کشف حجاب جنجالی الهه فرشچی و خروج از ایران

الهه فرشچی یکی از بازیگران زن سابق در ایران بود او در سریال همه چیز آنجاست در نقش بیتا به نقش آفرینی پرداخت او به تازگی عکس جدیدی از خود در فضای مجازی منتشر نموده است و از اینکه کشف حجاب کرده است بسیار خوشحال می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کشف حجاب جنجالی الهه فرشچی و خروج از ایران را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن :الهه فرشچـی بازیگر سریـــال همه چیـــز آنـجـاسـت و پاپوش صفحـه اینـــســـتـــاگــرامــش را با انـتشار عکـســـی متـفاوت به روز کرد و خبر از یک اتــفاق عجـیـــب داد. ایـــن بازیگـــر جوان سریـال همه چیــز آنجـاســت که در این سریـــال در نقش بیـتا جلوی دوربین رفتــه بود، با انتــشار این عکس خبـــر از کشف حجاب و خداحــافظی از بازیـگـــری داد. این بازیـــگـــر کشورمان به خارج از کشور رفته و گویا ماجـرای کشــف حجاب او مربوط به حضور در خارج از کشور اسـت.

الهـــه فرشچــی با انــتـشـــار عکـــس خود در اینــسـتـاگرام چنیــن نوشت:با درد از اعـماق وجودم ،ناباورانه نابـاورانـــه عشـقــم را ، تمـــام انـــگیزه ام برای ادامـــه ی زنــدگی، ( بازیــگــری ) را رها می کنـــم.

الهه فرشـــچـی کشــف حجاب کرد

الـــهــه فرشـــچـی متولد سال 1368 بازیـگـــر زن ایــرانـــی متولد شهــر کاشان اســت . او تاکـــنون چنـد تله فیــلــم بازی کرده اسـت .


همـــچنـیـــن بخوانـــیـــد : مطالــب جالب و خوانـــدنــی حواشـی هنـــرمندان
الهه فرشچـی بازیـگر همــه چیز آنــجاست

از جمـله :تلـــه فیــلم پاپوش در سال 90 به کارگردانی منوچهـر هادی – تله فیلـــم گدایان ساخــته سیــامـــک خواجــه وند در سال 91 – و بازی در سریال همه چیز آنـــجاست در نقـــش بیتـا سال 93 ساخــتـه شهرام شاه حسـینـــی.


الـــهــه فرشچی سیـنــما و تلویزیون


الــهـه فرشـــچـی از بازیـــگـری خداحـــافـــظـی کرد


عکس های جدیـــد الـــهـه فرشــچی بازیگر همـــه چیــز آنجاســـت

کشف حجاب جنجالی الهه فرشچی و خروج از ایران + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.