ادمین کانالهای مستهجن تلگرامی شناسایی شدند

کانال های تلگرامی برای خیلی از افراد جنبه کسب و کار و منبع درآمد زایی شده است ولی بسیاری از کانال های تلگرامی مستهجن می باشند و فیلم های سکسی و پورن در این کانال ها گذاشته می شوند که جنبه بد آموزی دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ادمین کانالهای مستهجن تلگرامی شناسایی شدند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : بازداشت رئیس شبکه مستهجن تلگرامی , حجت الاسلام و المسلمین سیدمصطفی حقی دادستان همگانی و انقلاب راءس استان گلستان از دستگیر رئیس تلگرامی با ۹۰۰ عضو در گرگان خبر بخشید .

 

این فرد با استفاده از کانال اجتماعی تلگرام مبادرت به فعال‌ساز‌ی تیم ها و شبکه های مستهجن می نموده که تعداد آن‌ها به ۱۱۰ مورد رسیده بود که بعد از غربال شدن هرکدام , شبکه یا این که تیم دیگر فعال سازی می نموده است .
او افزود : تبهکار علاوه بر نشر محتویات مستهجن با سوء استفاده
از عدم رعایت پیش بینی ها امنیتی یوزرها شبکه‌های‌اجتماعی مبادرت گرفتن تصاویر فردی
و شماره گوشی تلفن آن ها و و مخاطبین این یوزرها می نموده و بعد مبادرت به تهدید این اشخاص به تکثیر تصاویرو داده ها فردی آن‌ها در صورت اجابت نکردن مراد های مالی و شیطانی می نموده و بعد تصاویر آن‌ها در تیم های مستهجن منتشر می شده‌است .

 

حجت الاسلام و المسلمین حقی ابلاغ داشت : با تشکیل پرونده در دادسرای گرگان
و با همیاری پلیس فتا تبهکار دستگیر و روانه زندان شد .
وی با هشدار و تأکید به خانواده‌ها و پدر و مادر از آن ها خواست حفظ بیشتری نسبت فرزندان برنا و نوجوان خویش داشته باشند چراکه معاند با ساخت شبکه‌های اجتماعی در تراز جامعه اهل ایران در ادامه تخریب اذهان همگانی به‌خصوص جوان ها و نوجوان ها است .
گفتنی است این پرونده در شعبه ۴ بازجویی دادسرای گرگان به سر گروهی قاضی رزاقی نژاد در اکنون رسیدگی است .

ادمین کانالهای مستهجن تلگرامی شناسایی شدند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.