گریم سحر تبر شبیه عروس مرده می باشد

سحر تبر یکی از ستاره های مشهور اینستاگرام که چهره زیبا و دوست داشتنی دارد با گریم های ترسناک و عجیبش خودش را در اینستاگرام مشهور نموده است او هواداران زیادی در این شبکه اجتماعی پر مخاطب دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گریم سحر تبر شبیه عروس مرده می باشد را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دختر اهل ایران به جای آنجلینا جولی مشابه عروس مرده شد

به گزارش سایت مجله خبری دانستن : عشق فراوان به سلبریتی ها گهگاه تاجایی پیش می رود که شخص هرکاری برای تولید شباهت به هنرپیشه مورد‌علاقه اش مینماید . یک دختر اهل ایران که عشق متعددی به آنجلینا جولی داشت برای تولید شباهت با وی 50 کار جراحی پلاستیک انجام اعطا کرد .

سحر اسم مستعار دختر اهل ایران و یکی طرفداران آنجلینا جولی هنرپیشه دارای اسم و رسم هالیوود است . به نقل از رسانه اتریشی روز جاری , وی بیش تر از 50 جراحی پلاستیک انجام داده تا مشابه آنجلینا جولی شود البته او به شخصیت کارتن عروس مرده جهانی شد .

به گفته سحر , 19 ساله , او ماه ها رژیم گرفته تا به 40 کیلوگرم وزن رسد . وی می گوید آنجلینا جولی را دوست دارااست و اورا تحسین می نماید .

این دختر 19 ساله اهل ایران که بیشتراز 50 کار جراحی انجام داده , بیشتر به شخصیت فیلم «عروس مرده» به جای آنجلینا جولی مشابه شده‌است .

دیدنی اینجاست که‌این شخصیت عروس مرده اکنون در فضای مجازی اینستاگرام تبدیل به سلبریتی شده و در برگه اش مبادرت به جذب تبلیغ و کسب درآمد نموده است .

 

گریم سحر تبر شبیه عروس مرده می باشد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.