کاپ جام جهانی 2018 و 38 میلیون دلار فیفا از آن فرانسه شد

فیفا هدیه 2018 میلیون دالاری را به فرانسه برترین تیم فوتبال داد کاپ طلای جام جهانی 2018 هم از آن فرانسه شد تیم ملی فرانسه بسیار خوشحال بودند که توانستند فینالیست جام جهانی شده و تا آخر جام جهانی همه رقیبنشان را از میدان بر در نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کاپ جام جهانی 2018 و 38 میلیون دلار فیفا از آن فرانسه شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دو تیم فرانسه و کرواسی، امروز دیدار نهایی جام جهانی 2018 روسیه را برگزار خواهند کرد.

شاگردان دیدیه دشان در یک سو به دنبال کسب دومین قهرمانی خود در این رقابت ها هستند و در آن سو، کرواسی سعی دارد، برای نخستین بار جام را بالای سر ببرد. حال فیفا اعلام کرد که فدراسیون تیم قهرمان رقابت ها، مبلغ 38 میلیون دلار از سوی کنفدراسیون جهانی فوتبال پاداش خواهد گرفت.

همچنین تیم نایب قهرمان در دیدار امروز، 28 میلیون دلار از فیفا دریافت خواهد کرد. در هر دو مبلغ پرداختی فیفا نسبت به سال 2014، 3 میلیون دلار افزایش مشاهده می‌شود.

بلژیک نیز که روز گذشته موفق شد عنوان سومی رقابت ها را کسب کند، 24 میلیون دلار جایزه خواهد گرفت و انگلیس که به مقام چهارمی رقابت ها دست یافت، 22 میلیون دلار پاداش می‌گیرد.

در مجموع، رقم پرداختی فیفا به تیم‌های حاضر در رقابت ها نسبت به دور پیش، بیش از 40 میلیون دلار افزایش یافته است.

یادآوری می کنیم، که در سال 2014، فیفا در مجموع 358 میلیون دلار به تیم ها پرداخت کرد و امسال قرار است این رقم به 400 میلیون دلار برسد. دیدار فینال، امروز در ساعت 19:30 به وقت کابل در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.