کلیپ کارشناس یزدی و ماجرای تشت آب و شیر و گلبرگ و …

کلیپ کارشناس یزدی

کلیپ کارشناس یزدی و ماجرای تشت آب و شیر و گلبرگ و ...

ویدئویی از صحــبــتـــ هــای یک کارشـــنــاس خانواده در شبکــه استـانــی یزد پخش شده که علاوه بر ــپربــازدیـد بودن در شبـکــه های اجـتمـــاعــی، بازتــابـ ـهای فراوانـــی داشـــته و حتـــی باعـــث عذرخواهی شبـکــه اسـتـــانـــی یزد هم شده است. کارشــنــاس خانواده ایـن برنـــامـه در ویدئوی 3 دقـــیـــقـــهـــ ـای منتشــر شده از ایـن برنــامـه میـــ ـــگوید: «کاری که از خانمـــ هـــا میــ ـخواهم انجـام بدهند و مطــمئن هسـتم که در برابرش جبهه میــ ـــگـــیرنـــد، ایـن است اگر میـــ خواهـنــد تا یک ماه مردشــان شارژ باشـــد، از تشـت آب اســـتـفاده کنـــند.

یک تشت آب ولرم که چنــدتـــا گلــبــرگ روی آن ریــخـتــه یا گلــاب و نمـک دریـــایـی که برای کاهــش اسـتـــرس خوب است در آن میـ ـریزیــم و اگر بخواهــیـــم خیلـی کولاک کنــیــم، به جای آب در تشـت، شیـر میـــ ــریـــزیــم.

سپـــس از شوهرتان بخواهیـــد پاهـایش را در تشــت بگــذارد و شروع به ماســاژ پاهای وی کنید تا معجزهـ ـاش را در زندگــیـ ــتان ببـــیـنـــید. به شوهرتـان بگویید که آقایی میـــ ـــخواهم جادوی عشـقت کنـم.

همـان طور که ماساژ میــ ــدهـید، یک بوسه هم بر پــای شوهرتـــان بزنـیــد. حتـــی اگــر شاغـــل نیسـت و در خانـه معـطل میـــ ــچـــرخـــد یا اصـــلــا دست بزن دارد و حتـی اگر معــتـاد هم هست ایرادی ندارد، روند ماساژ، شیـر و بوسه را متوقف نکنیـــد تا نتـــیجـه ـــاش را ببــیــنـــیــد…»

کلیپ کارشناس یزدی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.