کمپانی فیلمسازی شهاب حسینی به نام ندای هفت آسمان در امریکا

شهاب حسینی در پستی که به تازگی در اینستاگرام منتشر نموده است درباره کمپانی فلیمسازی خود آمریکا خبر داد و اظهار نمود که دو سال است در حال تاسیس این کمپانی در امریکا می باشد و بالاخره بعد از تلاش فراوان موفق به تاسیس چنین کمپانی شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کمپانی فیلمسازی شهاب حسینی به نام ندای هفت آسمان در امریکا را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

عـلـت تاسـیـــس کمـــپانی فیـــلـمـســـازی شهــاب حسینـــی در آمـــریکا

به گزارش سایتدانستن: شهــاب حســـینی کمــپانــی فیلمسازی خود را در آمریـــکــا تاسـیــس کرد. انـتشـار این خبــر با شایـــعــات فراوانی دربـاره شهـاب حسـیـــنی بازیــگر سریــال شهــرزاد همراه بود و عده ای خبـــر از مهـاجــرت ایــن بازیـگر کشورمـــان به آمریکـــا دادنــد.

شهاب حسینـــی با انـتشار پســتی به شایـعات خاتـمه داد و دربـــاره تاســـیـس این کمپـانی فیـــلـــمــسازی در آمریـکـــا توضیح داد.
توضیح شهـــاب حســیــنی دربــاره تاســیــس کمپانی فیـلمســازی در آمـــریـکا


شهــاب حســـیـنـی و تاســـیـــس کمپـــانــی فیلـــمســازی در آمریـــکــا

شهاب حسـینـی با انـتــشار پســتــی در ایـــنسـتـاگرامـــش نوشت :دوستـان عزیـز، هموطنــان مهربــان و مردم گرامـی. سلــام. امیـــد که حال دل همـگی ما رو به بهـــبود باشه .
پیرو خبــری که در خصوص فعالیـــت های اخــیـر بنده منــتـشر شده لازم دیـدم توضیح مخـتصــری به محضر شما تقدیم کنم .
در پی فعـالیــتی که از دو سال پیش آغـاز کردم به لطف الهی موفق به تاســیـس شرکت فیـــلمــســازی با نام ندای هفــت آسمان شدم که هدفی جز کشـــف آثــار و اســـتعـــداد های جوان را در حیطه های مخــتلــف نمایــشـی اعـم از تئاتـــر، سیـنمـا، فیــلـم های کوتاه، مســـتـنــد، انـــیمیـشـن، دنـبال نمـــیـکنــد که در راســـتـای هدفی اســـت که همواره در جهـــت اهمــیت به وجود منابـــع انسـانـی برای خود تعـــریف کردم و امیدوارم به یاری یگانــه یار، موفق به ایـــن مهـم شوم. در عین حال ایـــن شرکـت دارای خواهـر دوقلویی در آمــریـــکا اســـت به نام seven skies entertainment که در راسـتـای تولیــد آثار نمـایشی در حوزه های مخـتلف آن با اســـتـــخـراج از منــابـع غنی فرهـــنــگ و ادبــیـــات ایـــران زمـــین به ثبـــت رســـیــده و تاســـیـــس شده به ایـن امـــیــد که جایگـــاهـــی برای ارائه غنـای فرهـنــگی ادبیـات و هنـــر ایران در بازارهـــای جهـــانی باشـد. این هدف جز با عشق خالـصــانـــه، تلاش صادقـــانه، و دعــای خیر شما مردمــی که همواره دلـتون برای عزت و سربـــلـنــدی این سرزمــیــن میـتپه در دستـرس نخواهـد بود .
از صدای سخــن عشق ندیــدم خوشتر
یادگـــاری که در این گنـبـــد دوار بمانــد .

شهاب حســـیـــنـی بازیــگـــر سیـنـــما و تلویزیون

شهاب حســینـی از سال 80 با بازی در فیـلـم رخــساره امـیــر قویدل وارد دنـیـــای سیــنـــما شد و خیلی زود توانـست به یکی از چهـره های سرشنـــاس سینمـا تبــدیـــل شود.


شهـــاب حسیـــنـــی برنده نخـــل طلای جشــنواره کن

شهــاب حسیـــنــی یکـی از افـتخـــارآفـــرین های عرصه هنـــر است که تابحـــال جوایـز متـــعـــدد داخلـی و خارجـی زیـــادی را برای کشورمــان به ارمغـــان آورده اســـت. شهاب حســینی در جشـــنواره فیـلم کن 2016 با ایـــفــای نقــش در فیـــلـــم فروشنـــده به کارگــردانی اصـغر فرهـــادی ، توانـست جایزه بهتریـــن بازیـگر مرد جشـــنواره فیلم کن را از آن خود کند. او همـچـنیـن خرس نقره ای بهـتــرین بازیـــگـر مرد جشـنواره بین الـــمــلـــلــی فیلـــم برلـیـــن 2011 را کسب کرد و اکـــنون کمـــپــانــی فیــلــمـــسازی را در آمــریکا تاسیـس کرده اســت.


شهاب حســیـنـــی در نمایی از سریـــال شهرزاد

کمپانی فیلمسازی شهاب حسینی به نام ندای هفت آسمان در امریکا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.