مدل های چیدمان برندهای بسیار زیبا و مدرن جهان

چیدمان و دکوراسیون برندهای معتبر مبلمان و وسایل خانه که بسیار زیبا و مدرن می باشند این دکوراسیون بسیار شیک و جذاب می باشند این دکوراسیون ها بسیار جذاب و شیک می باشند این دکوراسیون ها بسیار زیبا و شیک می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل های چیدمان برندهای بسیار زیبا و مدرن جهان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: گابریل بونور «کوکو» شانل ; مؤسس مارک شانل , یک طراح مد پررنگ فرانسوی بود که خصوصیت شاخص طراحی‌هایش , آسانی در عین لاکچری و لوکس بودن است . وی یکی چهره‌های شاخص قرن بیستم و فقط طراح مدی بود که در خبر نامه تایم قسمتی از فهرست 100 نفری تأثیرگذارترین اشخاص جهان نام برده شد .

کوکو شانل سبکی در دنیای مد ابداع کرد که با گل‌های کاملیای سپید , جامه سیاه , لوگوی CC و درپوش ویژه بو شانل با صورت هشت‌ضلعی کشیده تعریف میگردد . سوئیت و خرقه وی با رنگ‌های محبوبش ; یعنی رنگ‌مایه‌هایی از رنگ بژ , مشکی و سپید , خود نمایی میکرد . وی چینش سوئیت شیک خویش را در پاریس با الهام از این ایده‌ها پباده سازی کرد . اکنون این سوئیت که بر بالای بوتیک و تالار پباده سازی خرقه شانل واقع شده‌است , برای مصاحبه‌های مطبوعاتی و عکس‌برداری از مدل‌ها استفاده می شود .

در‌این مقاله قصد داریم شما‌را با پباده سازی دکورا سیون داخلی با الهام از 7 ضابطه کوکو شانل آشنا می کنیم . . .

با روح خویش روراست باشید

«یک فضای داخلی , بازتابی ارگانیک از روح است» . این نقل‌قولی تأثیرگذار از «کوکو شانل» است که مارا خیلی آشکار و بی آلایش به پیروی از روحمان دعوت می کند . کوکو دختری مرحله بالا و خوشگل بود که همت میکرد زنانگی خویش را به زیبایی هرچه‌تمام‌تر به نمایش بگذارد و این مایه کبر و غرور و مباهات وی بود . شکوه و قدرتِ باطن وی در فضای زندگی‌اش هم به‌وضوح قابل‌لمس بود . می‌توان فضای ایده آل اورا به یک باکس جواهر تشبیه کرد .

تنها نور و روشنایی و بس!

روشنایی عنصری است که به‌راحتی قادر است شی ءها را خوشگل و براق یا این که زشت و کدر نشان دهد . بایستی نوعی از وسایل نورپردازی را گزینش کرد که نه‌تنها خودشان خوشگل باشند , بلکه زیباترین وجه هر چیزی را هم نشان دهند . چنانچه میخواهید خانه‌تان مانند باکس جواهر ایده‌آل کوکو شانل باشد , می بایست کاری فرمایید که درخشش جواهرات باطن باکس تا عمق دیده هرکسی نفوذ نماید .

منعکس شدن , بُعد می بخشد

در شرایطی که سوئیت کوکو شانل را ندیده‌اید با کاوش در وب حتماً آن را ببینید . تمام فضای راه‌پله آیینه‌کاری شده و صحنه فوق‌العاده‌ای کردار نموده است . هنگام نمایش مجموعه‌های تازه بوسیله مدل‌ها , شانل آنها‌را از بالای این پله‌ها تماشا میکرد . وی در حین نمایش , بر روی پنج‌مین پلکان در زیر آپارتمانش روبه‌روی دیواری از آیینه‌ها می‌نشست و سوای این‌که کسی متوجه حضور وی شود با نگاه به زیر می‌توانست مدل‌ها و هم‌چنین عکس‌العمل حضار به لباس‌ها را ببیند . کوکو شیفته کریستال‌ , آیینه‌ و هر چیز متالیک و درخشان بود . چنین سطح های بازتاب‌کننده‌ای به دور و بر پویایی و بُعد میبخشند و همه‌چیز را باشکوه‌تر جلوه میدهند .

سپید و سیاه کلاسیک

هنگامی شک وتردید دارید از چه مخلوط رنگی برای پباده سازی فضای گران‌قیمت خویش استفاده نمایید , سراغ سیاه‌وسفید بروید ; همه‌چیز سپید با برجستگی‌های سیاه یا این که بالعکس . سیاه‌وسفید , ترکیبی کلاسیک , ولی کماکان شیک و تراز بالا است . سیاه‌وسفید مخلوط رنگی موردعلاقه کوکو بود که در کنار بژ و طلایی فضای معاش وی , ظاهری فاخر و لاکچری به دور و اطراف میبخشید .

گل‌ها حیرت‌انگیزند

کوکو شانل طرفدار پروپاقرص کاملیاها بود و در فضاهای معاش خویش همواره آنها‌را داشت . این گل‌های قشنگ روی میز جلومبلی , میز سرویس بهداشتی , در راهرو و چه بسا گهگاه در کاغذدیواری‌ها چشم می‌شدند . شما نیز می توانید با گل‌هایی مثل کاملیا , لیلیوم , ارکیده و . . . فضای منزل خویش را به تراز بالاتری از زیبایی ارتقا دهید . علاوه بر این , بو این گل‌ها , احساس فوق‌العاده‌ای به گوشه و کنار میبخشند . در کنار گل‌ها , عطر بو موردعلاقه‌تان هم میتواند اعجاز نماید . کوکو هر وقت به آپارتمانش می رفت , بوی رایحه شانل شماره ۵ که عطر منحصر به فرد وی بود در حوالی راه‌پله به مشام میرسید .

گران‌قیمت بودن در جزئیات

کتاب‌هایی که روی میز جلومبلی به نمایش گذاشته‌اید , شیوه دکورا سیون عطرهایتان , الگوی بافت کوسن‌ها و تمامی این جزئیات کوچک و به‌ظاهر بی‌اهمیت می توانند در لاکچری به حیث وصال فضای شما تأثیر چشمگیری داشته باشند . همین‌که یکسری شاخه گل را با یک روبان به نیز ببندید و باطن گلدان کریستال کوچک قرار دهید و در کنارش یک شمع قشنگ روشن کنید , قادر است ظاهری متعدد ساخت نماید .

به یک مخلوط رنگی دارای تعهد بمانید

هر زن شیک‌پوشی , ادغام رنگی خاصی دارااست که همواره به آن متعهد است . همان‌طور که پیش‌ازاین گفتیم مخلوط رنگی موردعلاقه کوکو شانل هم سیاه , سپید , برنز و طلایی بود . زمانی ادغام رنگی یگانه خودتان را داشته باشید , هنگام خرید برای دکورا سیون در گیر نادرست نمی‌شوید ; زیرا میدانید چه میخواهید و چه‌بسا بارها آن را آزموده‌اید. با این ترفند شما همواره امضای خودتان را پای فضای زندگی‌تان خواهید داشت.

مدل های چیدمان برندهای بسیار زیبا و مدرن جهان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.