گروه های تبهکار و خلافکار شیطان صفت در جهان

گروه های تبهکار و خلافکار در جهان بسیار زیاد می باشند این گروه ها از وسایل بسیاری برای صدمه زدن به مردم عادی استفاده می نمایند و خیلی هم خطرناک می باشند خیلی از دولت ها که بر سر کار آمده اند بیشتر برای مردم خواستن کمک نمایند و این تبهکاران را از بین ببرند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گروه های تبهکار و خلافکار شیطان صفت در جهان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : همه در زمینه ی تیم های خلافکاری مثل یاکوزا , کارتل های مکزیکی و سه گانه ها شنیده اید و چه بسا دار و گونه های ساختگی و غیرواقعی هم مورد اعتنا قرار گرفته اند . بعضا وجود چنین دار و جور های خلافکاری از مردان برنا و وحشتناک را مثل بعضا فیلم های وحشتناک , بازی های ویدیویی پر‌از کشتار و موسیقی های خطرناک , نشانه خرابی اجتماعی می‌دانند که بها های بشری را نابود ساخته اند ولی بایستی بدانید که دار و گونه های وحشیانه و متخلف فقط مرتبط با دوران امروزی نیستند و این تیم ها در زمان مورخ حضور داشته اند . به‌دنبال شمارا با تنی چند از ترسناک ترین و بیرحم ترین دار و جور های خلاف‌کار در زمان مورخ آشنا خوا‌هیم کرد .

 آپاچی ها

آپاچی ها یک دار و گونه خیابانی در فرانسه بودند که در اوایل قرن بیستم در بحبوحه آغاز مبارزه جهانی اولیه در خیابان های پاریس حکمرانی می کردند . آنان آپاچی خوانده می شدند چون در هنگام یورش چنان خوفناک بودند که هنگامی خبر جنایات آنان به گوش پلیس می رسید , آنان را مثل جنگجویان آپاچی وحشتناک و بیرحم می دانستند . اعضای این تیم خرقه فراوان مختص و مرتبی به بدن داشته و با ظواهر دوچندان نوپرست خویش کلاهی مختص و یک تیشرت خط مش روش به بدن می کردند که خیلی زود شناخته شده و بخش اعظمی از مردمان از طریق خرقه پوشیدن آنان تقلید می کردند هر چند عضو این تیم نبودند . آن‌ها یک ورزش رزمی یگانه خویش به اسم «ساواته» داشتند که همه اعضای مجموعه آن را یادگرفتن می دیدند .

این روش جنگ مبنی بر ضربات مشت و لگد پایدار بود . هنگامی اعضای این تیم در تعداد بسیار با استفاده از این حرفه رزمی گروهی از با حجب و حیا زادگان پاریسی را کتک زدند , بخش اعظمی از با حجب و حیا زادگان این شهر برای دفاع از خویش فوت و فن ساواته را یاد گرفتند تا بتوانند برعلیه حمله ها مداوم آپاچی ها عکس العملی درخور داشته باشند . ولی سلاح مهم آپاچی ها این ورزش رزمی کمبود چون آنها یک سلاح زیاد مختص ساخته بودند که چه بسا منجر حسادت جیمز باند می‌شد . این طپانچه علاوه بر این‌که سلاحی گرم بود می توانست تحت عنوان شمشیر هم مورد استفاده قرار گرفته و با تا کردنش میشد از آن یک پنجه بوکس زیاد حاذق ساخت . آنان با ساخت چنین سلاحی نشان دادند که هیچ ترسی از کشت و کشتار در مقیاس گسترده ندارند .

دار و گونه چهل فیل

یکی چیزهایی که دار و گونه چهل فیل را از سایر تیم های این فهرست متمایز می نماید این است که تمای اعضای این تیم زنان بودند . قبلی از اینکه تفکرات فمینیستی صورت بگیرند , اعضای این تیم دعوا احترام به جنسیت زنان را پیش کشیدند و کارایی آن‌ها برای این بود که در هنگام خرید کردن زنان سوای هیچ مدل مزاحمت و غم در یک محیط سری خریدهای خویش را به شیوه ای مختص انجام دهند . در واقع این تیم با سرخوشی و شور تمام دکان ها را از کالاهای گران بها خالی می کردند .

این تیم از آخرها قرن هجدهم تا میانه ده سال ی 1950 به عمل های خویش ادامه اعطا کرد و به صورت ویژه در نزدیکی شهر لندن کار داشت . نکته دیدنی درباره‌ی این تیم خلاف‌کار این بود که مردان در سلسله مراتب توان نقشی زیاد ضعیف و دون اساس داشتند . سردسته این تیم زنی به اسم مگی هیل بود که به مقدار ی زیبایی تعجب آور اش زنی بیرحم و وحشتناک بود . او رینگ هایی با نگین الماس داشت که شباهت متعددی با پنجه بوکس داشته و در هنگام مواجهه با تهدید از آنها برای زخمی کردن طرف مقابل استفاده میکرد .

هیچ ندان ها ( ملقب به تشت های خونین )

دار و مدل هیچ ندان ها گروهی از وحشتناک ترین و سرسخت ترین مردان در دوران مبارزه داخلی آمریکا در حوزه‌ بالتیمور بودند که برای چیزی زیاد ترسناک خیس از مواد مخدر و یا این که قلمرو پیکار می کردند : انگیزه اساسی آن‌ها سیاست بود . این مجموعه برای فعالان سیاسی ملی گرا که مخالف مهاجران بودند عمل می کردند و مردمان را با تهدید وادار به رأی دادن به اشخاصی که خودشان می خواستند می کردند .

این مجموعه نام خویش را از سیاستمدارانی که مورد حمایتشان بودند می گرفتند چون آنان همواره در جواب به سوالاتی در خصوص این مجموعه وحشیانه می گفتند : ( اینجانب هیچ نمی دانم ( . آن‌ها مرکزها رأی گیری را قرق کرده , با پرچم های نوک تیز به مردمان یورش کرده , آنان‌را به شدت کتک زده و آنان‌را داخل خمره هایی مملو‌از خون می انداختند که به همین علت به آنان مجموعه تشت های خونین داده شد .

آنان چه بسا رأی دهندگان را در زیرزمین های نمناک زندانی کرده و آنها را وادار می کردند به اشخاص متبوع هیچ ندان ها رأی بدهند . یک کدام از اشخاص بدشانسی که بوسیله هیچ ندان ها این موقعیت نامطلوب را تجربه کرد ادگار آلن پو پر اسم و رسم بود که تعدادی روز سپس مریض شده و در غایت درگذشت . آن‌ها همینطور منزل های متعددی را به حریق کشیده و با اشخاصی که به طور داوطلبانه عملکرد می کردند حریق را خاموش نمایند مشغول می شدند .

 

 

کابوکیمونو

اعضای مجموعه کابوکیمونو ( Kabukimono ) که در گویش ژاپنی به معنای دیوانگان است که از گروهی از سامورایی ها که به دلیل نداشتن اربابی که برای وی فعالیت نمایند مست کرده و اقتدار نمایی می کردند سرچشمه گرفته بودند . آنها نوجوانانی زیاد دارای سلاح بوده و مشابه زنان جامه پوشیده و آرایش و پیرایش کرده و اما شیوه کلام بیان کردن و لغت ها متداول مختص خویش را داشتند و موهایشان را بلند می کزدند . آنان جنگجویانی خبره بودند که با تیزترین شمشیرها می توانستند هر کسی را به قتل برسانند . آنان در خیابان ها مست کرده و رقیبانشان را در طی دوئل هایی خونین به قتل می رساندند و در واقع به هیچ چیزی اهمیت نمی دادند . شعار آنها این بود : ( اینجانب قدمت بیش تر از حد درازی داشته ام! ( که نشان می بخشید آنان کوچکترین اهمیتی به ضابطه نداده و از آن هراسی نداشته اند . بعضا بر این باورند که مجموعه های یاکوزا از همین دار و گونه نشأت گرفته اند اگر چه یاکوزاها دوست ندارند با این دار و مدل مقایسه شوند .

ووروسکی میر

دار و مدل ووروسکی میر ( دزدهای رسمی ) در اردوگاه های عمل ناخواسته دوران حکومت شوروی دیرین موسوم به گولاگ صورت گرفتند که گروهی از دزدها , سارقان سرراهی و قاتلانی بودند که برای حمایت از یکدیگر به یک مجموعه مشترک پیوسته بودند . آنها هیچ عشق ای به رژیم شوروی نداشته و یک اداره مخوف یگانه خویش را ساخته بودند که از بعضی از جهات با حکومت بیرحم استالینی شباهت داشت . این تیم دارنده ضوابط خاصی بود که در صورت زیر پا گذاشتن آن‌ها , شخص خاطی در قبال اعضای تیم محاکمه می‌شد . اعضای مجموعه تتوهای خاصی داشتند که بر طبق آن شناخته می شدند , روشی که امروزه هم دربین دار و جور های خلاف کار در‌این مرزو بوم مورد استفاده قرار میگیرد . در آن دوران این مجموعه کارایی می کردند که خرقه و خوراک را به طور قاچاق وارد زندان ها نمایند . این تیم در قاچاق کالا چنان برنده فعالیت کرد که مبنا گذار مافیای روسیه شد .

 

 

موهوک ها

نظیر دار و نوع آپاچی ها , موهوک ها که در قرن هجدهم در شهر لندن عمل می کردند اسم خویش را از یک بستگان سرخپوست به اسم «موهوک» گرفته بودند و گروهی بودند که توقع دارید صرفا در کابوس ها یا این که فیلم های آخرالزمانی مشاهده کنید . بعداز این‌که گروهی از نمایندگان سرخپوستان آمریکایی برای دیدار با ملکه بریتانیا وارد لندن شدند , چنان مردمان شهر را زیر تاثیر قرار دادند که بعضا از جوان ها شهر به افتخار آنها گروهی تشکیل داده و آن را دار و مدل موهوک ها نامیدند . این مجموعه شب هنگام در خیابان ها به مردمان هجوم کرده و صورت مردمان را زخمی می کردند .
بعضی چه بسا صورت قربانیان را به شدت مصدوم کرده , بینی آنان‌را بریده , مردمان را به شدت کتک زده و گهگاه هم زنان را در باطن بشکه های چوبی فرو کرده و از تپه ها بالا برده و آنگاه به زیر می غلتاندند . دهانزد شده بود که اعضای این مجموعه از جوان ها مرفه شهر میباشند و این مورد منجر هراس شدیدی دربین مردمان فقیر شهر لندن شده بود که از ثروتمندان شهر دل خوشی نداشتند . آنان معمولاً مست کرده و در خیابان به آشوب و هرج و مرج دامن می زدند.

 

 

 

دار و نوع پنج نقطه ( The Five Points ) یک مجموعه ایتالیایی – آمریکایی در دوران ممنوع خرید و فروش مشروبات الکلی در آمریکا بود که از میانه قرن نوزدهم تا اوایل قرن بیستم در 5 نقطه از منهتن کار می کردند . آل کاپون روزگاری عضو این دار و نوع بود و بعد ها به یک گانگستر دارای شهرت و رهبر مافیا تبدیل شد . در واقع وی در دوران عضویت درین مجموعه و در طی یک مشاجره در کافه ای زخمی در حوزه‌ صورت برداشت که منجر شد بعد ها به او کنیه «صورت زخمی» داده شود .

گذشته از این که مافیا با جامه های شیک و درخشان در آمریکا صورت بگیرد این دار و مدل پنج نقطه بود که چنین طریق جامه پوشیدنی را دربین تیم های متخلف و گنگستری اشاعه اعطا کرد . آنها برنده ترین و بدنام ترین دار و نوع ی خلاف‌کار نیویورک و احتمال دارد تمام ایالات متحده بودند و ابعاد بخش اعظمی از آن‌ها به عضویت مافیا درآمدند .

 

 

 تاگی

تاگی ها ( Thuggee ) در قرن نوزدهم هند گروهی از قاتلان , دزدان و خلاف کاران بودند که شباهت متعددی با نینجاهای مرموز داشتند . عمل های این تیم چنان خشن بود که ابعاد کلمه و واژه ی «Thug» به معنای جانی و آدمکش از آنان دریافت شد . این تیم چه بسا روی مافیا را سپید کرده و رکورد گینس را درباره‌ی بیشترین قتل ها میان تیم های خلاف کار به خویش اختصاص داده اند . هرکدام از اعضای این تیم به عینه بی بها بودن ضابطه را ابراز کرده و آشکارا از عمل های غیر قانونی خویش کلام می گفتند .

عضویت در‌این مجموعه کاملاً موروثی بود پس در صورتی بابا عضو تاگی ها بود فرزند هم راه‌حل ای جز حضور در‌این فن مورورثی خانوادگی نداشت : رشته قتل . تاگی ها قربانیان خویش را به طور کاملاً اتفاقی گزینش می کردند و نشان هایی را دنبال می کردند که به اعتقاد و باور آن‌ها بوسیله کالی , خدای مرگ , برای آنها مشخص و معلوم شده بود . آنها با قربانی دوست شده و با وی هجرت می کردند تا‌زمانی‌که زمان مطلوب رمز می رسید . راز آنها برای کشتن قربانی عبارت «تنباکو را بیاور» بود و آنگاه یک کدام از اشخاص مجموعه قربانی را خفه کرده و متعلقات او به سرقت میرفت .

پسران بلوط زنده

دار و مدل پسران بلوط زنده گروهی از متخلفان در نیواورلئان بودند که در میانه قرن نوزدهم این شهر خوفناک را در ترسی بیش تر از پیش فرو بردند . درین زمان اشخاص پلیس فقط به طور گروهی کار می کردند و اما فقط طی روز و در‌صورتی‌که تا دندان دارای اسلحه بودند . اشخاص تیم پسران بلوط زنده چماق های چوبی تشکیل شده از چوب بلوط داشتند که با استفاده از آنها به کافه ها و مغازه های محلی یورش کرده و تمامی چیز را ویران می کردند .

در‌حالتی که صاحب و مالک کافه یا این که دکان خوش اقبال و ولی تیزهوش بود با دیدن آن‌ها پا به فرار و گریز می گذاشت و در غیر این صورت مرگ او محتمل بود . در واقع آنها از رقبای تجاری این اشخاص پول می گرفتند تا طرف دیگر که خطری برای تجارت او محسوب می‌شد را از راز خط مش بردارند . ولی بعضی وقتها هم این عمل فقط برای تفریح انجام میشد . سردسته این مجموعه مردی به اسم رد بیل ویلسون بود که چنان سبیل پرپشتی داشت که در صورت ضرورت می توانست یک خنجر را در باطن آن نهفته سازد .

گریزپاها

گریزپاها ( Scuttlers ) گروهی از جوان ها منچستری بودند که در قرن نوزدهم این شهر را به آشوب کشیده بودند . این مجموعه در واقع شعبه های متعددی در نقاط متعدد شهر داشته و دربین خویش آن‌ها هم رقابت شدیدی برای بدست آوردن قلمرو بیشتر دربین بود و همواره با شمشیر , بطری و میله های آهنی به جان نیز می افتادند . انگیزه آنان بدست آوردن مواد یا این که پول و یا این که چیز دیگری فقدان . آنان صرفا می خواستند در اختیار گرفتن خیابان ها را در دست داشته باشند .
آنها سبک خرقه پوشیدن خویش را داشته و معمولاً دستمالی به راز می بستند و یا این که کلاهی روی راز تراشیده خویش می گذاشتند و گونه ای از موهای خویش خویش را تا روی دیده چپ بلند می کردند . این اشخاص عمدتاً نوجوان چنان خوفناک بودند که واژه ی هولیگان برای ارجاع به آن ها ابداع شد. این گروه بیش از 600 نفر عضو داشته و برای حاکمیت بر خیابان ها، کوچه ها و یا هر گوشه ای از شهر به جان هم می افتادند در حالی که کاسبان و مردم محلی از ترس در خانه ها و مغازه هایشان پنهان می شدند.

گروه های تبهکار و خلافکار شیطان صفت در جهان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.