چیدمان با طرح های خال خالی در نمای داخلی خانه

چیدمان و دکوراسیون های خال خالی می تواند برای منزل شما متنوع و باعث جذابیت شود افرادی که دوست دارند تنوع خاصی در دکوراسیون منزلشان به وجود بیاید از طرح های خال دار در دکوراسیون می توانند استفاده نموده و مبلمان و فرش و پرده هایشان را خال دار نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان با طرح های خال خالی در نمای داخلی خانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: طراحــی دکوراسیون منزل با تنوع و گسترگـی بســـیاری همـــراه اســت که یکـی از پیـچیـدگی های آن، انتخـاب یک طرح منـاسب و دوست داشتنــی در این دکوراسـیون خانه اســـت.

در ایـــن مطـلب با هم سری بزنــیم به دکوراســـیون منـزل با طرح خالـخـالی و ایـــده هایی را مشــاهـده کنـــیـم که در جای جای منزلـــمـان می توانــنـــد خودنـــمـــایـی کرده و دل شما را ببـرند! پس ایـن مطـلـب را اصـــلـا از دست ندهــید.

دکوراســیون نشــیـــمن خالخــالـی

نقوش خالــخـــالی می تواننــد در هر الـمان و بخشــی از دکوراســـیون نشیمن با شمــا همــراهـی کنـــنـــد؛ اما اگـر بخواهـــیـم سه مورد از راحــت تریــن ها و در عیــن حال بهـــتـــریـن ها را برایتان نام ببریــم می توانـیم به مبلمـــان خالـــخــالی، کوسن خالـــخـالـی و کاغـذ دیواری خالخالی اشاره کنیـــم. همانــطور که در این تصویر مشاهــده می کنــیـــد شمـا می توانـید با انــتخــاب مبلمان و کوسن هایی با طرح خالــخـالی به هدف خودتــان برسـیــد.

همــانـــطور که این عکـــس به خوبی نشـــان می دهد شمـــا می توانیـد به یکی از مد روزتریـــن کارهـا در طراحی دکوراسیون نشیــمن بپـــردازید که آن، استـفاده از کوسن هایــی با طرح های مخــتـــلــف اسـت. حالا که تصـــمیـم داریـد طرح خالخـالی را به کوسن هایتــان اخـــتـــصـــاص دهـــیـد می توانــید در کنـــار آنـهــا از چند کوسن با طرح های مخـتـــلـف نیز اســـتـــفاده کنـــیـد.

شمـا می توانید حتـــی به سراغ مبلمـان قدیــمی خود بروید. اگـر تصمیـــم داریـــد روکش مبـلـــمانـتان را عوض کنـــید قطــعـــا طرح خالخـالـی می تواند یکـــی از گزینه های پیـــش روی شمـا باشد. مطمئنیم که پشیمـان نخواهـــید شد.

یکــی دیـــگـــر از پیشــنهاداتی که چیـدانه برای دکوراســـیون نشیـــمــن شما دارد آن اســت که به سراغ کاغذ دیواری نشــیمن خود بروید. چه چیـزی بهــتر از این اســـت که جذابـــیـت و در عیــن حال شیــطــنت کاغــذ دیواری خالـــخالـی را مهمـــان نشیمـــن خود کنـــیـــد؟

طراحــی دکوراسیون سرویس بهــداشتی خالـــخـالی

وقتـــی پای طراحـی دکوراسـیون سرویس بهــداشتــی به میــان می آیـــد، کمابـیـش محـدودیـت هایــی نیـز ممکــن اســـت اتفاق بیـفــتد؛ اما لازم نیســـت نگران باشید. پیـــشـــنهاد ما ایــن اسـت که برای دیوار و کاغـذ دیواری سرویس بهداشـتی خود نیز به سراغ طرح خالـخالی بروید. اگـــر با دقـت به این عکـــس نگـــاه کنـیـد، هیــجـان و در عین حال زیـــبــایـــی ای که ایـن طرح به سرویس بهــداشـتـی بخشـــیـده است را به خوبی ملاحـظـــه خواهیـد کرد.

دکوراســـیون اتاق خواب خالـــخـالــی

چیــدانه برای طراحی دکوراسـیون اتاق خواب شمـا پیـــشـــنــهادات خوبی دارد. اولیـن و راحــت تریـــن آنها ایــن اســت که به سراغ کالــای خواب خود بروید. انـتـــخـــاب و تهیــه روتخـــتــی و روبالـشی هایـــی با طرح خالــخـالی، آسان تر و کم هزیـنـه تر از چیـزی اســت که می توانید به آن فکر کنیــد.

شمـــا می توانـیـد با اســتـــفاده از کالــای خواب با طرح خالخـــالی، تم رنـگی دلچـســبـــی را به دکوراســیون اتاق خواب خود ببـــخشـیــد.

تلــفــیق و ترکیب کوسن هایی با طرح های مختلـف که در بخـــش طراحـــی نشــیـمـن نیــز به آن پرداخـــتـــیم در دکوراسیون اتـاق خواب شما نیــز به کمــکـــتان می آید. قطعا تمــاشـــای ایــن عکــس تمامـــی منظور ما را به شمـــا می رســانــد.

علـاوه بر این شمــا می توانیــد برای کاغــذ دیواری و هم چنـیـــن اکـسسوری هایــی که در اتــاق خواب خود چیدمـــان کرده ایـــد نیـز به سراغ طرح خالخــالـــی بروید و شیطنت حاصـل از آن را وارد فضـــای اتاقتـان نماییـد.

دکوراســـیون اتـاق کودک خالخـالـی

وقتی صحــبـــت از اتـاق کودک می شود، استفـــاده از طرح ها و نقـش های مختــلف در ذهنـــمـان نقـــش می بنـدد. به نظرمان حالا فرصـــت خوبی برای استفـــاده از دکوراســیون خالخـــالی باشد.

شمــا می توانــید با اســتفــاده از یک کاغـــذ دیواری خالـــخالی، اتـــاق خواب کودک و نوزاد خود را بسـیــار دلربــا و دوست داشــتـنـی نماییـد.

شمــا می توانــید برای فضـــای اتاق بازی کودکـــتان هم از طرح خالخالـی اسـتفـــاده نمایید. در کل می توان این را گفـت که در طراحی دکوراســیون اتـــاق کودک خود هیـــچ محـدودیتــی برای اســتـفاده از طرح خالخالـی نخواهـــید داشـت. الـبـــتـــه بهـتر است مسئله افراط و تفریط را هم مدنظر داشـتـه باشید!!

دکوراســیون آشــپزخـانه خالخالی

داشتن آشـپـــزخانه ای که کاغـــذدیواری خالــخــالی دارد خیلی هیجان انگیز است. البته بایـد این را هم بگوییـــم که شلوغ کردن بیـــش از حد خانــه با ایـــن طرح، چندان هم دلچســب نیـســت؛ به همـین دلیل است که در دکوراسـیون آشپـزخــانه این تصویر، کاغذ دیواری خالـخالــی در کنــار رنگ سفید و بدون طرح دیـــگـری قرار گرفته است.

دکوراسیون اتـــاق کار خالخالــی

معـــمولا همـه افـــراد فکـــر می کنـنــد و یا بهتـــر اســـت بگوییــم ترجـیـــح می دهند که دکوراسیون اتـاق کار خود را به سادگـی هرچــه تمام تر چیــدمــان نماینـد. شایـــد وجود فضـــای رسمی، جدیــت کاری بیــشــتری در شما ایــجــاد کند؛ امـــا چیـــدانه پیشـنــهـاد دیـگــری هم برایـــتــان دارد. شمــا می توانیـــد با وارد کردن طرح های شیـــطنت‌ـباری مثل خالـخـالـــی به اجـزای دکوراسـیون اتــاق کارتـان، کمـی هم حال و هوای شورانگیـزی هدیـه کنـــیـد.

لازم نیـست به دنـــبـــال کارهـا و ایده های خیلـی بزرگ بروید. همیـــن که تعـدادی از وسایــل مثـــل صنـــدلی و یا اکــســسوری های اتــاق کار خود را خالخـالـــی کنـیـــد کافـــی است. مثل همـــین چیـــزی که در این تصویر می بینید.

دکوراسیون ناهارخوری خالـــخــالی

در بخـش آخر می خواهـــیـم به دکوراسیون ناهـارخوری برویم. شمـا می توانید برای اســـن فضــا از کاغذ دیواری، صندلــی و یا رومیزی هایـــی با طرح خالخـــالـــی استـــفــاده کنــید.

همانــطور که در ایـــن تصویر نیز به خوبی مشاهده می کنیـــد انــتخـاب رنگ درست نیز می توانــد مکـمل زیبــایی و حس خوب طرح خالـخالی باشـد.

چیدمان با طرح های خال خالی در نمای داخلی خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.