کیم کارداشیان رقاص مشهور امریایی از ازدواج آخرش می گوید +عکس

کیم کارداشیان رقاص مشهور

به گزارش مجله دانستن : کــیم کارداشیان در حال حاضر یکــی از مشــهورتـریـــن و خبـــرسازتـریـــن ستاره های جهان اســت. بسیـاری از کارهــای او موجب انـــتـــقاد منـفی شدید و برخـــی هم مورد تحــسـین اطرافــیان و طرفـدارانـش قرار گرفـته اسـت.

کیـم معتـــقد اســت که باید از اشــتـبـاهات گذشـتـه درس گرفـت.
به عنوان مثال او در مورد ازدواجــش با کانیـــه وست می گوید: «از این که زودتــر با این فرد ازدواج نکـردم، پشــیمانـــم. من کانیه را قبـــل از ازدواج اولم می شنــاختــم.
در واقــع من با ازدواجم با فرد دیـگری، دل او را شکـــســـتم. امــا حال که به او جواب مثــبــت دادم خوشحــالم، فقـط کاش زودتر ایـن کار را می کردم.»

کیم کارداشیان رقاص مشهور امریایی از ازدواج آخرش می گوید +عکس

کیـمــبرلی «کیـــم» کارداشـیـان وست (به انگــلـیسی: Kimberly Noel Kardashian West) زادهٔ ۲۱ اکــتبـــر ۱۹۸۰ در آمــریکا، شخـــصـــیـت تلویزیون واقع‌نـــمـــا، بازیگـــر، مدل و بازرگـان اهــل آمریـــکــا میــ‌ـــبـاشـد.

وی که متولد و بزرگ شدهـٔ لس آنــجــلـس، کالیفرنـیــا اسـت، نخـســت به واســطــه دوستـی با پاریــس هیـلتون، و در سال ۲۰۰۷ پس از لو رفتـــن فیـــلــم رابــطه جنــســـی با دوست پسـر سابقــش ری جی مورد توجه رســـانهـــ‌ــها قرار گرفــت.
بعـــدها در آن سال، وی و خانوادهـــ‌ــاش در مجــموعهٔ واقـــع نمای پابـــهـ‌پـــای خانواده کارداشیان ظاهر شدنـــد.

کیم کارداشیان رقاص مشهور

موفقـیــت ایــن مجــموعه منـــجـر به دنـبـــالهـــ‌هـایـــی از جملـــه کورتنـی و کیم نیویورک را تسخـیـر میـــ‌کـــننـــد و کورتـنــی و کیـم میامی را تسخـــیـــر میــ‌ـــکنند شد.

در سال ۲۰۱۰ کیـــم با ۶ میــلــیون دلار درآمد، پر درآمــدترین ستارهٔ سریال‌های واقع نمـا شد.

در سال ۲۰۰۷ یک ویدئوی خصوصی خانـگی که کیم کارداشیان با دوست پســر آن زمــانش، ری جی، خواننــده آر اند بی، ساخـتـه بود فاش شد.
کارداشــیان اقــدامات قانونی علیه ویوایـد ایـنترتیـــمنــت برای حق مالـکیــت نوار را دنبـال کرد.

کارداشیــان در ازای ۵ میـلـــیون دلــار آمــریــکا از پیگیری شکایت خود دسـت کشــیــد و با ویواید ایــنتــرتـــیمنـت تسویه حســـاب کرد.

کیم کارداشیان رقاص مشهور.عکس کیم کارداشیان,کلیپ سکسی کیم کارداشیان,ویدئوی مشهور کیم کارداشیان,کلیپ کیم کارداشیان و دوست پسر سابقش,عکس باسن کیم کارداشیان,کلیپ رقص سکسی کیم کارداشیان,کلیپ گاییدن کون کیم کارداشیان,کلیپ ساک زدن کیم کارداشیان,عکس همسر کیم کارداشیان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.