عکس خفن از گلشیفته فراهانی و خواهرش شقایق

گلشیفته بعد از مدت ها دوری از خواهرش شقایق فراهانی موفق شد دوباره خواهرش را از نزدیک ببیند و با او عکس های زیبایی را ثبت نموده و در فضای مجازی منتشر نماید گلشیفته فراهانی چندین سال بود خواهر بزرگش را ندیده بود و از دیدن او بسیار خوشحال شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس خفن از گلشیفته فراهانی و خواهرش شقایق را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: گلشـیفـتـه فراهانـــى بازیــگــر زن ایــرانـی متولد سال ۶۲ در تهـــران می باشد . او خواهر شقـــایــق فراهـانــی بازیگـــر زن معروف ایرانـی و دخـتــر بهزاد فراهانـی است. گلشـیفـــتـــه فراهـانــى چند سالـــی اســت که ایـــران را ترک کرده و اکنون در کشور فرانـــسـه ساکن است و در فیــلم های خارجــی نقـــش آفــریـنـــی می کنـد. خواهــرش شقایــق فراهانی بازیگـر معــروف کشورمـــان به دیــدار خواهـرش گلـــشــیــفــتــه رفتــه اسـت و ایـــن دو خواهـر پس از چنـــد سال باردیـــگر همــدیگـر را ملـاقـات کرده انـــد. که عکـس های جدید از گلـشـــیفـتــه فراهـانى و خواهرش شقایـــق را در ادامه می توانــیـد مشاهده کنید.
گلشیفـتـــه فراهانى و خواهرش

گلشیفـــتـــه فراهانـــی با انــتشار عکسی در کنــار خواهرش شقــایــق فراهـانـی نوشت:

چه شانسى

دیـــدن برادرم و حالــا خواهــرم شقـایـق بعــد از دو سال پســـت اینـــسـتـــاگـرامى گلــشیفتـــه فراهانـى بعد از دیـــدار با خواهرش شقایق فراهــانـی را مشــاهــده می کنـیـــد.

عکــس های جدید گلـــشــیـفـــتـــه فراهـــانى و خواهـــرش شقایق

گلـشـــیـــفــتـــه فراهانـــى و خواهرش شقایق

گلشـیفته فراهـــانــى در کنـار خواهـــرش

گلشـــیفـــته فراهانــی پیـش از ایـن تنــهـا یک بار در تلویزیون ایـران گفتگو داشـــته است که آنهـــم در مقابل رضـا رشـــیـدپور بوده اسـت. شقــایق فراهانــی دربـاره رفتــن گلـشـــیـــفتـــه و حواشـی پیـــرامون او، می‌ـگوید من جای گلـــشـــیـــفته نبودم.یادم اســـت سال ۸۸ خیــلی از هنرمندان یا مردم انــتقــاد می‌ کردند من پیش خودم فکـــر میـ‌ کردم که خدایــا من را در جایـگــاه دیـــگران قرار نده. من هم اگـر جای دیگران بودم کارهـایـی میـ‌ کردم و فیلـــم‌ هایـــی بازی می‌ کردم. از خدا می‌ـخواسـتـــم که من را در جایگاهی قرار ندهد که اشــتبــاهی بکنم.

شقـــیـــایـق فراهانــی بازیــگـر زن معـــروف میــ‌گوید گلـــشیفـــتـــه برای استــعدادی که واقعـا داشـت در جایگـــاه خوبی قرار گرفـــت. رشیـــدپور می‌ پرســد شمـــا گلــشــیفته را به سیـنـمـــا بردید، او جزو تراز اول ها بوده اسـت، میم مثـــل مادر و سنـــتوری را بازی میـ‌ کنـد. طبیعـی است که حسادت کنید، راحــت باشیـد و بگویید.


گلـــشـیــفته فراهــانى و پدرش

شقـایــق فراهانـی بازیــگـــر زن معـــروف به رضا رشـیدپور پاسخ می‌ـــدهد :الان که ۴۳ سالــم اســـت به ایــن فکر می‌ کنم که چطور شد که گلشـــیـــفــتـــه ایـــن طوری شد امـــا میـــ‌ دانم اگر خودت به خودت رای ندهی در کائنات، کائنات هم به تو رای نمی‌ دهـــد. آن زمـان من خودم را قدر الـان دوست نداشــتـــم. من فکـــر میــ‌ کنم که آن موقع خیلـی پر از خشم بودم، خشمی که مربوط به دوران کودکـیــ‌ ام بود، اجتمـاع بود یا شرایط زندگــیــ‌ ام بود و اینـــها باعـــث شد که من به ایــن درجـــه از آگـاهی نرسـیدم.

عکس خفن از گلشیفته فراهانی و خواهرش شقایق

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.