چیدمان دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های متنوع

دکوراسیون آشپزخانه باید از ایده های عالی و رنگ های شاد استفاده شود تا خانم ها در آشپزخانه راحت تر باشند بسیاری از این افراد چیدمان اصولی خانه خود را فراموش نموده و از طرح های جالبی برای دکوراسیون خانه استفاده نمی نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های متنوع  را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن: طراحی و تزیین چینش آشپزخانه کوچک فعالیت بی آلایش ای نیست و اکثر وقت ها از طریق هایی همگانی برای تزیین استفاده می نمایند که به عبارتی استفاده گیری از دکوراسیونی امروزی با رنگ های روشنی نظیر سپید است . نهایتا برای جذابیت بیشتر در کنار کابینت های سپید کابینت های رنگ چوب ارگانیک هم در یک سطر از آشپزخانه قرار میگیرند ولی در‌این پست به سراغ آشپزخانه هایی خوا هیم رفت که از رنگ های جذابی نظیر سبز و صورتی در پباده سازی فضای کوچک استفاده می نمایند .

 

احتمال دارد برایتان جذاب باشد بدانید که استفاده از رنگ های پاستلی و شعف نظیر صورتی , آبی‌رنگ یخی یا این که سبز در آشپزخانه در قبل خیلی بیشتر اشاعه داشته تا طرح های مدرن . طرح های مدرن , خصوصا هنگامی آشپزخانه کوچک باشد عمدتا از رنگ های خنثی استفاده می نمایند و خبری از رنگ های خنده رو به میزانی که در صورت های زیر مشاهده می‌کنید نیست . یک‌سری هنگامی است که چنین طرح هایی فراموش گردیده اند و طراحان و منزل دارهای مدرن خیلی کمتر این روش تزیین را برای دکورا سیون آشپزخانه کوچک خویش گزینش می نمایند . ولی برهان نمیشود بخاطر محبوبیت کم , این طرح ها را فراموش کنیم , صورت های زیر بخوبی نشان می دهند که چرا هنوز نیز اشخاص علاقمند به چنین طرح هایی موجود است .

حضور رنگ هایی نظیر سبز نعنایی , آبی رنگ و سبز در آشپزخانه , اعم از رنگ هایی می‌باشند که خیلی ها به عبارتی اولیه قیدش را می زنند , غافل از این که قادر است سود ای خارق العاده درپی داشته باشد . رنگ سبز نعنایی روز آپ تو دیت محبوبیتش در اکنون ارتقاء است و زمانی در آشپزخانه بکار رود , حالتی داینامیک و پرانرژی و در عین درحال حاضر لطیف و دوست داشتنی در اطراف ساخت می نماید . چنین آشپزخانه ای محدود به زمان خاصی نیست و مدام قشنگ و شیک چشم خواهد شد . در صورتی‌که خواهان ظاهری دیرین و کلاسیک در چیدمان می باشید , خوبتر صحیح نظیر آشپزخانه زیر , اثاثیه خویش نظیر گاز را به صورت دسته های دیرین گزینش نمایید .

 

سایه بدون نور خیس و لطیف خیس رنگ سبز نعنایی , برای ساخت فضایی دلباز و کلاسیک زیاد مطلوب است . در صورتی‌که شما نیز خواهان اتمسفری رمز زنده و خنده رو در چیدمان آشپزخانه کوچک و گرفته می‌باشید , تردید نکنید این رنگ فواید متعددی برای شما خواهد داشت . بخاطر پاستلی بودن , رنگ سبز نعنایی خیلی زننده و روشن چشم نمی‌شود و با انعطاف پذیری بالایش , با بقیه موادسازنده جان دار در چیدمان , نظیر کابینت ها یا این که کفپوش تیره چوبی خیلی خوب ادغام میشود .

آبی رنگ پاستلی یکی دیگر از رنگ هایی است که در دکورا سیون آشپزخانه کوچک جذابیت متعددی خواهد داشت . هنگامی دیوارها یک دست سپید باشند , کابینت های آبی به نیکی در مورد سپید می درخشند . ولی خویش آبی‌رنگ مسئله ای خوب برای چشم شدن اسباب سپید رنگ تولید می نماید , به عنوان مثال در صورت دوم ذیل , میز ناهارخوری کوچک و سپید رنگ بخوبی خویش را نشان می‌دهد . اما حتما حتمی نیست تنها کابینت ها بدین رنگ تعیین شوند . همان گونه که در صورت های ذیل معین است , دیوار بین کابینت ها , یا این که اسباب بزرگ آشپزخانه مثل گاز و فریزر به رنگ آبی رنگ تعیین میگردند و کابینت ها , سقف و دیوار یک دست سپید می خورند .

 

سبز نسبتا تیره احتمالا کلاسیک ترین رنگ ها برای چینش داخلی باشد . آشپزخانه فضایی است که هر عضوی از خانواده در آن تردد خواهد کرد و خیلی ها نیز ترجیح می دهند طعام را به طور نوع جمعی در آشپزخانه میل نمایند . در چنین قوانینی وجود یک آشپزخانه بشاش و اما گرم قادر است اعضای خانواده را صمیمی و خنده رو نگه داراست . صحیح مثل بقیه رنگ ها , سبز پاستلی قادر است خیلی خوب با اشکال اثاثیه جانور در آشپزخانه هماهنگ شود . جذاب این‌که این رنگ در آشپزخانه های امروزی هم خیلی خوب پاسخ میدهد که در صورت های زیر بوضوح مشخص و معلوم است .

رنگ های بالا را می‌شود با خاطر راحت در چینش آشپزخانه کوچک و چه بسا بزرگ استفاده اکرد , ولی صورتی یا این که زردرنگ از آن رنگ هایی است که استفاده از آن به ویژه در آشپزخانه , جرأت متعددی می‌خواهد . صورتی و زرد رنگ , رنگ های شاخص و پررنگ ای می باشند ولی سایه های لطیف و نرمی از این رنگ ها وجود دارا‌هستند که حالتی بینابینی داشته که نیز لطیف میباشند و نیز  البته اگر از علاقمندان به رنگ صورتی یا زرد هستید اما از استفاده زیاد آن هراس دارید، می توان یک یا دو وسیله بزرگ در آشپزخانه مثل گاز یا هود را به آن رنگ انتخاب کنید.

 

چیدمان دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های متنوع

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.