چیدمان خانه با رنگ سال 2018 تم بنفش

رنگ سال بنفش می باشد بنفش رنگ بسیار زیبایی می باشد در نمای داخلی خانه از رنگ های بنفش استفاه نمایید چون بسیار رنگ زیبا و دوست داشتنی می باشد بسیاری از افراد رنگ بنفش را دوست دارند دکوراسیون با رنگ بنفش بسیار ایده جالبی در خانه می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان خانه با رنگ سال 2018 تم بنفش را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مؤســـســـه رنگ پانــتون به‌ــرسم هرســـاله، پیش از شروع سال میــلادی جدید، رنگ سال را معــرفی کرد. این رنــگ که یکـی از سایــه‌هــای خیالـــی و جذاب بنــفش است با نام PANTONE 18-3838 Ultra Violet در سری رنـگــ‌ـهای پانـتون شنــاخــته می‌ـشود. ایـن رنـگ فرابـنــفش، اصالــت، نوآوری و تفکــر خیــالی را به هم میـ‌ـــآمـــیـزد و ما را بهـ‌سوی آیــنــده رهـــنمون می‌ـــکـنـــد.

 

رنـــگ امــسال یا پارســـال؟

اگـر بخواهیـم مقایـسهـ‌ای ساده بین رنـگ سال امـــسـال و سال قبـل انجام دهـیم، فرابــنفش را بســـیار خاص‌تــر از سبز میــ‌ـــیابیم. رنگ سبـزی که سال پیـــش انتـخـــاب شد، به دلیـل همبستــگــی زیـــادی که با طبــیعـــت داشت گســـتـره بیشتــری از مخـاطب‌ـها را جذب می‌کـرد، امـا اولتـرا ویولت رنـــگـی خاص است که به‌خصوص برای اســـتـــفــاده در فضای دکوراســیون خانـه تا حدودی چالـــش‌ـبـــرانــگـــیز اسـت.

 

رنگ سال ۲۰۱۸ در کدام دکوراســـیون؟

شایــد تصور کنـید رنگ سال ۲۰۱۸ به دلیـل خاص بودنــش فقــط مختــص دکوراسیون‌ــهای خاص یا فضاهــای خاصـــی است، اما من به قطعــیـــت میــ‌ــگویم که چنـیــن نیســت. شمــا می‌توانیـد این رنگ را در هر دکوراســـیونی از رسمـــی گرفـــتــه تا کامـــلاً راحت و از مدرن گرفتــه تا کامــلاً سنتـــی و در هر فضـــایـی ازجــمله نشیــمن، آشپـــزخــانه، اتـاق‌ـــخواب و حتی سرویس بهداشـــتــی داشـــتـــه باشــیـد. تنها نکـــتـه مهــم، هماهـنگ کردن رنـگـــ‌های دیگــر با ایــن رنـــگ و همــ‌ـچـــنـــیـــن کاربــرد آن برای دیوار یا اکـــســـسوری‌ــها است که می‌ــتوانــد تعیـیــن‌ـکــننـــده باشـد؛ برای مثـــال وقتی در کنار رنگ بنفش از رنــگـــ‌ـــهـای سیاه، طلایــی، بژ و عنــاصـر براق استفاده شود، حس فضـــا بیــشـتر به سمـت لوکس و رســمی بودن متـمایل می‌ـــشود، درصورتـــیــ‌کــه همــ‌ـــنشــینی بنـفـش با خاکـســـتـری از میـزان شکوه و سنـگیـــنی این رنگ کاســـتـه و فضا را خودمانــی و راحـتـ‌تـــر میـ‌ـسـازد.

 

مکــمـل اصـلــی رنـــگ بنفش، رنـــگ زرد اســت که بدون شک ترکـــیـــب این دو رنـــگ را در کنار هم زیاد دیدهــ‌ــاید، امـــا اگـر بخواهــید ایــن بار بیـ‌خیــال زرد شوید، پیـــشـنــهاد من به شما رنــگ‌های سفید، آبــی، نارنـجی، صورتـــی، سبـــز و قهوه‌ای اسـت. اگر سایـــه منـــاسبی از ایـــن رنگــ‌ها انتخـــاب شوند، میــ‌تواننـد در کنار بنفــش غوغا کنند.

بهـ‌افـراط در رنگ امـــسـال نه بگوییــد!

رنـــگ بنـفش آن هم از نوع فرابنفشــش از آن دسـتـه رنگـــ‌ـهـــایی است که زیـادهــ‌روی در اسـتـــفـــاده از آن میـــ‌ــتوانــد مغـز شما را بعد از مدتی منــفجـر کند. حتـــی در حالتـی هم که عاشـــق ایـن رنگ باشـیــد بهــ‌هیچـ‌وجه توصیه نمـــی‌ـــکـــنم سرتـــاپای منزلتـــان را با این رنـــگ بپوشانـــیـد؛ چون شک نکنیـد که بعد از مدتی عشـقـتــان به تنـــفر تبـــدیل می‌ـشود. برای رنگ دیوار می‌ــتوانـیــد آن را تنـــهـا برای یکـــی از دیوارهـــا انــتــخــاب نمایـیـــد. حتــی برای پردهـ‌ـهـا و مبــلمان نیـز سعی کنید پارچه آنـــها را یکدسـت از این رنـــگ نگـیــریـد و با پارچه‌هـــای طرح دار یا رنـــگـ‌های دیـــگر، آن را بشـــکـنــیـــد.

چیدمان خانه با رنگ سال 2018 تم بنفش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.