زیباترین شهر با بناهای تاریخی ژاپن “کیوتو “Kyoto

کیوتو یکی از زیباترین شهرهای کشور ژاپن می باشند این شهر دارای بناهای تاریخی بسیار زیبا می باشد در فصل بهار درختان گیلاس این شهر را زیباتر می نمایند  بناهای تاریخی کیوتو از جنگ جهانی دوم مانده است و اصلا خساراتی به این شهر در جنگ جهانی دوم وارد نشده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زیباترین شهر با بناهای تاریخی ژاپن “کیوتو “Kyoto را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : شـــهر کیوتو Kyoto که توسط تپــه های هونشوی مرکزی احاطه شده، یکـی از بزرگ تریـن شهــر های ژاپن و بخاطــر دانشـگــاه ها و موسســـات آموزش عالـی متـــعددش، کانون آموزشــی ژاپن غربـی به شمـار می رود. ایــن شهـــر با ایـن که یکـــی از مقــاصد گردشــگری بزرگ کشور ژاپـــن محــسوب می شود، موفق شده است عنــاصــر بیـــانــگر تاریخ گذشته خود را حفظ کند.

ایــن شهـــر تنــهـــا شهر بزرگ ژاپن است که از ویرانـــی های جنگ جهـــانی دوم در امـان مانـده است. کیوتو که شهـرت آن از ایـن نکـتــه که محل اقـــامت امپراطور و به مدت 1100 سال مرکز اصـــلـی فرهـــنگــی کشور بوده است، ناشی می شود، نمونه های عالـــی بی شمــاری از جاذبـه های گردشـگــری کیوتو تنـدیـــس ها، نقاشـــی ها و سایــر فرم های هنـری را در موزه ها و گالـــری های متـعــدد خود به نمـایـــش گذاشتـــه اســـت.

ایـــن شهر و جاهــای دیـــدنی کیوتو همچنین جایـــگـــاه معــماری بی نظیر با قدمـــت چند قرن است که بیشتـــر نمونه های آن تحت تاثـــیر بوداییســـم خلق شده اند و در معـابد باستـــانی یافـت می شوند.

کیوتو با وجود 30 معبـــد متـعلـق به فرقـه های مختـلف دین بودائی و 200 زیـــارتگـاه شیـنـتو، نقش بزرگـی در مذهـــب ژاپنی بر عهده گرفـته اســت. اگـــر قصد سفر به کشور ژاپن و بازدید از شهـر بی نظـیـر کیوتو را دارید، بهـتر اســت ابتدا جاذبـــه های منحصر بفرد ایـــن شهر را بشـــنـاسـیـد و برای یک سفــر خاطـــره انـــگیــز برنــامه ریزی کنید. در این مطلـب، به معرفی مهم ترین جاذبـــه های گردشگری این شهـر باستـــانی ژاپن، سفر به کیوتو، می پردازیـم :

قلـعه نیـجو Nijo Castle

قلـعه نیجو Nijo Castle شامـــل دیوارهـا، برج ها و خنـدق آن، در سال 1603 ساخــته شده و سپـس بعـدها به عنوان مقـــر حکومتـی مورد اســـتفــاده قرار گرفتــه اســـت. این مجموعه دارای ساخـتـــمـان های متعـــددی اســـت که شامـــل تعـــداد زیـــادی آثـار هنری مهـم هســتنــد. جالـب تریـن بخـــش های ایــن مجــموعه، دروازه شرقی قلــعـه (هیـــگاشــی اوتمون Higashi Otemon، ورودی اصلـــی قلـــعـــه)، دروازه داخـلــی یا کارامون Karamon که بخـاطــر کنده کاری های عالـــی و تزئینـات فلــزی آن قابـــل توجه است، و فراتـر از آن، میـــکوروما یوز Mikuruma-yose پر نقـش و نگار. مهـم ترین ساخـتـمـان ایـن مجموعه، قصـــر نیـنومارو Ninomaru Palace می باشــد که از پنــج ساخـتــمـــان مجزا که توسط راهـرو هایــی به هم وصل شده انــد و فضـــای بی نظیـــر داخلی که با نقـاشـــی های کانو تانیو Kano Tanyu و شاگــردانش تزئین شده انـد، تشــکیـــل شده است.

اصلی تریــن بنـا نیز تالـار فرستـاده سلطنــتــی Hall of the Imperial Emissary یا ژودان نوما Jodan-no-ma می باشــد نام دارد که در شکوه و زیبایـی، با دو اتـاق مجــاورش نیـنوما Ni-no-ma و توزامورای نوما Tozamurai-no-ma که دارای نقاشـــی های زیـــبـا از ببـــرهــا هسـتند، شبـــاهـــت دارد. چهارمــیــن بنای ایــن مجــموعه ، به نام کورو شوییـن Kuro-Shoin دارای نقاشـــی های حیوانات از آثــار کانو نانوبو Kano Naonobu از جاهــای دیـدنـی کیوتو می باشــد، در حالـی که در آپــارتـمان های خصوصی شوگان Shogun، نقــاشــی هایـــی از چشم انداز کوه ها وجود دارند.

زیارتگاه فوشیمی ایناری تاییشا Fushimi-Inari Taisha Shrine

زیارتگاه فوشیمی ایناری تاییشا Fushimi-Inari Taisha Shrine از جاذبه های گردشگری کیوتو که یکی از مشهور ترین زیارتگاه های کشور ژاپن محسوب می شود، یکی از مکان هایی است که می بایست حتما از آن بازدید کنید. این زیارتگاه در سفر به کیوتو از جاهای دیدنی کیوتو که در سال 711 بعد از میلاد مسیح ساخته شده و به الهه رشد برنج تقدیم شده است، همچنان محل عبور و مرور تجار و بازرگانانی است که برای موفقیت بیشتر دعا می کنند.

بنای اصلی متعلق به سال 1499 میلادی می باشد و مهم ترین ویژگی آن، خیابان 4 کیلومتری فوق العاده ای است با طاق هایی به رنگ نارنجی روشن که هر کدام توسط بازرگانان مختلف اهدا شده اند. گذر از تمامی 32 هزار طاق این خیابان، حدود دو ساعت زمان می برد. نکات قابل توجه دیگر، مجسمه های متعدد از روباه هایی که به عنوان پیام رسانان خدایان شهرت گرفته اند، در امتداد این مسیر هستند. حتما از فروشگاه ها و غرفه هایی که در ورودی زیارتگاه قرار دارند شیرینی های سنتی ژاپنی بخرید.

پـــاویون طلـایـی یا کینـکــاکو جی Kinkaku-ji

پاویون طلایـی از در سفـــر دبـــه کیوتو بی نظیر یا کیـنکــاکوجی Kinkaku-ji که در قرن 14 میــلــادی به عنوان ویلــای شوگان آشـیـکـاگـــا یوشیــمـیــتسو Ashikaga Yoshimitsu ساختـه شده و امـــروزه به عنوان یک معـبد بودائی شنــاخــته می شود، یکـــی از زیــبــاتـریـــن و تمـاشـــایــی ترین جاذبه های کیوتو به شمار می رود. نام ایـن بنـــا از برگ طلـــایی که دو طبقــه بالایـــی از سه طبـقه بنا را تزئین کرده، گرفـــتــه شده است؛ نشـانه ای که به باور مردم، تمــام نیرو های منـفی مرتبــط با مرگ را دفع می کنـــد.

ایــن بنا بارها مورد بازسـازی قرار گرفـته اسـت که آخــریــن آن مربوط به دهه 1950 میـلادی می باشد. این معبـد که روی یک برکه بزرگ ساخـــتــه شده، به همان انـــدازه که بخاطـر محیـــط زیبــای اطـــرافـش نیز مشـهور است، به دلـیل پاگودای سنگی قدیــمی اش (گونه ای برج با بام هایـی چندلـــا و رده وار که در ویتـنام، چین، کره، ژاپـــن و دیـــگر کشور های شرقـــی آســـیـا ساخـته می شوند) و چایخــانه مخصوص سنـتی آن نیز در سفر به کیوتو از مجموعه جاذبـه های گردشگری کیوتو بسیار شنــاخـــته شده است.

مـعبد کیومیزو درا Kiyomizu-dera Temple

معـبد کیومیزو Kiyomizu در سفـــر به کیوتو در قسمت شرقـــی کیوتو، یکـــی از بنـــا های مهـــم ثبت شده در فهـرست میــراث جهــانـــی یونسـکو از مجموعه جاذبـــه های گردشگـری کیوتو به شمار می رود و در مکــانـــی بســیار زیـــبــا روی کوه اتووا Otowa، مشرف به شهـر کیوتو قرار گرفتـــه اسـت. بازدید کنـــنــدگان می تواننـد از قدم زدن در امـــتداد مسیـر چایـخانـــه به سمت معـــبــد که پر از فروشگــاه های کوچک و مغازه های فروش صنــایع دستی می باشــد، لذت ببـرند. این بنا در سال 790 میلـــادی ساخــتـه شده و به کانـــن 11 سر ، الـــهـه بودایـی رحـــمـت که مجســـمه اش در ایــنـــجا دیــده می شود تقـدیـم شده اســـت.

بنا های امروز ایـــن معبــد از جاهـای دیـدنــی کیوتو ، بعــد از سال 1633 در دوره توکوگاوا شوگان سوم Tokugawa Shogun که لمیـــتــسو Iemitsu نام داشـت برپا شده اند و بر فراز صخره بزرگــی در آبـشار اتووا Otowa قرار دارنــد. ایوان بزرگ تالـار اصــلی از مهـــم تریـــن بخش های ایــن معـبد از جاذبه های گردشگـری کیوتو به حســـاب می آید که روی ستون هایی به ارتفـاع 30 متـــر واقع شده اســـت و برای اجـــرای مراسم و رقــص های صحـنــه ای مورد اســتفاده قرار می گیرد. از ایـن ایوان، چشــم انـــداز های خارق الـــعاده ای از شهر و تپه های پر درخت اطـراف آن به چشــم می خورد، بخـــصوص در فصل پاییــز که رنگ برگ ها به طرز زیـبایـی تغـــیـیــر می کنـــد.

مـعـبـد سانـجو سانگــن دو Sanjūsangen-dō Temple

نام معـبد سانـجو سانـگـن از جاهـــای دیدنی کیوتو دو Sanjūsangen-dō یا معبد رنـگویین Rengyoin از غیــر معـمول بودن ساخــتـــارش می آیــد. نمای بیــرونی این بنا به 33 (سانجو سان در زبــان ژاپـــنــی) بخــش (گن در زبان ژاپنی) تقســـیـــم شده است تا ایــن عقـــیده را که کانــن Kannon، خداوند رحـــمت، دارای 33 شخـــصــیـت گوناگون اســت، به نمایش بگذارد. ایـــن بنــا در سال 1164 میـلادی ساخـتــه شده اسـت؛ اما چیـزی که امــروزه از ایـــن بنا به جای مانـــده، ساختـمـــان بازسـازی شده ای است که در سال 1266 میـلـادی پس از ایـن که یک آتـش سوزی مهـــیب، بنای اولیـه را تخریب کرد بنـا شد.

به دلــیــل اهمـــیت این بنـــا در گذشــتــه به عنوان محل آموزش نظامـیان، می توان آثار تیــر های شلــیــک شده از کمان ها را بر دیوار ها مشـاهـده کرد. مهم تریـن اثــر از آثار هنـــری این معبد، مجـســـمه سه متر و نیـمـی کانـــن با صد دسـت مشهورش اســت که تاریـــخ ساخــت آن به قرن سیــزدهم میــلادی می رســـد و بخـــاطـر ردیفــی از 500 مجــســمه کانـــن Kannon که در دو طرف آن قرار گرفتـــه انـــد بســـیــار مورد توجه بازدیـد کننـــدگان قرار می گیرد. بخـش قابـل توجه دیـــگـــری که اهـمـیـت بسیاری دارد، 28 تنـــدیس ارتـش آســمــانی ا زجـــاذبـــه های گردشگری کیوتو که از پیـروان کانن به شمار می رفته انـد می باشد که در پشت مجــسمـه کانـــن Kannon قرار دارند.

قــصـــر امپـــراطوری کیوتو Kyoto Imperial Palace

قصر اصلی امـــپـراطوری کیوتو از جاهای دیدنی کیوتو و جاذبـه های گردشگــری کیوتو که کیوتو گوشو Kyoto-gosho هم نامــیده می شود، در سال 794 میــلـادی ساخـته شده اســـت. ایـن قصـــر که چندین بار پس از تخریـــب شدن به دلیـل آتـش سوزی، مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته است، هنوز یکی از پر بازدید ترین مکــان های تاریخی شهـر کیوتو به شمــار می رود. با وجود ایـــن که بنای امروزی قصــر، در سال 1855 میلـــادی ساخـته شده، همـچنــان بســیار تاثیر گذار اســـت.

ایـــن قصــر که فضای وسیـــعی در نزدیکی مرکـز شهـر کیوتو را به خود اختصـــاص داده اســت، دارای ویژگـی های جالبی از قبیــل دروازه های تزئین شده بســیار زیبا، اتـاق ها و ساخــتــمـان های مهم از جمــلـــه تالــار مخصوص برگزاری مراسـم رســـمی یا Shishinden، محــل اقامت امـــپــراتور یا Seiryo-den، سالــن دادگـاه یا Ko-gosho و کتـابــخـانــه امپـــراطوری می باشــد. ورود به محوطه این مکـان زیبــا درسفر به کیوتو و از جاهـــای دیـــدنـــی کیوتو برای عموم آزاد است، اما بازدیـد از قصر، تنـهـــا در تورهـــای دارای راهنمـا امـکـــان پذیـــر است.

معــبـد نیـشی هوگانجـــی Nishi Honganji

معــبــد نیــشـــی هوگانــجــی Nishi Honganji، معــبــد اصـلــی جودو شینـــشو Jodo-shinshu، یک نمونه فوق الــعــاده از معـماری بودایـی به شمار می رود.مهـم تریـــن و جالــب تریــن بخش ایـن معبد، تالــار اصـلـی آن یا همــان هوندو Hondo می باشـــد که در سال 1760 بازسـازی شده است و شامل مجموعه ای از اتـاق های عالـی می باشــد که توسط نقـــاشی هایی با زمـــیـــنـه طلـایـــی و مجــسمه های مهــم متعدد متعـلــق به قرن ششــم میلادی تزئین شده انـد. بخــش جالـب دیگــر، تالـار سازنده بنــا به نام دایـشی دو Daishi-do اســـت که جایگاه مجـــســـمـه تقــدیـس شده شینـــران Shinran می باشــد.

ایــن مجـسمه که در سال 1244 میــلادی ساخـتـه شده، ترکـیــبــی اســـت از ترکیـب لاک با خاکــستـــر جسد شیـــنـــران Shinran. بنای قابل توجه دیــگـــر، دایشوین Daishoin یا گنــجـــیـــنـه Treasury نام دارد که اتـاق های آن با نام نقـاشی های دیواری که در آنــهـا قرار گرفـــتـه انــد، شنـاختـــه می شوند؛ برای مثال، اتــاق گنـــجـــشـک ها (سوزومه نوما) Suzume-no-ma، اتـاق غاز های وحشی (گان نوما) Gan-no-ma، اتـــاق گل داوودی (کیکو نوما) Kiku-no-ma با نقاشـــی های عالی قرن هفدهـمی از گل های طلـایی و سفـــیــد، اثر کایهو یوستسو Kaiho Yusetsu. یکـی دیـگـــر از بخش های جالـــب، معبد هیگــاشــی هونگانـجـی Higashi-Honganji می باشــد که در سال 1602 میلــادی ساخـتـه شده و جایــگـاه تعـدادی از نمونه های عالــی هنـری است. نکتـه مهـمـــی که بایـد در نظـر داشتــه باشـــید این اســـت که تنــهـــا بخـــش هایــی از این مجـــموعه برای بازدیـد عموم می باشــد، بنابرایــن بهــتر اســت از قبل برای بازدید از سایر بخــش ها برنامـه ریـــزی کنـیـد.

موزه ملی کیوتو Kyoto National Museum و موزه هنـــر Municipal Museum of Art

در سفـر به کیوتو، علاوه بر تعــداد زیاد معــابـد قدیـمــی و آثـار هنـری مهــم آنـــهــا، دارای کلکـــسیون های منــحــصر به فرد هنری نیــز هست که در موزه ها و گالری های سطح جهــانــی این شهـــر قرار دارنــد. موزه ملی کیوتو National Museum مشهورتریـن موزه این شهـــر اســت که در سال 1897 تأــسیس شده و مهـم ترین موزه در ژاپن محسوب می شود. این موزه که تمرکـــز آن، بیـشـــتر بر روی هنـر پیـــش از دوران مدرن در آسیا بخصوص نمونه های هنری ژاپنی می باشـــد، در سال 2014 به طور کامـل بازســازی شده و شامـــل نمونه های بی شمــاری از هنرهــای کهـــن و هنـــر های کاربردی است که در چندین ساختـمان به نمـــایش گذاشتـه شده اند.

بنابـراین خودتــان را برای پیاده روی های طولانی آمـــاده کنـیــد. موزه دیگری که از مجـــموعه جاهـای دیــدنی کیوتو و جاذبه های گردشگـــری کیوتو ارزش بازدید کردن دارد، موزه هنــر کیوتو Kyoto Municipal Museum of Art می باشد که در سال 1928 ساخته شده و دارای آثــار مهم از تاکیــشی سیـــهو Takeuchi Seihō یکــی از هنـــرمـنــدان برجــســته قرن بیـــستم کشور ژاپـــن در سفــر به کیوتو اســت.

مــعـابـــد گیون Gion

منـــطقه گیون Gion از جاذبه های گردشـــگری کیوتو منـطقــه ای در شهـــر کیوتو اسـت که به عنوان محلـــه سرگـرمی بسیار مشهور اسـت و می توان سرتـــاســر آن را به صورت پیـاده طی کرد. گیون Gion که در کناره شرقی رودخـانــه کاموگاوا Kamogawa قرار دارد، ترکــیــبـی چنـدگــانه از معـمـاری مدرن و زیـــبـــایـی های تاریـــخی به شمـار می رود که سنـت های بی شمـــار ژاپـنی، از گیشــا ها و لباس های سنتـی پر نقـــش و نگـارشان تا چایـخـانه ها و رستوران های قرن هفـــدهـــمی را به نمایش می گذارد.

منطـــقـه گیون Gion از جاهــای دیدنی کیوتو توسط خیابـان های هانـــامـی کوجی Hanami-Koji، شیـــجو دوری Shijo-dori و پیـــاده رو های ساحلی خیـــابــان شیـــراکــاوا میـنـــامی دوری Shirakawa Minami-dori احاطه شده و بخــاطــر معـــابد فوق الـعاده اش مشــهور است؛ بخصوص بنــای قرن پانــزدهـــمـــی پاویون نقره ای Silver Pavilion یا گینـکــاکوجی Ginkakuji و معـبد چیون ایــن Chion-in، یکـــی از مشهور تریــن معــابد کشور ژاپن. این معــبد به خاطـــر برج دو طبـــقــه ای سامون سان Sammon-san با ارتفاع 24 متری در مرکـــز توجه همگـــان قرار دارد؛ همــچـنیـــن عظـــیـم ترین زنـــگ ناقوس در کشور ژاپن و سفـــر به کیوتو ، با وزن 71 تن، در برج ایـن معـبد از جاذبه های گردشـــگری کیوتو قرار دارد.

ویلای امپـــراطوری کاتـــسورا Katsura

در سفـــر به کیوتو و تماشــای جاهـــای دیــدنـــی کیوتو بدانـــیـد که ویلای امــپراطوری کاتسورا Katsura Imperial Villa که در سال 1624 میـــلـــادی برای اقـــامت شاهـزاده هاچیــجو توشیهیـــتو Hachijo Toshihito، برادر امـــپــراتور گویوزی Emperor Goyozei ساخـــته شد، جایـگـاه یکی از مشهور تریـــن باغ های تاریـخی کشور ژاپن محـسوب می شود. باغ زیـبای این ویلا که طراحـــی آن توسط کوبوری انـــشو Kobori Enshu و همـکــاری خود شاهزاده صورت گرفتـه اســـت، به گونه ای طراحـــی شده که بازدید کنـنـدگــان همواره جلوی همه چیـــز را می بیـــننـد. در سفـر به کیوتو باغ های کوچک تر، دور تا دور یک استـــخـــر بزرگ قرار گرفته انــد و منـظــره قله های کوه های آراشــی یاما Arashiyama و کامـــیــامــا Kameyama از جاهای دیدنی کیوتو در پس زمــیــنـــه آنهـا به چشـــم می خورند.

جالـــب تریـــن بخـــش های ایـــن مجموعه از جاهای دیدنــی کیوتو ، دروازه های میوکی مون Miyuki-mon از جاذبـــه های گردشـگری کیوتو و گذر گاه های متــعدد موجود در باغ هســتـــنـد. برخی از این گذرگـاه ها از سنـگ ریزه های رودخـانـــه درســت شده و برخــی دیـــگر با سنگ های مســـتطـــیل شکــل، سنــگـفـرش شده انـد؛ از میان بوته ها و خزه ها می گذرند و به دروازه های درونی باغ منتــهی می شوند؛ جایــی که یک گروه از ساختــمان ها که به گوتن Goten مشــهور هستـــند قرار دارنــد. یکی از بخـش های ویژه و جالب توجه ایـن مجـموعه، ایوان فرو شیون Furu-shoin می باشد که به طور اخـتصاصی برای مشاهده ماه ساخــته شده است؛ همـچــنـــیـــن سه اتـاق ناکــا شوییـن Naka-shoin با نقاشی های فوق الــعـــاده از هنـــرمـــنــدان پیـشگــام ژاپــنــی که از بخش های مهم ایـــن مجموعه در سفـر به کیوتو به شمـار می رود.

معبد دایتوکو جی Daitoku-ji

معـبد دایـــتوکو از جاهــای دیــدنــی کیوتو جی Daitoku-ji یکـــی از اصــلــی ترین معابـد منـطقه رینــزای Rinzai می باشـــد که در سال 1324 ساخـــتـه شده اسـت و قدمــت بنــاهـای جدیـــدتــر آن به قرن های شانـزدهــم و هفدهـــم میلـــادی می رسـد. از 22 بنـــای موجود در ایـن مجـموعه، هفـت بنــا به روی عموم باز هستــند؛ از جمــلـه دروازه سبـک چینــی کارا مون Kara-mon با کنـــده کاری های بی نظـیرش و دروازه اصلــی دو طبـــقــه سامون Sammon که در سال 1589 ساخــتــه شده و بخـاطـــر نقاشـــی های سقفـی و مجــسمــه های عالـی خود شنــاخـته شده اسـت. سالــن اصـــلی که بوتسودن Butsuden یا داییو دن Daiyu-den نام دارد، در سال 1664 ساخته شده اســـت و شامـل مجســمه شاکــیــامونی Shakyamuni و تندیسی از دایتو کوکوشی Daito-kokushi می باشــد. سایر بخــش های جالـــب، شامل سالـن شینجو آن Shinju-an با مجــسـمـــه ها و زیــارتـگــاه هایـــش که متـــعــلـق به قرن چهــاردهم میلـادی هستــند و یک باغ زیبای زن می باشد.

بــهـترین محــل اقــامــت برای بازدیـــد آســان از نقـاط دیدنی کیوتو

بهتریـــن مکـان برای اقـــامت در کیوتو، پایــیــن شهر، بخـــصوص درون و نزدیـــک منـطـــقـه گیون Gion و منــطقه کاواراماچی دوری Kawaramachi-Dori می باشد. این نواحی در نزدیکی بسیـــاری از جاذبه های گردشـگـری اصلـی، رستوران ها، فروشگــاه ها و مراکـــز تفریحــی شهر کیوتو قرار دارند. در ایـن بخش، به معــرفی برخـــی از بهترین هتـل های نزدیـک به ایـن نواحـــی می پردازیــم :

هتـل های لوکس و گران قیــمت :

هتل ریـــتز کارلتون Ritz Carlton در سفـر به کیوتو در کناره رودخـانـــه کاموگاوا Kamogawa قرار دارد و دارای خدمــات لوکس، چهـار رستوران و یک اســپـای بسیار عالی می باشـــد. هتـــل کانـرا کیوتو Hotel Kanra Kyoto به انـــدازه یک پیـــاده روی کوتاه از ایـــســـتگــاه اصـلی قطار فاصـلـه دارد و دارای اتاق های بزرگ و مدرن با وان های حمام چوبی بسـیـار شیــک می باشــد. در قلـب منــطـقـــه گیون ، هتــل مایفوکان Maifukan، اتاق های بســیــار مجـهـز با یخــچـال های کوچک به میــهــمانـــان خود ارائه می دهـــد؛ همـــچـــنیـــن دارای یک تراس و باغ روی بام است.

هتـــل های شیک با هزیــنه متوسط :

هتل اوهانابو Ohanabo یک هتـــل کوچک و دنج با اتاق های راحــت در یک منطـقه بســـیـــار آرام اسـت و یک رسـتوران بســیــار محبوب دارد. هتـل آنـــتروم Hotel Anteroom برای کســانی که به دنــبال تفــاوت هسـتـنـد مناسـب است. ایـــن هتل دارای یک گالری هنری و اتــاق های منحصــر بفـــرد اســـت که به طرز زیبایــی، کوچک امـا کارآمـــد هسـتنـــد و دارای تراس می باشــنــد. هتـل سیــتــادین کاراسوما گوجو Citadines Karasuma-Gojo با اتـــاق های بزرگ که شامل آشـــپــزخـــانـه و قسمــت نشـــیـــمــن هسـتـند، برای اقـامــت های طولانی تر، انتخاب منــاسبـــی است.

هتـــل خوب با هزیـــنــه منــاسب :

هتل ایـــبـــیس اســـتایــلـز کیوتو ibis Styles Kyoto Station یک هتل خوب در مرکـز شهر است و اتاق های خوب و یک صبـــحانه عالی به میــهمــانان خود ارائه می کنـد. هتل سوپر Super Hotel در قلب منطــقـه خرید کاوارامـاچـی دوری Kawaramachi-Dori قرار گرفـــته اســت، اتــاق های مدرن و دنــج دارد و با صبحـــانــه رایــگــان از میهـمــانان خود پذیـــرایــی می کنــد. برای کســـب کردن تجـربه ای ژاپـنی تر و سنتی تر، بهتــر اســت به ریوکان شیمـیزو Ryokan Shimizu بروید که اتاق های آن دارای بالش ها و دشــک های مخصوص ژاپنـی هســـتـــنـد و یک چشـــمــه آب گرم در محوطه آن قرار دارد.

زیباترین شهر با بناهای تاریخی ژاپن “کیوتو “Kyoto

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.