گروه دوست داشتنی ماکان بند مهمان امشب دورهمی

گروه ماکان بند مهمان های ویژه امشب دورهمی می باشند که بیشتر جوانان هوادار این گروه موسیقی می باشند رهام هادیان و امیر مقاره خواننده های خوش صدای این گروه می باشند که خیلی زود در بین مردم ایران محبوب و معروف شدند و امشب نیز در دورهمی مهمان مهران مدیری می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گروه دوست داشتنی ماکان بند مهمان امشب دورهمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بــرنامه دورهـمـــی با اجــرای مهـــران مدیری طبـــق روال همــیشگـــی پخـش امــشب پنـــجـشـنبه ساعت 23 روی آنتـن شبکه نسیم میرود . مهـران مدیـــری در برنــامــه امـشــب دورهـــمـــی میزبــان دو خوانــنـده جوان اسـت که چنـد سالـــی اسـت طرفداران زیـــادی در موسیـــقـی پاپ دارنــد.

رهــام هادیـان و امیـر مقــاره دو جوان خوانــنـــده پاپ در گروه موسیــقــی ماکان بند امـــشـــب مهـمــان برنـــامـــه دورهمی خواهنـد بود و شبــی جذاب را برای مخـــاطبان ایــن برنـــامـــه رقم میـزنـند.

شب جذاب دورهـمی با حضور گروه ماکــان بند

صفحـه رسـمـــی برنـــامـه دورهمی با انتشـــار کلیـــپـــی ، خبــر از حضور گروه موسیــقی ماکان بنـــد در برنامه دورهـمـــی داد و نوشت :حضور گروه موسیقی ماکان بنــد در دورهـمی … پنـجشـنبه (٩6/١١/٢6) ساعت ٢٣

بازپـخــش جمعـــه بیسـت و هفــتم بهمــن ؛ ٣ بامداد، ٧ صبح، ١١ صبــح و ٥ بعـــد از ظهــر
گروه موسیــقی ماکـــان بنـــد


گروه ماکــان بنـــد با خوانــندگی رهام هادیان و امیر مقاره

در دنــیــای امروز که موسیـقـی پاپ طرفـداران زیادی دارد و هر روز خوانـــنـده های نوظهوری در این عرصــه مطرح میـشوند ، گروه ماکان بند توانـــست خیــلـی زود جایــگاه ویژه در بیـــن طرفــداران موسیقـــی پیدا کنــد و به محـبوبیت ویژه ای دســت یابـــد.


رهـــام هادیـــان و امیــر مقـــاره خواننده گروه ماکـان بند

رهـام هادیان و امـیـــر مقـــاره دو خوانـنده جوان گروه موسیــقــی ماکان بند هســتــند که به دلــیـــل صدا و سبـــک خاصــی که در خواننـــدگـــی دارنــد خیـلی زود توانــســتـنـــد هواداران زیادی برای خود پیدا کنـــنـــد . در ادامــه شمـا را بیــشتر با ایــن گروه آشـــنـا میـــکـنیــم.

 


رهام هادیان خواننده گروه موسیقی ماکان بند

با برگـزاری اولیـــن کنســرت گروه ماکـان بنـد در سالن میـــلـــاد و استـــقـبال بی نظــیـر از این اجرا ، محـبوبیـت ایــن گروه بیشتر شد . قطـــعـــه معروف ( هربــار این درو محــکم نبنــد نرو ) یکی از محـــبوب تریـن آهنگ های گروه ماکـان بنــد اســت که توسط رهام هادیان و امـیـر مقـاره اجرا شد.

رهــام هادیـان خواننـــده جوان گروه ماکـان بنـد اســـت که در کنــار امیـــر مقاره ارکان اصــلـی این گروه موسیـقی را تشــکـــیــل داده اسـت.

کنــسـرت گروه ماکـان بنـــد در آخرین روزهـای آذر 96 با همکـــاری علی الـماســـی گیـــتار الــکتریک، مجـــیــد عطــرلــی گیـتـــار باس، سهــیــل اَـبـاذری کیـبورد، احـمـد عباس نیـــا درامــز، انوشیروان تقوی گیــتار اســپـــانیش و همــخوان، و مهـران فرشبــاف پرکـاشن، یاشــار خسـروی ساکـســـیفون و مدیـــر هنــری گروه و امــیــر میـلاد نیکــزاد تنظیـــم کنـنده و رهـــبـــر ارکســتـــر برگــزار شد و قطــعه نرو همـچنــان یکـــی از پرطـــرفـدارتریـــن آهــنگ های ایــن گروه بود.


امـــیـــر مقـاره خواننـده گروه ماکان بنـد

امـیــر مقـاره دیــگـر خواننده جوان گروه ماکـــان بنـــد است که علـــاوه بر خواننــدگـــی در حرفه مدلـــیــنگ نیز فعـالــیـــت دارد و صدای خاصـش نقــش مهـمـــی در محـبوبیـت و شهـرت او داشـــتـه است.

گروه دوست داشتنی ماکان بند مهمان امشب دورهمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.