چیدمان و دکوراسیون بهاری برای عید با رنگ سال 97

دکوراسیون و چیدمان های بهاری با رنگ سال بسیار زیبا می باشند شما می توانید از ایده های این مقاله استفاده نموده و خانه خود را با چیدمان بهاری تزیین نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان و دکوراسیون بهاری برای عید با رنگ سال 97 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

راه های مخــتلــفـــی برای تزئین خانه وجو دارد.چیـنــی ها و کریـســتـال های مورد علــاقـــه خود را از کمــدها بیــرون آوریــد و روی میـز بچـــینید.سعـی کنـیـــد از رنـــگ های مشـابه و بســـیار نزدیک به هم استـــفاده کرده و هنـــگام چیـــدن میـز از تنوع رنـگی زیـــاد پرهیز کنـــید.ما سعــی کرده ایم در چیـــدن ایــن میز و وسایـلـش از رنــگ بنفـش، رنـگ سال اسـتفاده کنیم.

آیـا به دنبال ظاهــری مانـدگار هســتــید؟

حمامی به سبــک سنتـی هیــچـــگـــاه قدیمــی نمـــی شود، پس سعـــی کنـــید از گذشته ها الـــهـام بگیــریــد.اگر به دنـبــال حمـامیــ‌ به سبکی جذاب و پیـچیـــده هستـید، از وسایـــلی به سبــک سنــتـــی استــفـاده کنیـــد.می توانــید از زمــین های چوبی برای ایجاد گرمــای بیـشـتر در محـــیـط استـفــاده کنیــد.

تلـــاش کنــید تمام وسایل شمـــا در حمام با یکدیـــگر هماهـنــگـــی داشتـه باشــنـد.شمـا می توانــیـــد وسایل قدیــمیــ‌ را طوری کنار وسایـــل جدیـــد بچیـــنـــیدکه با یکــدیـــگــر همــاهــنـــگ شوند. مثــلا جا‌ــحوله ای استیــل و مدرن تا زمــانـــی که ساده باشد، همــاهـنـگـی حمام را بر هم نمی زنـد.

جای مسواک و صابون را ساده و به رنگ سفید انـتـــخاب کنـیدو از سبـــدهای چوبی حصـیری برای طبـــقـــه بنـــدی وسایــل اسـتــفـــاده کنید.از راهنـمای گام به گام ما اســتفــاده کنــیـد تا فضـــای حمام خود را با زیــرکی متــحول کنـــیـــد.با تغـیـــیراتی که ایـــجــاد خواهــید کرد، حمـام شمــا برای سال های سال زیبـــا و جذاب خواهــد ماند.


دکوراسـیون بهــاری برای سال ۲۰۱۸

سبکـی کلاسیـــک و قدیمیـــ‌ انتخـــاب کنیـــد.

به دنبال لوازمی ‌باشید که یادآور دوران قدیـــم باشـــنــد. همـچنین اگــر توالـت فرنگـــی در حمام داریـد،می توانیـد مخـــزن آب را در سطـــحـی بالاتر و دسـتــه سیفون آن را به شکــل زنــجیـــر انتخـاب کنیــد،امـا اگــر فضا و بودجه شمــا محـــدود است،یک توالـت فرنـگـی ساده نیز کفـــایـت می کنـــد.از شیر آب های مرکـــب اســـتـفــاده نکـنیــد. به دنـــبال شیـــر آب های سنتـــی باشــید که آب گرم و سرد از هم جدا هستند.

از قفــسه های ساده و باریک برای حل مشکـــل کمبود جا اسـتـــفــاده کنیـد.به دنـبـال دســـتـــه ها و شیر آب های سنتـــی باشـیـــد. با این کار ظاهــری آراسـتـه به محیـط می بخـــشیـد.اگر وان حمام شمـا جایی برای گذاشتــن وسایـل ندارد، با نصـــب قفــسه کوچک، به محـــیــط حمــام نظم ببـخشـیـد.

یک رادیــاتور عمودی نصــب کنیــد. بر یک رادیاتور سنتی و عمودی سرمایــه گذاری کنید.دکوراسیون بهاری این نوع رادیــاتورها، هم زیـبـــا و شیـــک هسـتــنـــد و هم کاربـــرد بیشتـری دارنــد.

شاخه های درخــتان

روبان های بنـفش با خال های سفـــید به دور گلـــدان های سفــالی و تخـم مرغ های پلـاسـتـــیـکــی رنگ شده که با چسـب به شاخه های سبـز چســبـانـده شده انـــد، جلوه زیبایی به این میز داده انـــد و بر طراوت آن افــزوده انـد.

دســتـه گل خرگوشی

عطـر یاس بنفـــش، در کنـار سنبــل انگوری رنــگ در سبد گلـــی که خرگوشی بازیگوش در دســـت دارد،بسـیار خوشاینـــد است.این سبـــد هم گلـدان کوچک گل های شما و هم در مجـــموع ترکــیـــبـــی زیــبـا برای تزئین گوشه ای از خانـــه است.
جذاب تریـن دکوراسیون بهـاری

امـــروزه زندگـــی در شهــرهـــای بزرگ باعث شده که انسان بیشـــتـر نیازمند احــساس آرامــش
و راحتـــی در خانـه باشـد و در صورت شاغـل بودن پس از بازگـشـــت به منـزل،دوست دارد در محـــیــطی آرام و دلـــپــذیر و هر چنـــد کوچک، شب را به صبــح برســـاندتا روز دیــگـری شروع شود، امـــا چگونه می توان ایـــن محـیـــط را فراهــم کرد تا همه اعـضای خانواده بتوانــند از آن بیشـتـرین لذت را ببرنــد؟

تزئین پنـجـره آشپزخـــانـه

از ظرف غذای نوزادتان اســتـــفاده کنیــد و با جمـــع آوری آنــهـــا تعدادی گلـــدان آویزی با یک رنــگ و یک طرح دسـت کنید.ایـن گلدان ها را با روبان بنـفش تزئین کنــیـد و گل های بنـفشـــه داخل شان بگــذاریـــدو با اسـتـــفـــاده از سیــم و روبان از پنجره آشپــزخانه آویزان نکـنـــید.

ذهــن خود را محــدود نکـــنید

برای جشـن ها و مهمـانـــی های خود می توانــید از رنگ جذاب بنــفـــش در برخــی نقاط خانـه استـــفــاده کنــید.مثـــلـــاً برخی جوانــه ها و گل های بنفـش و زیبـا را در گوشهـــ‌ و کنـــار اتـــاق ها قرار دهـــیــد.یک بشــقاب رنگ شده بنـــفش، یک کوسن که با پارچه بنفــش یا یاسی درست کرده ایـــد،اســـتفـاده از برخــی روبان ها، چنـد شاخه سنبــل و … همگی فضــای زیبـا و دلنشـینی را در خانه شمـا به وجود می آورنـــد.

تزئین میز کار بچــه ها

تکــه های به درد نخور کاغذ رنگـی را به صورت باریــک باریــک درآوریدو روی آنــها را چیــن چیـن کنـیـد و مثـل چمن در یک ظرف بریزید. سپـــس داخــل ظرف چنـــد عدد تخــم مرغ رنگ شده بگذارید. چند سطل کوچک را برداریـــد.
اصول دکوراسیون بهــاری

داخل آنهـا لوبیا‌هــای ژلـــه ای سبــز بریزیــد که شبـیه چمـن شوند و بعد با کاغـذ رنگــی چند عدد گل درسـت کنید و هر یک از سطل ها را داخــل یک بشقـاب بگذاریـــد.

از گیره کاغـــذ با هر شکلی که دوست داریـــد (ما در اینــجـــا از شکـل جوجه اســتـــفـــاده کردهــ‌ــایم) اسـتــفــاده کرده و اســـم هر یک از بچـه ها را روی کاغــذ بنویســـیــد و داخــل نوک جوجه بگذاریـد تا بچـه ها بدانـــنــد کجــا بایـــد بنـــشـــیــنـــنـــد.ماژیــک، مداد شمــعی و سایـر وسایـــل مورد نیـاز بچه ها را در اخـتیارشان بگــذارید.

ایـن میز بچــه ها با رنـگ صورتی و بنفش تزئین شده است و شمـــا می توانیـد به دلخواه از رنــگ های دیـــگـــر استفــاده کنـیــد.

گلــدان پلیــسه ای

یک دستـــه گل بنــفـــش را در یک گلـدان پلیـسه ای با گل های ریـز بنفش بگــذارید.
گلدان تزئینی را با پارچـــه گلدار پنـبـــه ای درســت کنـــیــد و چیـــن ها را با اتو به صورت پلیـســـه درآورید.

قسمــت پاییــن چیـن ها را چنـد برش کوتاه بزنـید و روبان صورتـــی رنـگی را از میان بریـــدگـــی ها عبور دهیــد و کمی روبان را جمع کرده یک گره بزنیـــد.دکوراســیون بهـاری

بالـای گلدان پلیسه ای را نیز با قیــچی به صورت ۸ برش بزنیـد تا کارتـــان زیبـــاتر شود.
حالـا گل ها را داخـــل گلـــدان بگـذارید و گلــدان را داخـــل گلـدان پلیسه ای که درســت کرده ایــد، قرار دهیـد.

چیدمان و دکوراسیون بهاری برای عید با رنگ سال 97

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.