گلکسی اس لایت Galaxy S Light Luxury رونمایی شد

گلکسی اس لایت گوشی بسیار زیبای چینی امروز اول خرداد 97 در چین رونمایی شد این گوشی بسیار گرانقیمت می باشد این گوشی طرح بدنه بسیار زیبا و شیکی دارد دوربین اصلی این گوشی 16 مگاپیکسل می باشد یک گوشی مدرن با کیفیت بالا در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر گلکسی اس لایت Galaxy S Light Luxury رونمایی شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: گوشی هوشمـنـدی که شایعـــات آن از مدت ها پیـش در فضای مجازی منتـشــر شده بود، بالاخره روز گذشته توسط سامسونگ رونمایـــی شد و انـتظـــار بسیاری از کاربـران و کارشـنـاسان حوزه فنـــاوری را به پایـــان رسـانــید.

ایـن گوشی هوشمــند که در کشور چیــن گلـکسی اس لایـــت لاکـچـری (Galaxy S Light Luxury) نام دارد، از لحاظ ظاهری شباهت زیـــادی به پرچمدار گلکـــسی اس ۸ دارد هرچـــنـد که مضشـخصــات فنی آن تفـــاوت های زیادی با اس ۸ دارد. ایـن گوشی به یک صفــحـه نمـــایش ۵.۸ ایـنــچــی با نســبــت تصویر ۱۸.۵ به ۹ مجـهــز بوده که رزولوشن یا کیـــفـــیـت تصویر و وضوح آن Full HD+ اســـت. دوربـــیـن جلو (سلـــفــی) آن نیـــز ۸ مگــاپــیکـــسل و دوربـیـــن اصلـــی ۱۶ مگـاپــیـــکســل در پشت گوشی است. این گوشی برخلاف سایـر پرچـــمـــداران اخـــیـر سامسونگ، حسـگر سنـــجــش میـــزان ضربـــان قلـب ندارد.

ایـن گوشی دارای ویژگــیــ‌ـهای متـــعــددی از جمـــلـه کلیـد فیزیـــکی دســتـیـار هوشمـنـد صوتی بیکسـبــی، قابــلـــیـــت ۴G، درگــاه پرداخت سامسونگ (Samsung Pay)، شارژ بی سیـم و وایـــرلـس، حسـگر عنبــیـــه چشـــم و تشـــخیـــص چهره اســـت.

ایــن گوشی به یک تراشـــه پردازنـده اســـنــپدراگون ۶۶۰، حافـظه‌ی رم با ظرفیت ۴ گیـــگــابـایـت، حافــظــه‌ی داخـلــی ۶۴ گیگابایـــتــی، باتری با ظرفــیت ۳۰۰۰ میلــیـ‌ــآمپـــر ساعـتــی و در آخـر نسخــه سیســـتـم عامل انــدروید ۸ اوریو مجـهز است.

سامـسونگ اعلـــام کرده است که گوشی هوشمـند جدیــد با برچســب قیـمـت ۶۲۵ دلــاری برای فروش در نظـر گرفته شده اســـت امــا خریداران و علاقـــمــندان به گلــکـــسـی اس لایت لاکـــچری می توانــند در زمـــان پیش خریـــد، با قیمتــی بســیـــار کمتـر حدود ۵۷۸ دلار آن را خریداری کنند.

گلکسی اس لایـــت لاکچـری قرار اســت در دو رنـــگ خاص از طیف قرمـــز و مشـــکی تیره روانه بازارهـای جهانـی شود.

گلکسی اس لایت Galaxy S Light Luxury

گلکسی اس لایت Galaxy S Light Luxury

گلکسی اس لایت Galaxy S Light Luxury رونمایی شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.