راه های موثر کلفت شدن و بزرگ شدن آلت تناسلی

آلت تناسلی برخی از افراد کوتاه می باشد مردها  در رابطه زناشویی بسیار مشکل ساز می باشد بسیاری از مردان دلیل کوتاه بودن آلت تناسلی خود بسیار افسرده می باشند درمان کوتاهی آلت تناسلی مردانه در عمل پزشکی بسیار راحت می باشد چون علم پزشکی پیشرفت های زیادی کرده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر راه های موثر کلفت شدن و بزرگ شدن آلت تناسلی را در سایت مجله دانستن خواهید خواند با ما همراه باشید.

رویکرد های مفید کلفت شدن و بزرگ شدن آلت تناسلی
تولید نظیر و ادامه ی بقا بدون شک یکی‌از مهم ترین گرفتاری های انسان از زمان خلقت بوده و تا انتهای عالم هم خواهد بود و این امری به طور کامل ارگانیک است که هر موجودی ( و آدم ) برای محافظت و باقی ماندن گنجینه های ژنتیکی خویش در طبیعت سعی نماید .

 

از اینرو در جامعه ها متعدد اندام جنسی مرد تحت عنوان اقتدار مردانگی و تضمین بقای نسل به اکانت می آمده است ( و در بخش اعظمی نقاط هنوز نیز به همین صورت باقی‌مانده است )
جدای از این‌که آیا میزان اندام جنسی مردانه ارتباطی با اقتدار آبستن نمودن و بقای نسل داراست یا این که خیر , مسائل ای که نسبتاً در تمام مردان به چشم می خورد این است که “ آیا مقدار ی آلت کوچکی دارند؟ ” یا این که “ چطور میتوان میزان ی آن را بزرگتر کرد؟ ” .

 

با دقت به این‌که این مسائل نسبتاً در قشر نوجوان و برنا جامعه توسعه و گسترش یافته و حجم تبلیغاتی که قرصها و دستگاه های متعدد را برای این خواسته توصیه می کنند , ارتقا یافته است برآن شدیم تا حقایقی را که شاید در زمینه ی آن‌ها اطلاعاتی ندارید با شما دربین بگذاریم .

 

از نگاه علمی و عملی , فقط شیوه برای ارتقاء سایز آلت , جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده می کنید ( مثل لارجر جعبه , قرصهای تقویتی , ژل , کرمهای گیاهی و … ) صرفا اتلاف وقت و به هدر دادن سرمایه است .

 

روش جراحی هم پیچیدگیهای خویش را داراست و شاید عوارضی مثل خون‌ریزی , عفونت و بدفرم شدن عضو را در‌پی داشته باشد .

 

چرا مردان از بابت میزان آلت خویش نگرانی دارند؟

با وجود این که عمده اشخاص دارنده مقدار و حجم کافی ( و بیشتر از کافی ) برای عشقبازی و داشتن ارتباط زناشویی مناسب میباشند ولی به دلیل این که انتقال ادله وراثت و ژنتیکی بر عهده جنس نر هست

 

مدام نگرانی هایی از بابت بضاعت های جنسی موجود هست و این تصور حاکم است که “ هرچه بزرگتر بهتر! ”

 

و احتمال دارد ادله این‌که اکثری از یوزرها از روش نشانی اینترنتی از ما درخواست تکثیر مطلبی دراین مورد را داشتند , همین تصور باشد .
ارتقاء سایز آلت تناسلی و حقایقی که می بایست بدانید
ارتقا سایز آلت تناسلی و حقایقی که بایستی بدانید

 

با دقت به ترویج یافتن این مورد بین جوان ها بر آن شدیم تا حقایقی درباره‌ی ارتقاء سایز آلت تناسلی مردان در‌این بخش

ارائه دهیم با ما همراه باشید .

 

میزان آلت تناسلی آقایان بر حسب سن

رویکرد های ارتقا مقدار ی آلت تناسلی

ارتقاء سایز آلت تناسلی به روش دارای اعتبار پنیمور

جراحی زیبایی و تنگ کردن آلت تناسلی خانم ها + تصاویر

 

ساخت نظیر و ادامه ی بقا بدون شک یک کدام از مهم‌ترین گرفتاری های انسان از زمان خلقت بوده و تا انتهای جهان هم خواهد بود و این امری تماما ارگانیک است که هر موجودی ( و آدم ) برای محافظت و باقی ماندن گنجینه های ژنتیکی خویش در طبیعت عملکرد نماید .

 

از اینرو در دولت ها گوناگون اندام جنسی مرد تحت عنوان توان مردانگی و تضمین بقای نسل به اکانت می آمده است ( و در اکثری نقاط هنوز نیز به همین صورت مانده است ) .

 

ارتقا سایز آلت تناسلی و حقایقی که بایستی بدانید

 

جدای از این‌که آیا میزان اندام جنسی مردانه ارتباطی با توان آبستن نمودن و بقای نسل دارااست یا این که خیر , مسائل ای که نسبتاً در تمام مردان دیده میشود این است که “ آیا مقدار ی آلت کوچکی دارند؟ ” یا این که “ چطور میتوان مقدار ی آن را بزرگتر کرد؟ ” .

 

با اعتنا به این‌که این مسائل نسبتاً در قشر نوجوان و برنا جامعه توسعه یافته و حجم تبلیغاتی که قرصها و دستگاه های گوناگون را برای این خواسته پیشنهاد می کنند , ارتقاء یافته است برآن شدیم تا حقایقی را که شاید درخصوص آنان اطلاعاتی ندارید با شما در بین بگذاریم .

 

 

از نگاه علمی و عملی , صرفا منش برای ارتقاء سایز آلت , جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده می‌کنید ( نظیر لارجر جعبه , قرصهای تقویتی , ژل , کرمهای گیاهی و … ) صرفا اتلاف وقت و به هدر دادن سرمایه است .

 

روش جراحی هم پیچیدگیهای خویش را داراست و شاید عوارضی مثل خون‌ریزی , عفونت و بدفرم شدن عضو را به دنبال داشته باشد .

چرا مردان از بابت مقدار آلت خویش نگرانی دارند؟

با وجود این‌که عمده اشخاص دارنده مقدار و حجم کافی ( و بیشتر از کافی ) برای عشقبازی و داشتن ارتباط زناشویی مناسب اما به دلیل اینکه انتقال عامل وراثت و ژنتیکی بر عهده جنس نر میباشدهمیشه نگرانی هایی از بابت توانایی های جنسی وجود دارد و این تصور حاکم است که “هرچه بزرگتر بهتر!” و شاید دلیل اینکه بسیاری از کاربران از طریق ایمیل از ما درخواست انتشار مطلبی در این زمینه را داشتند، همین تصور باشد.

مطمئنا اگر یک خانم این مطلب را مطالعه کند از اینکه مردان تا این حد نسبت به این مساله نگرانی دارند متعجب خواهد شد چرا که مطالعات روانشناسی نشان میدهدخانم ها به گونه ای کاملا متفاوت با این مساله برخورد میکنند و چند سانتی متر بزرگتر یا کوچکتر بودن اندازه آلت چندان اهمیتی برای آنها ندارد!

 

از دید روانشناسان از مهمترین دلایلی که این مساله فکر و ذهن قشر جوان و نوجوان را درگیر کرده است، مشاهده فیلمهای مستهجن و مبتذل میباشد که فرد با دیدن آنها و مقایسه خود با آن افراد این سوالات و نگرانیها در ذهنش ایجاد میشود.

لازم است بدانید که اکثر بازیگران اینگونه فیلمها دارای اندازه های طبیعی و نرمال نیستند و بعضا چندین بار تحت جراحی های متعدد و متنوع قرار گرفته اند.

 

سایر طبیعی آلت چه قدر باید باشد؟

این یک حقیقت است که اندازه ی اندام تناسلی چندان اهمیتی ندارد و زنان به این خاطر سمت شما جذب نمیشوند! بیش از نیمی از جمعیت بانوان نمیتوانند نگرانی مردان در این زمینه را درک کنند!

حقیقت دیگری که باید بدانید این است که خانمها عمدتا از دو منظر به این قضیه توجه میکنند:

بعضی از خانمها واقعا از آلت بزرگ بیزار هستند و احساس ترس و وحشت دارند (و همین مساله باعث میشود در روابط زناشویی لذت کافی را تجربه نکنند که همین امر منجر به سرد شدن روابط خواهد شد)

برای بعضی دیگر از خانمها قطر آلت مهمتر از طول آن است. به این دلیل که قطر آلت است که سبب کشیده شدن دیواره ی واژن میشود و احساس لذت برای خانمها ایجاد میکند.

جالب است بدانید اکثر سایزها در حالت نعوظ بسیار به هم نزدیک هستند. اندازه ی طبیعی آلت در حالت نعوظ (ایستاده) بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر است و این محدوده، اندازه ی طبیعی محسوب میشود.

ولی بازهم تکرار میکنیم که اندازه ی آلت اهمیتی ندارد چرا که در طول زمان مقاربت، اندازه ی واژن با اندازه ی آلت سازگار میشود (با هر اندازه ای).

اندازه واژن در حالت طبیعی در خانمهایی که زایمان نداشته اند حدود ۷٫۵ سانتی متر است. برای آندسته که زایمان داشته اند کمی متفاوت است.

در صورت تحریک و تهییج جنسی، اندازه واژن تا حدود ۱۰ سانتی متر میرسد.

این بدین معناست که آلت ذکور میتواند تمام واژن را به طور کامل دربر بگیرد مگر در آندسته افراد که دارای میکروپینس (Micro penis) یا کوچک بودن بیش از حد آلت هستند (یعنی کمتر از ۸ سانتی متر در حالت نعوظ).

ولی همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، واژن این قابلیت را دارد که به اندازه های بزرگتر نیز تغییر اندازه دهد بنابراین برای سایزهای بزرگتر نیز مشکلی وجود نخواهد داشت.

* در صورتی که احساس میکنید جزو میکرو پینس هستید باید با پزشک عمومی یا متخصص اورولوژیست (مجاری ادراری) مشورت کنید.

 

چه راه هایی برای افزایش سایز آلت وجود دارد؟

کمپانی ها و شرکتهای زیادی با ارائه ی محصولات افزایشی با قیمتهای گزاف، پولهای هنگفتی بدست آورده اند.

کنگره ها و کنفرانسهای جدید پزشکی که در زمینه ی افزایش سایز برگزار شده اند، در مورد محصولاتی که در ماهواره و اینترنت تبلیغ میشوند بحث کرده اند.

نتایج این کنفرانسها در مورد محصولات مذکور به طور خلاصه در لیست زیر آورده شده است:

قرص ها و بسته های افزایشی: اتلاف زمان
جراحی افزایش سایز آلت: نامطمئن و بعضا خطرناک
تمرینات افزایش طول: بی اثر و بی فایده
دستگاه های کششی برای افزایش طول: کاربرد بسیار کم و نتایج نامطلوب

از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده میکنید (مانند لارجر باکس، قرصهای تقویتی، ژل، کرمهای گیاهی و …) تنها اتلاف سرمایه و وقت است.

روش جراحی نیز پیچیدگیهای خود را دارد و ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت و بدفرم شدن عضو را در پی داشته باشد.

در بین روشهای جراحی، بیشترین کاربرد مربوط به بریدن لیگامنت (رباط) نگهدارنده ی آلت است. بدین ترتیب قدرت نگهدارندگی کاهش میابد؛ آلت آویزان شده و بلندتر به نظر میرسد ولی اندازه ی اصلی تغییری نکرده است.

روش دیگر نیز تزریق چربیهای خود فرد به بافت آلت است که سبب حجیم شدن آن میشود ولی این روش میتواند اختلالاتی را در نعوظ ایجاد کند.

روشهای جراحی تنها به افرادی پیشنهاد میشود که در گروه میکرو پنیس قرار دارند و مطالعاتی که انجام شده است نشان میدهد حدود ۷۰% مردانی که از طریق روش جراحی (که تنها راه موجود است) اقدام کرده اند، به نتایج مطلوب نرسیده اند و از نتیجه عمل ناراضی بوده اند.

پیشنهاد روانشناسان

روانشناسان به افرادی که در این زمینه نگرانی دارند ( و در گروه میکرو پنیس نیستند) پیشنهاد میکنند که به جای تمرکز بر روی اندازه ی آلت، که نگرانی بیهوده ای است؛ تکنیکهای عشقبازی را فرا بگیرند.

برخلاف مردان که در طول یک رابطه از بعد جسمانی بیشتر لذت میبرند، زنان باید قبل از شروع رابطه از لحاظ روانی کاملا آماده شده باشند.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم برای خانم ها اندازه چندان اهمیتی ندارد، بلکه طرز رفتار و نحوه ی عملکرد شما است که برای آنان لذت را به ارمغان می آورد.

 

راه های موثر کلفت شدن و بزرگ شدن آلت تناسلی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.