گرفتن عکس های حرفه ای با اشیای دور ریختنی

عکس های که می خواهید حرفه ای به نظر برسد شما می توانید از زاویه های مختلف یک را ثبت نمایید تا بهترین نوع عکاسی خود را تجربه نمایید عکسی که دوست دارید ثبت نمایید از زاویه با رنگ های زیبا در مکان های مختلف بررسی نموده و عکاسی نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گرفتن عکس های حرفه ای با اشیای دور ریختنی را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : برای به دست آوردن عکس ماهر نیاز نیست حتما جدیدترین و گران‌ترین دوربین و لنز بازار را بخرید ; با امکانات معمولی‌تر نیز می توانید عکس خیر و خوبی بگیرید و ما به شما ترفندهای آن را خوا‌هیم اعلام‌کرد . برای به دست آوردن یک عکس عالی بایستی به میزان کافی خلق کننده باشید . در دنیای روز جاری که روزمره هزاران عکس در اطرافتان و در اینستاگرام و وب مشاهده می کنید , دریافت کردن عکس‌های یگانه و متعدد که شمارا از سایر متمایز نماید ابدا فعالیت سادگی نیست . در‌حالتی که می خواهید سایرافراد متوجه شما شوند , چراچوب ها را فراموش فرمائید و خلاقیت به خرج دهید!

۱ – زوایای مشاهده کرد گوناگون را آزمون نمایید

به جای این که از به عبارتی زاویه‌ای که کلیه میبینند نگاه نمائید و عکس بگیرید , تلاش فرمائید زوایای نو را آزمون فرمایید . چنانچه کلیه سوژه را از روبرو میبینند , شما زیر آن بروید , بالای آن بایستید یا این که چه بسا از درون به آن نگاه کنید! متعدد باشید .

 

۲ – عکس را بشاش نمایید

با استفاده از یکسری چراغ سربی یا این که چشمک زن عکس را بشاش نمایید . می توانید از باد بادک یا این که پولک نیز استفاده فرمایید . حال سوژه شما یک شیء بی روح و خسته کننده نیست , یک شیء براق است .

۳ – بوکه

قرار دادن فروغ و روشنایی پشت سوژه و به دست آوردن تعدادی بوکه رنگی یک کدام از ساده‌ترین شیوه های شگفت انگیز کردن عکستان است .

۴ – به طبیعت برگردید

هر شیئی در بین گل‌ها زیباتر به حیث میرسد . ‌ می توانید از درختان , برگ ها , چمن یا این که هرچیز ارگانیک دیگر تحت عنوان دورنما عکستان استفاده فرمائید و به سوژه تان ظاهری نو و شاداب بدهید .

۵ – نزدیک‌تر گردید

به سوژه نزدیک گردید . یک طرح یا این که جزئیات عالی روی آن پیدا نمائید . در صورتی از لنز ماکرو استفاده فرمایید می توانید آن را شگفت انگیزتر نیز بکنید .

۶ – در دست بگیرید

شیء را در دستتان نگاه دارید یا این که به یک نوع بدهید تا برایتان نگه دارااست . این فعالیت آن را زنده‌تر مینماید .

۷ – آن را تعجب آور فرمائید

شیئتان را در یک فضای به طور کامل مختلف قرار دهید . تعجب برانگیز باشید .

۸ – آن را منعکس نمایید

از یک آینه با بازتاب‌های گوناگون استفاده نمائید . میتوانید از آینه‌های بیشتری استفاده فرمائید و عکستان را فانتزی‌تر نمایید .

۹ – مینیمال نمائید

از کاغذهای رنگی برای یک عکس مینیمال امروزی استفاده نمایید .

۱۰ – از یک استکان آب استفاده نمایید

آب تاثیر شگفت انگیزی داراست . می توانید عکاسی از زاویه‌های متعدد را آزمون فرمایید . نیز چنین می توانید با فروغ و روشنایی بازی نمائید و از لیوان‌های متعدد استفاده نمائید . فیض را خودتان خواهید مشاهده کرد .

گرفتن عکس های حرفه ای با اشیای دور ریختنی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.