چیدمان و دکوراسیون کلاسیک به سبک رالف لارن

دکوراسیون های کلاسیک همیشه مورد نظر بسیاری از افراد قرار می گیرد چون سبک های کلاسیک بسیار زیبا و مدرن می باشد در این مطلب ما از سبک رالف لارن ایده های جالبی برای شما داریم  که این دکوراسیون رالف لارن بسیار مدرن و زیبا به نظر می رسد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان و دکوراسیون کلاسیک به سبک رالف لارن را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: در سال 1987 میلادی، مجموعه خانــگی «رالــف لارن» رونمـــایی شد و از آن زمـــان تاکنون بسیـاری در پی اجــرای سبـک کلاسیک او بودهــ‌اند. رالــف لارن در تاریـــخ بهـ‌عنوان اولیـن طراح مدی شنـــاخته می‌ـــشود که یک مجموعه خانـگی کامـــل را نیز راهـــ‌انـــدازی نمود. سبک لوکس او در کالای خواب، حوله، فرش، دیوار پوش و رومیزی خود نشــان داد که ترکـیـبی بدون تاریــخ انـــقـضاء و دقیقا منـــاســـب یک ‌خـانه آمریکایـی را خلق میــ‌نــمودنـد.

در سال‌هــای بعـــد، رالـــف لارن مجـــموعه خانـگــی دسـت‌ــســاز و ماهرانـهــ‌ــای از مبلــمـان، نورپـردازی، فرش و بالــاخره در سال 1995 مجموعه رنـــگ رالـف لارن را معرفـــی کرد. امـــروزه این مجموعه خانگـــی، تمام عناصــری را که این طراح به آنهـا شنــاخـــتــه میـ‌شود ترکــیب میـ‌ـکند: نوآوری محـــصول، رنگ، نفـیس بودن، جزئیات دقــیـــق و رویکـردی هیــجان‌ــانـگـیــز به محصولات خانگی متـــنــاسب با سبــک زنــدگـی.

ایـن پارچــهــ‌هــا از جنــس رالف لارن هستـنــد!

با آوردن عناصــری مانــند پارچـــه مخمــل کبـریـتی، پارچــهـــ‌هـای چهــارخانه، چرم، چوب‌ـــهــایی با برش‌ــهای سخت و غیرظـریف و تابـلوی نقاشی از یک اسب زیـبــا می‌توانـــیـد ظاهــر برجـستــه و اصــیل رالف لارن را در خانـــه خود داشـتــه باشــیــد.

 

رنگ رالــف لارن چیـــســـت؟

وقتــی رنــگ‌ـــهای کلــاسیـکــی مثـل آبـی ارتشی و قرمز پخته در پارچـــهـ‌ـهــای چهارخــانـه ترکـــیــب میـــ‌ـشوند به‌خوبی یادآور سبـک رالف لارن هستنـد. میز گرد صبحــانــه‌خوری کوچکــی را تصور کنـــید که پتوی پشمی چهـارخـانه با ایـن ترکیــب رنـــگ روی آن انـــداختــه‌شـــده و گلدانــی به شکـل یک جام پیروزی شکوهمنـــد در مرکز آن قرار گرفتـه است. چنــین منــظـــره‌ــای امضـــایـی از سبک رالـف اســـت.

مبــلــمـــانی به این سبـــک

عناصـر لوکس کلـــاســیک مثل مبلمـانی که پارچهـ‌اش از پارچـه‌ــهای سنــتی لباس مردان (پارچه نخـی تیــره با راهـــ‌ـــراه‌ــهـــای باریــک سفید) الـهــام گرفـــتـهــ‌شــده، میـ‌ــتوانــد فضـــای شمـــا را به سطـح بالایی ارتقــاء دهد.

 

مدرن به سبــک رالـف لارن

اگــر می‌ــخواهـیــد فضــای شما مدرن، امــا به سبک رالـف لارن باشـــد، کافـــی است با پالـــتی تک‌ــرنگ، جزئیات طراحـــیـ‌ــشده و رگـــه‌هــایی از فریـــبندگـی این سبک را مهـمــانـ‌ خانـــه مدرن خود کنـید.

 

طبـــیعت رالـــف لارن در خانـــه

ظاهـــر کلــاسیــک فضــای تابستـــانی رالـف لارن را به یاد بیاوریـد. حالـا آن باغچــه را به درون خانـه آورده و با یک تابلوی وینــتــیج زیـــبا از گیاهان سبـز، همان حس و حال را در فضـای خود داشـتــه باشــیـد.

 

دریـا و رالـف لارن چه سنـــخـیتــی دارند؟

یکـی از دکوراســـیون‌هـــایــی که بهـــ‌ـــخوبی میـ‌ـــتوانـــد یادآور حضور رالـــف لارن در فضـــای شمـا باشـــد، فضـایــی با زمینـه دریـایی است، شبــیـــه به صحــنهـــ‌ـهـایـی از درون کشــتـی‌هـای شیک و سطح بالــا با میز و صنـدلـــی مخـصوص نویسنـــدگـی و عنـاصر روستـــیـــک که پس‌زمـیـنـــه آنـــهـــا با رنگ آبی مخــصوص رالــف لارن (آبـــی ارتـشــی) پوشیـــده شده باشـــد.

 

یک سافاری دیـدنـی با رالـف لارن

نام سافــاری بدون شک به گوشتان آشـنـا است؛ سفرهای اکــتــشافــی در آفـریقا. حال اگـــر بخواهــیـــد آن حال و هوا را در فضـای خود داشتـه باشـیـــد، کافــی است مبلــمــانـی از پوست حیوان و نقـــشهــ‌ـــای سوختـه بر دیوار خود نصب کنـــیـــد. ایــن نوع چیدمان یکـــی دیــگـر از علـایـق رالـــف لارن بود.

 

جزئیات، جزئیات، جزئیات

نقش‌ـــهـــای لاجوردی آســیــایی روی گلــدان‌ـهای چیـــنی، یکـی از جزئیات زیـبایــی اســت که برای فضـایـی با سبـــک رالــف لارن بسیار منـــاسب اسـت. اثـاثــیه وینــتـــیـج، سنــگ، تیرهای چوبی که در سقـــف نمـــایـان هستنـــد و یک قالـی پرز کوتاه مانـنـد فرش سیـــســـال میــ‌ـــتواند تکـمیلــ‌ــکننـده سبک رالــف در خانــه شما باشـــد.

چیدمان و دکوراسیون کلاسیک به سبک رالف لارن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.