چیدمان مناسب با امکانات ویژه برای زنان حامله

زنان حامله نیاز به مراقبت های خاص و ویژه ای می باشند و خانه را باید برای زنانی که باردار شده اند چیدمان نماییم و برای این که شرایط خانم های حامله کمی حساس است و بیشتر نیاز به مراقبت دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر چیدمان مناسب با امکانات ویژه برای زنان حامله را در سایت مجله خبری دانستن خواستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله خبری دانستن: با به دنیاآمدن هر نوزادی , فرشته‌ای به اسم مامان هم متولد می شود , مادری که تفاوت متعددی با زنی که تا قبل از این می‌شناختید داراست . هنگامی که که‌این دو جان دار در کنار یکدیگر قرار می گیرند تأثیرات غیرقابل‌باوری بر یکدیگر خواهند داشت . برای داشتن خانواده‌ای تندرست و خنده رو در آتی , اهمیت دوران بارداری را دورازشوخی بگیرید . نکاتی که در‌این مقاله تیتر میشوند مواقعی است که تأثیر بسزایی بر کیفیت معاش ما‌درها آبستن خواهند داشت , پس با ما همراه باشید .

رنگ

با‌یقین کلیه براین باوراند که درین دوران , ادب , کلام اولیه را میزند و اتاق‌خواب فضایی است که در خانه‌ها بدین خواسته در لحاظ گرفته شده‌است . خوب تر است که رنگ اتاق‌خواب , روشن و آرامش‌بخش باشد ; نظیر رنگ‌های آبی رنگ , سبز و یاسی .
عملکرد نمائید از رنگ‌های تندی نظیر قرمز رنگ خودداری کنید , چراکه فشارخون و ضربان قلب را ارتقا میدهد که‌این این داستان برای مامان و جنین زیان آور خواهد بود .

استفاده از تصاویر نوزادان خوشگل

سفارش میگردد که در دوران بارداری , اطراف خویش را با حس‌های خوشگل و تصورات عالی پرکنید . استفاده از تصاویر کودک ها , تأثیر متعددی در تولید شم مثبت دارااست . پیشنهاد می کنیم تصویر یک نوباوه خوشگل را روبه‌روی تخت خوابتان معلق نمائید . با این فعالیت خواهید روئت کرد که هر توشه که می‌خوابید یا این که بیدار می شوید این صحنه قشنگ لبخند بر لبتان خواهد نشاند .

استفاده از تصاویر عزیزانتان

هر مادری در رویاهایش فرزندش را مشابه به شخصیتی تصور مینماید . خوب تر است تصویر رویایی را که از شخصیت و آتی فرزندتان دارید کنار تخت بگذارید . این تصویر قادر است یک موزیسین دارای اسم و رسم , یک نقاش یا این که تصویر یکی عزیزانتان برای مثال همسرتان باشد .

 

مرحله صندلی‌ها و نشیمن‌ها

استفاده از نشیمن‌های کوتاه نظیر کاناپه‌ها , صندلی‌ها و تخت خواب‌های کوتاه , یاری بسزایی در نشستن و برخواستن خواهد داشت . پیشنهاد میشود هنگام نشستن روی کاناپه از یک کوسن برای چاله کمر و جلوگیری از دردهای کمری استفاده نمائید . قرار دادن پوف یا این که چهارپایه هنگام نشستن زیاد کمک‌کننده خواهد بود .

نوروروشنایی ارگانیک

از فروغ و تأثیرات آن در‌این دوران غافل نشوید . همان‌قدر که نورهای تصنعی و تند میتوانند زیان آور باشند نور و روشنایی ارگانیک خورشید بر روح و جان مامان و جنین , تأثیر مضاعف مثبتی خواهد داشت .

با گل‌ها دوست باشید

گیاهان و گل‌ها نه‌تنها شم عشق و علاقه را منتقل میکنند , بلکه تنش‌های محیط را هم کاهش می دهند . نگاه کردن به گل‌ها شم خیر باطن بشر به‌وجود می آورد , این شم را از دست ندهید . برای ارتقاء حس خوش از گل‌های رنگ روشن استفاده نمائید . ضمنا , رسیدگی به گیاهان در دوران بارداری قادر است سرگرمی لذت قسمتی به حساب آید .

تهویه مطبوع

در دوران بارداری سیستم تهویه مطبوع به‌خصوص در آشپزخانه مضاعف با اهمیت است ; چون تغییرات هورمونی که در تن ماد‌رها حادثه میفتد آن‌ها را به بوهای گوناگون مهم کرده و تغییرات دمایی بدنشان هم در کیفیت زندگی‌شان تأثیر بسزایی خواهد داشت . اعتنا فرمائید که دمای مطلوب این دوران 26 – 24 رتبه سانتی‌گراد ‌است .

چینش اتاق نوزاد

بخش اعظمی از زوج‌های برنا , علاقمند به پباده سازی و چیدمان اتاق کودکِ در راهِ خویش میباشند , البته اعتنا نمایید که حتی‌الامکان از رنگ‌آمیزی در‌این دوران جلوگیری فرمایید ; چون بوی رنگ می تواند اثرها منفی بر جنین داشته باشد , ولی در شرایطی‌که نمی‌توانید از آرزوی ساخت اتاق رویایی فرشته کوچکتان دل بکنید , اعتنا نمائید که از رنگ‌هایی که مبنا گیاهی دارا‌هستند و سوای رایحه می‌باشند استفاده فرمائید . ماسک و دستکش را فراموش نکنید! جامه آستین‌بلند بپوشید تا از تماس رنگ با پوستتان جلوگیری نمایید . در پایان هم پنجره‌ها را گشوده گذارده و از خوابیدن در اتاق نو رنگ‌شده دوری فرمایید .

چیدمان مناسب با امکانات ویژه برای زنان حامله

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.