محمدرضا گلزار به زلزله زدگان غرب کشور کمک مالی نمود

زلزله ای که در غرب کشور در استان های کرمانشاه و ایلام اتفاق افتاد باعث ناراحتی همه هموطنمان در ایران شد بسیاری از بازیگران و افراد مشهور برای کمک به زلزله زدگان کمک های مالی نمودند که یکی از این افراد مشهور سوپر استار محمدرضا گلزار می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر محمدرضا گلزار به زلزله زدگان غرب کشور کمک مالی نمود را در مجله خبری دانستن خواهد دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : کمک رضا گلزار به زلزله زدگان , جواد خیابانی در روزهای پیشین یاری های متعددی را از چهره های مطرح اخذ کرده اعم از رضا گلزار سوپر استار سینمای جمهوری اسلامی ایران . خیابانی با اشاره به کمک رضا گلزار گفته است :
” یک کدام از مردان زمانه ۴۰ میلیون تومان به اینجانب اعطا کرد و اعلام‌کرد که برای زمین‌لرزه زدگان کانکس تهیه و تنظیم کنم .
این مرد محمدرضا گلزار است و حقیقتا از وی متشکرم . جامعه هنری ما خیلی درین اتفاق امداد کردند ; جواد رضویان و فاطمه گودرزی هر توشه برای گردآوری امداد از صبح می‌آیند . ”

بیوگرافی رضا گلزار

محمدرضا گلزار ( زاده ۱ فروددین ماه ۱۳۵۶ ) هنرپیشه سینما , نوازنده گیتار , خواننده و نوع آگهی‌های تبلیغاتی اهل ایران است .
او در آخرها ده سال ۷۰۰ خورشیدی در کشور ایران به آوازه رسید .
گلزار فارغ‌التحصیل حرفه مهندسی مکانیک از دانش گاه آزاد اسلامی است .
گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین‌بار در فیلم سینمایی سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه
کرد .
با این که یک‌سری باری تا آستانهٔ بازی در فیلم‌های کارگردانانی زیرا بهرام بیضایی برای فیلم لبهٔ پرتگاه , داریوش مهرجویی برای فیلم میهمان مادر , مسعود کیمیایی
برای فیلم سربازان آدینه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت ولی هیچ کدام به فیض نرسید .فیلمنامه شیش و بش بوسیله گلزار در سال ۱۳۸۶ در بانک فیلمنامه ثبت شده بود .

محمدرضا گلزار به زلزله زدگان غرب کشور کمک مالی نمود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.