره را نیز در محاسبات خویش نظر نمایید .

5 . بیش تر از حد محتاط بودن

ما اکثر اوقات از پباده سازی های جسورانه و پررنگ در اتاق خواب دوری می‌کنیم , به دلیل آنکه میخواهیم فضای آن آهسته و فارغ از استرس باشد . البته شاید که دراین باره بیشتراز حد محتاط کار کنیم . هر اتاقی که به خیر و خوبی پباده سازی شده باشد پاره ای عنصر شخصیت هم با خویش داراست , چه بسا در حالتی که ملایم و لطیف باشد .

خط مش حل؟

در شرایطی که قصد دارید که دیوارهایتان سپید و کف اتاق برهنه باشد , پس خوبتر است که چیز جذابی را جای دیگری در اتاق به عمل ببرید . سرتخت هندسی تختخواب , به همراه رنگ هایی از زردرنگ و بنفش , میتواند سبکی شیک و دیدنی در اتاقی معمولی به‌وجود آورد .

6 . عدم استفاده از برخی بخش های اتاق

خلی از اتاق خواب ها در ظاهر کناره ها و رخنه‌ های بی استفاده ای دارا‌هستند , مخصوصا در صورتی‌که در بالاترین طبقه منزل واقع شده باشد . بحران چنین اتاق خوابی این است که زمان هایی را برای استفاده تحت عنوان محل ذخیره سازی در فضاهای دشوار زیر سقف شیب دار یا این که کنار ستون پیدا نمایید .

روش حل؟

نگاهی با جزییات بیشتر به جزء اتاق بیندازید که در دیدگاه نخستین بی استفاده به حیث می‌رسد . احتمالاً می‌توانید پاره ای وسیله تروتمیز را در آنجا قرار دهید . همینطور میتوانید بوفه لباسی در کناره ها جای دهید که تا گوشه و کنار را به حداکثر برسانید .

7 . به هم ریخته شدن اتاق بوسیله میز مطالعه

اکثر اوقات زمان ها , اتاق خواب صرفا فضای جان دار در منزل برای قرار دادن میز فعالیت است . اما فضای اداری خیر چندان جالب با وجود کلی عمل جمع شده روی نیز , خیلی استراتژی خیر برای کسب ادب نیست .

روش حل؟

میز فعالیت شما واجب نیست حتماً فضای خواب شمارا شلوغ نماید . میزی شیک تعیین نمایید که با طرح کلی اتاق خواب شما دسته در بیاید و فضای حفظ متعددی برای کاغذها آماده نماید تا بتوانید تمامی چیز را در پایان روز از لحاظ پنهان فرمائید .

8 . نور و روشنایی بیشتراز حد در دیدگاه می‌زند

خیلی راحت پیش میاید که پباده سازی اتاق خواب به شکلی در بیاید که بیش تر از حد روشن و برهنه به لحاظ رسد , و صرفا یک لامپ مرکزی در سقف وجود داشته باشد . از این خطا خودداری کنید که تنها نوری روشن و کلی در اتاق خواب داشته باشید , و در قبال به‌دنبال فروغ و روشنایی دنج باشید که شم خیر و خوبی به شما بدهد .

رویکرد حل؟

خیلی از اتاق خواب ها دارنده چراغی کنار تخت یا این که چه بسا یک‌سری لامپ دیواری یا این که LED پنهان میباشند . چراغ های دیواری اکثر اوقات اضطراری است که بوسیله برقکار طرح ریزی و نصب شوند , البته می توان لامپ هایی دیواری نیز پیدا کرد که قابل اتصال به سوکت برق باشد . درپی چراغ های لامپ و ال‌ای‌دی با روشنایی گرم در فضای اتاق خواب باشید تا شم ادب بیشتری به شما دست دهد .

9 . از رادیاتور خوشتان نیاید

یک چیزی که اکثر وقت ها در طرح صفحه آرایی اتاق خواب فراموش می گردد , رادیاتور است . چنانچه خودتان طرح خاصی را گزینش نکرده باشید , اکثر اوقات رادیاتوری در اتاقتان نصب میگردد که خیلی از آن خوشتان نمی آید .

شیوه حل؟

در صورتیکه دارایی شما آنقدر نیست که بتوانید رادیاتور را عوض فرمائید , میتوانید به اندیشه خرید کاور رادیاتور باشید . این کاور ها را می توان در سایز های از پیش مهیا خرید , و یا این که این‌که توصیه سایز متبوع را اعطا کرد . ولی تنوع الگوهای این کاورها خیلی مضاعف نیست , اما با این وجود ناچار نیستید حتماً خودتان را به کاور معمولی سپید رنگ محدود نمایید . میتوانید آن را همرنگ دیوارهای اتاقتان در آورید تا با آن متناسب شود . بالای کاور میتواند تحت عنوان قفسه ای اثرگذار برای اسباب تزیینی یا این که کتب هم به عمل بیاید , و گرما به جای این که بی واسطه به سقف بخورد از کناره ها بیرون میگردد .

10 . کمبود جایی برای نشستن

صراحت دارد که تمام اتاق خواب ها فضایی برای گذاشتن مبلمان طولانی تر ندارند , اما داشتن جایی برای نشستن زمانی که میخواهید لباستان را عوض فرمایید , قادر است دوچندان کارساز باشد .

راه و روش حل؟

یک صندلی توده و گونه در کناره یا این که نیمکتی کوچک در ذیل تخت قادر است موقعیتی فراوان خوب برای نشستن باشد . همینطور میز عثمانی در انتهای تخت علاوه بر مکانی تحت عنوان نشستن , میتواند تحت عنوان فضای محافظت وسایل هم به عمل بیاید .

یکسری تا از این مشکلات در پباده سازی اتاق خواب برای شما آشنا است؟ آیا چیزی است که دوست دارید در اتاق خواب خودتان تغییر تحول دهید؟ ایده ها و تجربیات خویش را در نصیب نظرها با ما بین بگذارید .

چیدمان اشتباه دکوراسیون اتاق خواب

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.