چیدمان خاص و رویایی به سبک مینیمالیسم در خانه

چیدمان خاص و مدرن در خانه های کوچک بیشتر جذابتر هستند شما می توانید از سبک مینیمالیسم برای اتاق ها و خانه های کوچک استفاده نموده و خانه خود را مدرنتر نمایید برخی از سبک برای خانه های کوچک بسیار مناسب هستند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان خاص و رویایی به سبک مینیمالیسم در خانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: زمانی که شمــا فضـــای زیادی برای طراحـی و چیدمــان در منزل ندارید، نمــای داخلـــی آپارتمان به طرز خلـاقانــه ای ترتــیب داده می شود. کمـبود همــیشه به معـنــای قرار گرفتــن در تنـــگنا نیســت. چه بسا که گاهی همــیـن کمبود فضـا، شمـا را به یک دکور عالی و ایــده آل برســانـد که تا قبــل از ایــن هرگـز آن را تجــربه نکـرده باشـیـــد.

سبــک مینـــمــالـیـسـم یکـــی از سبک های جالــب در هنـر است که امــروزه در دکوراسیون منـزل نیـــز به کار می رود. زمــانی که شما کمـــبود فضا در منزل داریـد بهتر اســـت از ایـن سبک برای طراحـی و چیـــدمـان استـــفـاده کنید. همان طور که می دانید سبک میـنیـــمال سبکی است که تنها بر روی سادگــی و چیدمانــی خالـــی از پیچیـدگـــی تاکـــیـد می کند. اســـتـفـاده از خطوط به همــراه پالـــت های رنــگـی در کنار مواد طبـــیعی مخـصوصا چوب از جلوه های دیــگــر سبک میـنــیمال است.

ناحـیه اصــلـی منزل یعــنی فضای اتاق نشیــمــن زیاد بزرگ نیـــســت امـــا اســـتـــفاده از رنگ های خنـــثـی مانـند خاکستــری و سفیـــد باعـــث می شود که بزرگ به نظـــر برسد. یکی از ترفنــدهای جالــب طراحــی برای نمای داخـــلی آپارتـــمـان، استـفاده از تلویزیون دیواری اسـت که تا حدی کمبود فضا را جبـران می کند.

ورودی داخــلـی فضای منزل، اولین چیــزی اسـت که مهـــمانان هنـــگام ورود می بینــنـد. بهـتر اسـت طراحی زیـــبـایــی برای آن در نظر گرفته شود.

در حوزه میـــز ناهــار خوری، همــاهنگی بین کف پوش چوبی و میـــز ناهـــار خوری وجود دارد.

از نورهای پس زمینـــه ای و لامپ های زیـــر کابــیـــنتــی برای روشنـایـی و زیـبایـــی دکوراسـیون اسـتفاده کنـید.

برای جبــران کمبود فضا از سینـک و اجاق گاز توکار استــفـاده کنیـــد.

 

هر چند اســـتـــفــاده از گل های طبـیعی در نمای داخــلـی آپارتمــان بهــتر اســت اما وجود بافـــتی از خزه ایـــن اتـــاق را به یک اتـــاق بی نظـــیر مبدل کرده اسـت.

برای دکوراسیون اتاق خواب، اســتفـــاده از رنـــگ بنــفــش ملـــایم بســـیـار ایده آل اسـت.

طراحـی فضای داخــلـی اتــاق خواب آپارتمـان کوچکــمحـــل و دفـتـــر کار در منـــزل نیـــز جای بسیــار دنــجی است و به صورت فضـــایـی جداگـــانــه از فضــای عمومی خانـه در نظر گرفـــته می شود.

نور و فضـــای کافـــی در محــیـــط کاری وجود دارد.

در فضـــای حمام نیـز ترکـیـب سفـــید و چوب به وجود آورنـده یک فضای کلاســیـک اســت.

با ایـــنــکه از سبک مهــیـــج کاشـــی لانه زنـــبوری برای طراحـــی فضای داخـــلـی حمام استـفاده شده، امـــا به دلیـــل ایـــنـکـــه در طراحی کاشــی از رنگ خنــثی اسـتـــفـاده شده درنتیجه خنـــثی به نظر می رســـد.

الـــبـــته یک حمام شیــک دارای تمام نیــازهای ماســـت.

دوش کوچکــی در حاشـــیه قرار گرفـتـه اما فضای کافی برای دوش گرفـتـــن را دارد و بسیار زیـبـــا طراحی شده اســت.

کاشی های لانـــه زنـبوری برای طراحــی دیوار حمــام، سفـیـــد رنگ هسـتنــد و در واقع سبک کلـــاســـیـــک برای طراحی حمـــام به کار گرفـــتــه شده اســـت.

برای طراحی قفسه تزئینـی نیز از کاشی لانه زنـــبوری استــفـــاده شده اســت.

در ایــن طراحـی رنـگ ها تاحـــد زیـــادی از سبــز و آبی روشن تر هســتنـد.

 

در نهـــایت این دکور زیبـا به یک محلــی برای مطالعـه ای لذت بخـــش ختـــم می شود.

در طراحی داخـلی آپـــارتمان های امـــروزی اسـتـــفاده از رنگ های خنثــی در کنار رنگ های متـــضـــاد می توانــد جذابیــت بیشــتــری به فضای دکور شده خانـه ها ببـخـــشد.

چیدمان خاص و رویایی به سبک مینیمالیسم در خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.