کیم کارداشیان و قیمت یک شب رابطه جنسی با یک میلیاردر + عکس

کیم کارداشیان

به گزارش مجله دانستن : کیــم کارداشــیــان مدل و تولیـد کنـنده لوازم آرایــشــی که در تمــام جهــان نیز شنـاختــه شده است، اندامـی جذاب دارد طوری که شیوخ عرب را نیز به خود تشــنـــه رابــطـــه جنـــسی نموده اســت. ولیــعـــهـــد عربـســتان نیــز کسـی بود که واقـعا از ته دل می خواست با این مدل مشـهور رابـــطـــه داشـتـه باشــد،ـآن هم در مالدیو.

کیم کارداشیان و قیمت یک شب رابطه جنسی با شاهزاده عربستانی

به گزارش مجله دانستن ، رابــطـــه جنســی ولیــعـــهد عربــســتـــان با کیم کارداشــیـــان پیـشـنـهادی بی شرمـانـــه بود که توسط محمـــد بن سلـــمـان ولیـعــهد برکنـار شده عربــســتــان داده شده بود. ولیعــهـد هوس باز عربســتـــان هزاران فســاد اخلـاقی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است، او در سفری که سال ۲۰۱۵ به مالدیو داشتـــه به کیـم کارداشـیــان پیــشــنـهـــاد داد ه که یک شب در کنار او رابـــطـــه جنــسـی داشـــتـــه باشــد و بابت ایــن همخوابی ۱۰ میـــلیون دلار دریـافــت کند!

کیم کارداشیان و قیمت یک شب رابطه جنسی با شاهزاده عربستانی

شاهزاده عربــسـتــان که نیــامــده برکنــار شد، فردی هوس باز است

لو رفتـن پیشنـــهـــاد رابـطـــه غیراخـلاقی محـــمد بن سلمـــان به کیــم کارداشـیــان

سخـــن گفــتـــن از رسوایی های اخـــلاقی محـــمـد بن سلمـان از حوصلــه ایــن مقــال خارج اســت، بهمیـــن دلــیـــل به مهـم تریــن آنـــهـــا اشاره می کنـیـم، «غانم الـدوسری»، معارض مشهور عربسـتـــانـــی در یکی از افـــشاگری های خود میـنویسـد که طی سفــر محـــمد بن سلـمـــان به جزایــر مالدیو در سال ۲۰۱۵ میــلــادی وی برای یک شب خوش گذرانـــی خود ۸ میـــلیون دلـار هزینه کرده است و طی آن از شمـــاری از خوانـــنـده های معــروف غربــی از جمـلـــه «شکـیـرا» دعوت نمود.

ایـن در حالی اسـت که رسوایـی اخلاقـــی وی با «کیـــم کارداشـیـــان»، همـسر کانـیه وست Kanye West ستاره آمــریــکایی هالیوود در سال ۲۰۱۴ و ایـــنکـــه به خاطــر یک شب بودن با وی پیــشـنهـاد یک میـلـــیون دلـار را داده بود، بر کسی پوشیــده نیســـت.

رابـــطه جنـسی ولیـــعـهـد عربسـتان و کیــم کارداشیان در مالـــدیو

کیم کارداشیـان با کانیـــه وست رپـــر آمریکـــایـی ازدواچ کرده و دو فرزند نیز دارد

الــبــتــه جالـب اســت بدانیــد که، پس از رسیـــدن بن سلـمان به وزارت دفاع و جانـــشـین ولیــعهـــدی این مبـــلغ به ۱۰ میلـیون دلـار افـزایش یافــت، اما گویا این ستــاره هالیوود به ۱۰ میلیون دلـار نیــز رضـــایـت نداده بود، برای همــین بن سلمـــان مبلـــغ را تا ۲۰ میـــلـــیون دلار افزایش داده بود.

کیم کارداشیان و قیمت یک شب رابطه جنسی با شاهزاده عربستانی

کیــم کارداشیان یکـی از مدل های خوش انــدام آمـــریکـــایی اســـت

رابـــطه او با کانــیه وست از طریق انتشار فیــلم غیــراخـلــاقی در فضـــای مجازی بســیار جنــجال به پا کرد

کیـــم کارداشـیان اکنون در زمـــیـنـــه مد فعالـیـت دارد و بسیار ثرومتـــمنــد است

کیم کارداشیان,عکس جدید کیم کارداشیان,کلیپ کیم کارداشیان,فیلم کیم کارداشیان,فیلم و کلیپ کیم کارداشیان,عکس باسن کیم کارداشیان,عکس کس کون کیم کارداشیان,

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.