ایده هایی برای چیدمان اصولی یک رستوران زیبا

رستوران های زیبا و مدرنی در جهان وجود دارند که این رستوران ها دکوراسیون و چیدمان بسیار زیبایی دارند بسیاری از افراد که دوست دارند یک رستوران مدرن و جذابی داشته باشند تا مشتریان این رستوران ها از بودن در رستوران لذت ببرند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده هایی برای چیدمان اصولی یک رستوران زیبا را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : طراحی دور و اطراف اساسا , یک بازاریابی است و می بایست نگرانی مهمی برای مدیران و صاحبان رستوران ها باشد . پباده سازی می بایست همچون علتی نیرومند , قصد به رجوع و برگشت دوباره به رستوران را در مشتریان تقویت نماید . در صورتی‌که پباده سازی و امکانات , دلخواه نباشند , مشتری مدام با شک طعام گزینش می نماید که آیا آن خوراک تندرست است یا این که خیر .

رستوران هایی که پباده سازی , تشکیلات , نورپردازی و فضای قابل قبولی داشته باشند محیطی گرم و صمیمی را برای مشتریان تداعی می نمایند . کمپانی جهانتاب در میدان پباده سازی و دکورا سیون رستوران , سوابق ای براق داشته و با در لحاظ به چنگ آوردن عوامل تاثیرگذار در پباده سازی غالب یک رستوران , سربلند بوده است . جهانتاب معتقد است , پباده سازی چیره یک رستوران تا حد متعددی به چگونگی مشاهده ( شم ) مشتری وابسته است . در زیر به چندین نکته که تاثیر بسزایی بر مشاهده مشتری داراست اشاره میکنیم .

رنگ

روانشناسی رنگ و رابطه آن با آدم , یکی جذاب ترین و در عین حالا جنبه مشاجره انگیز بازاریابی است . رنگ ها احساسات مختلفی نسبت به مغز دارا‌هستند . آن ها بر تن ما تاثیر میگذارند و رفتارهای روان شناختی مختلفی را تولید می نمایند . یکی‌از عوامل حساس در تعیین طرح رنگی رستوران شما علاوه بر معنی , تصویر و انگیزه رستوران شما و تاثیر دیوانه آن بر ذهن مشتری است .

مبلمان

یک مورد را مدام به یاد داشته باشید که مبلمان یک کدام از مهم‌ترین اجزای رستوران است که در جذب مشتری تاثیر داراست , چرا‌که راحتی آن برای وی اهمیت اکثری دارااست . فرقی نمی‌کند چقدر هزینه کرده باشید , مشتری شما از این زمینه اطلاعی ندارد , اما متانت و راحتی برایش دوچندان حیاتی است .

نورپردازی

نورپردازی , یک دلیل اساسی است , به خصوص زمانی که وارد یک مکان همگانی مثل یک رستوران می‌شوید . با نوروفروغ مطلوب میتوانید کیفیت مبلمان را ارتقاء داده و نقاط ضعف را مخفی نمائید . علاوه بر این , فروغ و روشنایی , او‌لین چیزی است که مشتریان را از خارج جذب می نماید .

لامپ های روشن , وقتی که اشخاص از آستانه عبور می نمایند به آن ها خوش آمد میگویند . گزینش لامپ ها و همینطور تاثیر سبک مبلمان برای تولید جو , مضاعف اساسی است . تولید یک پباده سازی داخلی رستوران پیروز هم به شدت به نورپردازی آن وابسته است .

موسیقی

موسیقی , تاثیر قابل توجهی بر مشتریان رستوران دارااست . مطالعات مختلف نشان داده است که موسیقی بگراند , کارمندان را شادمان خیس کرده , تصویر یک مکان را بهبود بخشیده و اشتها را تحریک می کند . موسیقی پاپ , اشتها و سرعت تمرکز مارا ارتقاء میدهد , در حالی که موسیقی کلاسیک , معده را برای ساخت ادب طعام مستعد می نماید . در فست فودهای به هم ریخته , موسیقی پاپ منجر ارتقا توصیه ها می گردد و با گاز قرائت منو امداد می نماید .

در رستوران های منحصر هم سمفونی ها یک کدام از آیتم های اضطراری به اکانت میایند . بین موسیقی و طعام رابطه متقابلی موجود است , پس چرا همت نکنیم ادغام های مورد مطالعه بین دو دنیا را برای تحریک احساس ها ساخت کنیم؟

رایحه

محرک های رژیم غذایی مضاعف قوی می‌باشند ; چون به هیچ وجه از فیلترهای شناختی عبور نمیکنند , بلکه بدون واسطه به مغز می‌روند . بویایی بشر می‌تواند چه بسا کوچک ترین تفاوت های ظاهری را ادراک نماید . آدم حدود 6 – 5 میلیون گیرنده داراست که اورا قدرتمند به وجود می آورد تا 100 , 000 بوی متعدد را شناسایی نماید . بازی با این احساس برای موفقیت بازاریابی شما اهمیت متعددی خواهد داشت .

شست و رفت

شما بارها شنیده اید که شست و رفت کلیدی است! به حیث می‌رسد مسئله واضحی باشد , ولی بخش اعظمی از صاحبان رستوران ها میزان خیلی متعددی هزینه محصول ها کیفیت عالی باکیفیت و کار های تبلیغاتی می نمایند , البته درباره با شست و رفت خیر! تمیز کاری فرصتی است برای ساخت یک تصور متمایز از رستوران شما در ذهن مشتری .

به یاد داشته باشید در صورتی‌که مشتریان یک نوبت بوی نامطبوع را تحمل نمایند , می‌توانید اطمینان داشته باشید آن ها هیچ گاه بر نمی گردند ; براین اساس مراقب باشید که در شرایطی که تمایل به پباده سازی داخلی فست فود یا این که رستوران خویش گرفته اید , معمولی از کنار آن عبور نکنید و آن را به اشخاص مجرب و کاردانی که درین رشته نامی میباشند و دستی بر حریق دارا هستند بسپارید .

یک پباده سازی عالی میتواند در ترقی و رونق رستوران شما و جذب مشتری فراوان تاثیرگذار باشد . بدانید که جدا از باکیفیت غذاها ,دکوراسیون منطقی و مناسب، یکی از بزرگ ترین عوامل رشد و رونق کاری شماست.

 

ایده هایی برای چیدمان اصولی یک رستوران زیبا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.