کشف حجاب لادن طباطبایی و حضورش در شبکه من و تو

لادن طباطبایی با کشف حجابش در شبکه من و تو همه را شگفت زده نمود او در شبکه من و تو با سر لخت حضور پیدا نموده و مجری یکی از برنامه های شبکه من و تو شد لادن طباطبایی یکی از بازیگران سابق کشورمان بود که در حال حاضر در امریکا می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کشف حجاب لادن طباطبایی و حضورش در شبکه من و تو را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

لـــادن طباطبـایـی، بازیـــگر شناخـتـــه شده که برای درمان بیـماری فرزندش (اوتیســـم) مدتـــی اسـت در خارج از ایـران به سر می برد دیــروز مهـــمان شبــکه من و تو بود و بدون حجاب مقـابل دوربـــیـن ایـــن شبکه حاضـر شد.

لـــادن طبـاطـــبــایــی از بازیگـران سینمـا ، تلویزیون و تئاتـــر ایـرانی اسـت که متولد اردیـبهــشـت ماه سال ۴۹ در تهران است. او در سال ۹۱ در برنامـه هفــت در تلویزیون اعلـام کرد که قصــد دارد برای هیشه از تلویزیون خداحـــافـــظـی کنــد. او در سال ۹۴ به همراه دخترش که به اوتیــسم مبتلـا اســـت به آمــریــکــا مهــاجـــرت کرد تا درمان فرزنـدش را در این کشور انجـــام دهـــد. او جوایز متعددی نیز در سیـــنـــما و تئاتـر به دســت آورده است. ایـن بازیگــر اخــیـرا مهمان شبـکه من و تو شده است و بدون حجـــاب مقــابــل دوربـــیــن های ایـــن شبکــه حاضـر شده است.

کشف حجاب لادن طباطبایی

کشف حجاب لادن طباطبایی و حضورش در شبکه من و تو

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.